СКОНТО ООД

altech.bg%20
Временно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2018/19 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 20 Април 2019 18:01

Ю Г О З А П А Д Н А Т Р Е Т А Л И Г А

сезон 2018/19 г.

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 ХЕБЪР /ПАЗАРДЖИК/ 28 23 3 2 53 14 72
2 ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/ 28 20 5 3 51 24 65
3 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 28 14 8 6 48 23 50
4 БАНСКО 28 14 8 6 44 24 50
5 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 28 14 7 7 41 32 49
6 МИНЬОР /ПЕРНИК/ 28 12 9 7 43 29 45
7 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 28 12 8 8 39 28 44
8 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 28 10 9 9 32 31 39
9 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 28 9 9 10 36 30 36
10 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 28 11 3 14 53 44 36
11 СЕПТЕМВРИ /СИМИТЛИ/ 28 8 8 12 26 30 32
12 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 28 8 7 13 31 45 31
13 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 28 8 6 14 28 34 30
14 НАДЕЖДА /ДОБРОСЛАВЦИ/ 28 7 9 12 31 49 30
15 ГЕРМАНЕЯ /САПАРЕВА БАНЯ/ 28 8 5 15 32 54 29
16 СПОРТИСТ /СВОГЕ/ 28 7 6 15 28 47 27
17 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 28 8 1 19 30 64 25
18 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 28 1 5 22 19 63 8

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

24 април 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

КРРилски спортист2:3Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
0:0Чавдар (Етрополе)
КРБеласица (Пч)
1:0Сливнишки герой
КРМиньор (Пк)
4:3Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)
1:4Надежда (Добр)
КРМарек (Дупница)
2:1Банско
КРВихрен (Санд)
3:1Ботев (Ихтиман)
КРПирин (Разлог)
1:2Септември (Сим)
КРСпортист (Своге)
5:1Германея (Сб)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая
4:2Левски (Пат)
КР Оборище II (Пан)
3:0Балкан (Варвара)
КРБрацигово
2:0Величково
КРТракиец (Глав)
3:1Тракия (Пз)  
КР   Вихър (Ветрен)
2:1Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР Чико-Бунара (Бяга)
10:1Ботев (М. клисура) 
КРСпартак (Кал)
1:3Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)28+3972
2Оборище (Панагюрище)28+2765
3 Сливнишки герой (Сливница)
28+2550
 4  Банско
28+2050
5 Вихрен (Сандански)
28+949
6 Миньор (Перник)
28+1445
7Пирин (Разлог)
28+1144
8Рилски спортист (Самоков)28+139
9Беласица (Петрич)28+636
10
Чавдар (Етрополе)28+936
11Септември (Симитли)
28-432
 12 Балкан (Ботевград)
28-1431
13Марек (Дупница)
28-630
14Надежда (Доброславци)
28-1830
 15  Германея (Сапарева баня)
28-2229
16Спортист (Своге)28-1927
17Ботев (Ихтиман)28-3425
18Велбъжд (Кюстендил)28-448
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVII кръг)

23Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
12Васил ТачевБеласица/Оборище
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
23+7264
2Чепинец (Велинград)
23+3052
3Сарая
23+1944
 4 Левски (Паталеница)
23+1740
5Балкан (Варвара)
23+2039
6Брацигово
23+1438
7Тракиец (Главиница)
23-1234
 8 Величково
23+230
9Тракия (Пазарджик)
23-1528
10
Вихър (Ветрен)
23 -1327
11Спартак (Калугерово)
23 027
 12 Оборище II (Панагюрище)
23-1226
13Марица (Белово)
23-2120
14Локомотив (Септември)
23-3618
 15  Родопи (Козарско)
23-1617
 16 Ботев (Момина клисура)
23-4911
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

26 април 2019 г. (петък) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00 Локомотив (Септ)
-:- Тракиец (Глав)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Сарая
16:00Балкан (Варвара)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Левски (Пат)
-:- Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)
-:-Брацигово
16:00 Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

Кой е тук?

В момента има 53 посетителя в сайта

Приятели

. .
.