СКОНТО ООД

altech.bg%20
Крайно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2018/19 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 01 Юни 2019 19:01

Ю Г О З А П А Д Н А Т Р Е Т А Л И Г А

сезон 2018/19 г.

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 ХЕБЪР /ПАЗАРДЖИК/ 34 29 3 2 73 19 90
2 ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/ 34 23 6 5 60 27 75
3 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 34 18 8 8 52 35 62
4 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 34 16 10 8 60 35 58
5 МИНЬОР /ПЕРНИК/ 34 16 10 8 57 37 58
6 БАНСКО 34 16 9 9 56 37 57
7 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 34 14 9 11 47 35 51
8 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 34 13 10 11 47 42 49
9 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 34 12 10 12 43 37 46
10 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 34 11 8 15 35 37 41
11 СЕПТЕМВРИ /СИМИТЛИ/ 34 10 10 14 34 36 40
12 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 34 11 7 16 54 47 40
13 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 34 10 8 16 41 57 38
14 НАДЕЖДА /ДОБРОСЛАВЦИ/ 34 9 10 15 40 61 37
15 СПОРТИСТ /СВОГЕ/ 34 10 7 17 45 61 37
16 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 34 10 2 22 35 75 32
17 ГЕРМАНЕЯ /САПАРЕВА БАНЯ/ 34 8 6 20 36 70 30
18 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 34 1 5 28 22 89 8

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

 

  • Първенецът в групата Хебър (Пазарджик) от сезон 2019/2020 г. ще участва в първенството на Втора лига.
  • Отборите на Германея (Сапарева баня) и Велбъжд (Кюстендил), заели последните две места в крайното класиране, изпадат в областната група на Кюстендил, където имат право да участват през следващия сезон.
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРПирин (ГД)0:1Оборище (Пан)
КРЧавдар (Етрополе)0:1Беласица (Пч)
КРБанско0:1ФК Кюстендил
КРГранит (Владая)0:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)1:1Марек (Дупница)
КРРилски спортист0:1Ботев (Ихтиман)
ОТЛНадежда (Добр)-:-Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)0:0Сливнишки герой
КРПерун (Кресна)0:2Пирин (Разлог)

"А" РГ Пз - XVI кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛБрацигово3:0Лозен
КРТракиец (Глав)2:2Родопи (Коз)
КР   Балкан (Варвара)1:0Марица (Белово) 

29 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧепинец (Вел)3:1Тракия (Пз)
КРОборище II (Пан)3:1Сарая
КРЛевски (Пат)0:2Величково
КРСпартак (Кал)5:1Вихър (Ветрен)
КРЛокомотив (Септ)7:1Левски (Ракитово)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)17+2639
2Беласица (Петрич)16+1639
3ФК Кюстендил17+2638
4Вихрен (Сандански)17+18 37
5Чавдар (Етрополе)17+1734
6Ботев (Ихтиман)17+1428
7Оборище (Панагюрище)17+726
8
Пирин (Гоце Делчев)17+625
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Рилски спортист (Самоков)17-121
11Балкан (Ботевград)16-119
12Надежда (Доброславци)15-819
13Сливнишки герой (Сливница)17-118
14Левски (Чепинци)17-1517
 15  Велбъжд (Кюстендил)17-2712
16Перун (Кресна)17-2012
17Гранит (Владая)17-2412
18Банско17-274
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)15+3942
 2 Брацигово15+4942
3Чико-Бунара (Бяга)15+3939
 4 Марица (Белово)15+1227
5Левски (Паталеница)15+1625
6Чепинец (Велинград)15+1524
7Спартак (Калугерово)15-1520
 8 Величково16-520
9Родопи (Козарско)15-220
10
Тракиец (Главиница)16-1318
11Локомотив (Септември)15-617
 12 Левски (Ракитово)15-716
13Вихър (Ветрен)15-1416
14Тракия (Пазарджик)15-1614
15Оборище II (Панагюрище)15-2813
16Сарая15-3311
17Лозен15-312
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XVII кръг

5 декември 2020 г. (събота) - 13:00 ч.

13:00Левски (Ракитово)-:-Балкан (Варвара)  
13:00Родопи (Коз)-:-Брацигово        

6 декември 2020 г. (неделя) - 13:00 ч.

13:00Величково-:-Чепинец (Вел)
13:00Сарая-:-Чико-Бунара (Бяга)
13:00Вихър (Ветрен)-:-Локомотив (Септ)
13:00   Марица (Белово)-:-Левски (Пат)
13:00Тракия (Пз)-:-Оборище II (Пан)
13:00Лозен-:-Спартак (Кал)
 Тракиец (Глав)-почива

Кой е тук?

В момента има 152 посетителя в сайта

Приятели

. .
.