СКОНТО ООД

altech.bg%20
Велбъжд (Кн) сменя стадиона за „Чепинец” ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 28 Септември 2009 08:33
 „Чепинец“ и Велбъжд (Кн) не са завършвали наравно помежду си в последните 10 официални срещи

Съставът на Велбъжд (Кн) е домакин на Чепинец (Велинград) в среща от IX кръг на Югозападната „В“ АФГ. Неделната среща ще се играе на стадион „Странджата“ вместо на „Осогово“, където традиционно приема съперниците си тима от областния град. Причината за промяната е, че в понеделник в Кюстендил ще се проведе мач от „А“ ПФГ. Шефовете на стадион „Осогово“ искат да запазят в перфектно състояние тревната покривка на съоръжението, където на 28 септември от 16 часа Пирин (Благоевград) ще излезе срещу Локомотив (Пловдив).

Отборът на Велбъжд (Кюстендил) навлезе в добър игрови ритъм в трета дивизия. Възпитаниците на Димитър Соколов записаха серия от 4 поредни победи и в неделя ще търсят ново потвърждение на възхода си.

Гостуването в Кюстендил ще е петото за състава на Чепинец (Велинград). В тима няма наказани футболисти.

Срещата е поверена на съдии от Благоевград. Главен рефер ще бъде Ивайло Червилов.

Чепинец (Велинград) и  Велбъжд (Кюстендил) са изиграли общо 10 официални срещи в последните 10 години, като всички са за първенството на „В” Югозападна футболна група. В тези двубои балансът на велинградчани е положителен - 6 победи и 4 загуби, при голова разлика 17-13.    

Сезон 2003/04 година
17.08.2003 – Чепинец – Велбъжд (Кюстендил) 2-1
22.02.2004 – Велбъжд (Кюстендил) – Чепинец 1-0

Сезон 2004/05 година
15.08.2004 – Велбъжд (Кюстендил) – Чепинец 4-0
27.02.2005 – Чепинец – Велбъжд (Кюстендил) 4-0

Сезон 2005/06 година
07.09.2005 – Чепинец – Велбъжд (Кюстендил) 2-0
05.03.2006 – Велбъжд (Кюстендил) – Чепинец 2-1

Сезон 2007/08 година
11.11.2007 – Чепинец – Велбъжд (Кюстендил) 4-2
25.05.2008 – Велбъжд (Кюстендил) – Чепинец 1-2

Сезон 2008/09 година
24.08.2008 – Велбъжд (Кюстендил) – Чепинец 1-0
01.03.2009 – Чепинец – Велбъжд (Кюстендил) 2-1

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

ВПХебър (Пз)
3:0Велбъжд (Кн)
ППСептември (Сим)
0:0Оборище (Пан)
ВПБотев (Ихтиман)
1:2Чавдар (Етрополе)
ВПБанско
3:2Надежда (Добр)
ВПМиньор (Пк)
3:0Рилски спортист
ВПСливнишки герой
0:1Вихрен (Санд)
ВПСпортист (Своге)
0:4Пирин (Разлог)
17:00Германея (Сб)
-:-Марек (Дупница)
ВПБалкан (Бот)
0:0Беласица (Пч)

"А" ОФГ Пз - VI кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Родопи (Коз)
-:-Марица (Белово)
17:00Левски (Пат)
-:-Оборище II (Пан)
17:00Тракия (Пз)
-:-Сарая
17:00Величково
-:-Тракиец (Глав)

23 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Ботев (М. клисура)
-:-Чепинец (Вел)
17:00Локомотив (Септ)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Брацигово-:-Спартак (Кал)
17:00Балкан (Варвара)
-:-Вихър (Ветрен)

Обл. п-во за деца - II кръг

23 септември 2018 г. (неделя) - 10:30 ч.

ОТЛЧепинец (Вел)-:-Оборище (Пан)      
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
7+1219
2Пирин (Разлог)
7+1116
3 Сливнишки герой (Сливница)
7+714
 4  Оборище (Панагюрище)
7+614
5 Германея (Сапарева баня)
7-213
6 Банско
7+612
7Вихрен (Сандански)
7-1 12
8Рилски спортист (Самоков)
7-211
9Балкан (Ботевград)
7-110
10
Септември (Симитли)
7-210
11Миньор (Перник)
7+18
 12 Беласица (Петрич)
7+18
13Марек (Дупница)
7 07
14Чавдар (Етрополе)
7 06
 15  Ботев (Ихтиман)
7-66
16Надежда (Доброславци)
7-105
17Спортист (Своге)
7-55
18Велбъжд (Кюстендил)
7-152
 

Подробно класиране

Голмайстори (след V кръг) - ЮЗ ТЛ

6Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
5Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
5Руслан ИвановХебър (Пазарджик)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
5+1513
2Балкан (Варвара)
5+813
3Чепинец (Велинград)
5+612
 4 Левски (Паталеница)
5+49
5Брацигово
5+49
6Оборище II (Панагюрище)
5+48
7Вихър (Ветрен)
5+47
 8 Марица (Белово)
5+27
9Сарая
5-27
10
Тракия (Пазарджик)
5-26
11Величково
5-55
 12 Тракиец (Главиница)
5-65
13Ботев (Момина клисура)
5-104
14Родопи (Козарско)
5-53
 15  Локомотив (Септември)
5-63
 16 Спартак (Калугерово)
5-111
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - IX кръг

29 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)
-:-Хебър (Пз)
17:00Марек (Дупница)
-:-Сливнишки герой
17:00Надежда (Добр)
-:-Ботев (Ихтиман)
17:00Чавдар (Етрополе)
-:-Балкан (Бот)
17:00Пирин (Разлог)
-:-Миньор (Пк)
17:00Велбъжд (Кн)
-:-Банско
17:00Рилски спортист
-:-Германея (Сб)
17:00Вихрен (Санд)
-:-Септември (Сим)
17:00Беласица (Пч)
-:-Спортист (Своге)
shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 272 посетителя в сайта

Приятели

. .
.