СКОНТО ООД

altech.bg%20
Крайно класиране в А ОФГ - Пазарджик - сезон 2018/19 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 02 Юни 2019 18:14

"А" О Ф Г - П А З А Р Д Ж И К

сезон 2018/19 г.

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 Чико-Бунара (Бяга) 30 24 3 3 120 35 75
2 Чепинец (Велинград) 30 22 4 4 66 26 70
3 Сарая 30 15 7 8 69 49 52
4 Левски (Паталеница) 30 14 6 10 73 54 48
5 Балкан (Варвара) 30 10 16 4 42 29 46
6 Брацигово 30 13 6 11 51 38 45
7 Тракиец (Главиница) 30 12 5 13 46 67 41
8 Спартак (Калугерово) 30 11 5 14 53 51 38
9 Марица (Белово) 30 10 6 14 46 61 36
10 Тракия (Пазарджик) 30 10 6 14 38 57 36
11 Величково 30 8 11 11 47 51 35
12 Локомотив (Септември) 30 11 2 17 47 64 35
13 Вихър (Ветрен) 30 10 5 15 40 60 35
14 Родопи (Козарско) 30 9 6 15 33 46 33
15 Оборище II (Панагюрище) 30 8 9 13 43 57 33
16 Ботев (Момина клисура) 30 2 5 23 25 94 11

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIV кръг

9 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)0:0Миньор (Пк)
КРБеласица (Пч)
5:1Ботев (Ихтиман)
КРСептември (Сим)2:1Сливнишки герой
КРНадежда (Добр)
4:1Марек (Дупница)
КРПерун (Кресна)1:3Чавдар (Етрополе)
КРБалкан (Бот)1:0Рилски спортист
КРСпортист (Своге)0:1Банско
КРПирин (Разлог)0:3Вихрен (Санд)
ФК Кюстендил-почива

4-та лига Пз - XII кръг

9 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРТракия (Пз)7:2Светкавица (Син)
КРБрацигово5:2Балкан (Варвара)
КР    Вихър (Ветрен)0:11Левски (Пат)
КРВеличково0:2Марица (Белово)
КР Тракиец (Глав)3:1Сарая

10 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)5:2Чепинец (Вел)        
КРРодопи (Коз)3:0Спартак (Кал) 
КРЛокомотив (Септ)4:1Лозен
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
13+2733
2Септември (Симитли)13+1229
3Вихрен (Сандански)14+1229
4ФК Кюстендил13+9 25
5Спортист (Своге)13+625
6Оборище (Панагюрище)14+1325
7Беласица (Петрич)13+522
8
Сливнишки герой (Сливница)13+218
9
Банско13+417
10
Чавдар (Етрополе)14+116
11Балкан (Ботевград)13-615
  12Надежда (Доброславци)13-514
13Пирин (Разлог)13-910
14Ботев (Ихтиман)13-159
 15  Марек (Дупница)13-199
16Рилски спортист (Самоков)13-148
17Перун (Кресна)13-237
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след XII кръг)

11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
9Методи КостовВихрен (Санд)
8Росен ЙордановМарек (Дупница)
8Александър АлександровФК Кюстендил

ЮЗ Трета лига - XV кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00ФК Кюстендил-:-Оборище (Пан)
14:00Рилски спортист-:-Надежда (Добр)
14:00Сливнишки герой-:-Беласица (Пч)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Балкан (Бот)
14:00Марек (Дупница)
-:-Спортист (Своге)
14:00Миньор (Пк)-:-Септември (Сим)
14:00Банско-:-Пирин (Разлог)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Перун (Кресна)
Чавдар (Етрополе)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)10+4630
2Брацигово10+4124
3Чепинец (Велинград)10+2521
 4 Левски (Паталеница)10+1020
5Спартак (Калугерово)10+219
6Марица (Белово)10+418
7Балкан (Варвара)10+1016
 8 Локомотив (Септември)10+716
9Родопи (Козарско)10+214
10
Тракиец (Главиница)10-212
11Величково10-111
 12 Сарая10-119
13Тракия (Пазарджик)10-79
14Лозен10-356
 15  Вихър (Ветрен)10-411
 16 Светкавица (Синитево)10-501
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XI кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Марица (Белово)-:-Тракия (Пз)
14:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
14:00Сарая-:-Брацигово
14:00Лозен-:-Вихър (Ветрен)     

17 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00
Чепинец (Вел)
-:-Родопи (Коз)
14:00  Балкан (Варвара)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
14:00Светкавица (Син)-:-Локомотив (Септ)
14:00Спартак (Кал)-:-Величково

Кой е тук?

В момента има 20 посетителя в сайта

Приятели

. .
.