СКОНТО ООД

altech.bg%20
Велбъжд (Кн) сменя стадиона за „Чепинец” ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 28 Септември 2009 08:33
 „Чепинец“ и Велбъжд (Кн) не са завършвали наравно помежду си в последните 10 официални срещи

Съставът на Велбъжд (Кн) е домакин на Чепинец (Велинград) в среща от IX кръг на Югозападната „В“ АФГ. Неделната среща ще се играе на стадион „Странджата“ вместо на „Осогово“, където традиционно приема съперниците си тима от областния град. Причината за промяната е, че в понеделник в Кюстендил ще се проведе мач от „А“ ПФГ. Шефовете на стадион „Осогово“ искат да запазят в перфектно състояние тревната покривка на съоръжението, където на 28 септември от 16 часа Пирин (Благоевград) ще излезе срещу Локомотив (Пловдив).

Отборът на Велбъжд (Кюстендил) навлезе в добър игрови ритъм в трета дивизия. Възпитаниците на Димитър Соколов записаха серия от 4 поредни победи и в неделя ще търсят ново потвърждение на възхода си.

Гостуването в Кюстендил ще е петото за състава на Чепинец (Велинград). В тима няма наказани футболисти.

Срещата е поверена на съдии от Благоевград. Главен рефер ще бъде Ивайло Червилов.

Чепинец (Велинград) и  Велбъжд (Кюстендил) са изиграли общо 10 официални срещи в последните 10 години, като всички са за първенството на „В” Югозападна футболна група. В тези двубои балансът на велинградчани е положителен - 6 победи и 4 загуби, при голова разлика 17-13.    

Сезон 2003/04 година
17.08.2003 – Чепинец – Велбъжд (Кюстендил) 2-1
22.02.2004 – Велбъжд (Кюстендил) – Чепинец 1-0

Сезон 2004/05 година
15.08.2004 – Велбъжд (Кюстендил) – Чепинец 4-0
27.02.2005 – Чепинец – Велбъжд (Кюстендил) 4-0

Сезон 2005/06 година
07.09.2005 – Чепинец – Велбъжд (Кюстендил) 2-0
05.03.2006 – Велбъжд (Кюстендил) – Чепинец 2-1

Сезон 2007/08 година
11.11.2007 – Чепинец – Велбъжд (Кюстендил) 4-2
25.05.2008 – Велбъжд (Кюстендил) – Чепинец 1-2

Сезон 2008/09 година
24.08.2008 – Велбъжд (Кюстендил) – Чепинец 1-0
01.03.2009 – Чепинец – Велбъжд (Кюстендил) 2-1

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 69 посетителя в сайта

Приятели

. .
.