СКОНТО ООД

altech.bg%20
Петър Мицин от ПК Белмекен с 4 медала на МТ „Пирин“ ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 18 Март 2019 20:54
Състезателят на ПК Белмекен Петър Мицин спечели 3 златни и 1 сребърен медал в Благоевград

ПК Белмекен - Велинград участва с 10 плувци на третия Международен плувен турнир „Пирин“ – Благоевград. Състезателите на  треньорите Йорданка Пенина и Велчо Клешков стартираха при юношите и девойките младша и старша възраст, както и при мъжете.

Отлично при юношите младша възраст се представи Петър Мицин, който спечели 3 златни медала - на 100 м св. стил и 50 и 100 м бътерфлай, както и бронзов медал на 50 м св. стил.

Ангел Йовчев и Радослав Кривулев спечелиха съответно сребърен и бронзов медали при мъжете. Сред първите в тяхната върастова група се класираха Ясен Кичуков, Мария Ангелова, Стоян Допчев, Лета Бучкова, Георги Евтимов, Костадин Ачев и Петър Водев.

Щафетата на клуба на 4 х 50 м св. стил при мъжете в състав Стоян Допчев, Ангел Йовчев, Петър Водев и Ясен Кичуков финишира на пето място. 

Velsport24.com

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)34+5490
2Оборище (Панагюрище)34+3375
3 Вихрен (Сандански)
34+1762
 4  Сливнишки герой (Сливница)
34+2558
5 Миньор (Перник)
34+2058
6 Банско
34+1957
7Пирин (Разлог)
34+1251
8Рилски спортист (Самоков)
34+549
9Беласица (Петрич)
34+646
10
Марек (Дупница)
34-241
11Септември (Симитли)
34-240
 12 Чавдар (Етрополе)
34+740
13Балкан (Ботевград)
34-1638
14Надежда (Доброславци)
34-2137
 15  Спортист (Своге)
34-1637
16Ботев (Ихтиман)
34-4032
17Германея (Сапарева баня)
34-3430
18Велбъжд (Кюстендил)34-678
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ Трета Лига

25Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
16Руслан ИвановХебър (Пз)
16Георги НедялковХебър (Пз)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.