СКОНТО ООД

altech.bg%20
Момчетата на ОУ „Христо Ботев“ – Абланица са №1 на тенис на маса ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 13 Февруари 2019 19:13
Първенството при момчетата предложи крайно интересни и оспорвани срещи

Драматичен финал реши битката за първото място в общинското първенство по тенис на маса за момчета (V – VII клас). Първенец стана селекцията на ОУ „Христо Ботев“ – с. Абланица, която пречупи миналогодишните победители в тази възраст от СУ „Христо Смирненски“ – с. Света Петка.

Финалистите си размениха по една победа и се стигна до решителен трети мач. В него третата ракета на Абланица надви с 2:1 гейма своя противник от Света Петка.

Шест училища имаха свои представители при V-VII клас

Третото място в оспорвани срещи пък завоюваха момчетата на СУ „Методий Драгинов“ – с. Драгиново. Те се наложиха с 2:1 победи срещу тенисистите от СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград, които останаха четвърти.

Общо 6 училища взеха участие в общинското първенство по тенис на маса при момчетата (V – VII клас). Любезен домакин на проявата е НПГГС „Христо Ботев“ – Велинград.

Отборът на ОУ "Христо Ботев" - Абланица прескочи общинската фаза на ученическите игри по тенис на маса

В четвъртък първенството приключва с мачовете при юношите (VIII - X клас), където интересът е най-голям. Там сили ще премерят цели 8 отбора.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XX кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Левски (Чепинци)-:-Оборище (Пан)
15:00Пирин (ГД)-:-Пирин (Разлог)
ППГранит (Владая)1:0Беласица (Пч)
ППМарек (Дупница)2:0ФК Кюстендил
ПППерун (Кресна)0:0Вихрен (Санд)
ППБанско1:0Ботев (Ихтиман)
15:00Велбъжд (Кн)-:-Надежда (Добр)
ППЧавдар (Етрополе)1:0Сливнишки герой
15:00Рилски спортист-:-Балкан (Бот)

"А" РГ Пз - XXI кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Сарая-:-Брацигово                  
ПП          Родопи (Коз)1:0Величково

7 март 2021 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чепинец (Вел)-:-Лозен
15:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Левски (Ракитово)      
15:00Левски (Пат)-:-Спартак (Кал)
15:00Оборище II (Пан)-:-Вихър (Ветрен)
15:00Тракиец (Глав)-:-Марица (Белово)
15:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
 Тракия (Пз)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил19+2944
2Беласица (Петрич)18+1743
3Марек (Дупница)19+3243
4Вихрен (Сандански)19+21 43
5Чавдар (Етрополе)19+1535
6Ботев (Ихтиман)19+1632
7Оборище (Панагюрище)19+728
8
Пирин (Гоце Делчев)19+426
9
Пирин (Разлог)18-425
10
Балкан (Ботевград)18+825
11Сливнишки герой (Сливница)19+324
12Рилски спортист (Самоков)18-221
13Надежда (Доброславци)18-1020
14Левски (Чепинци)19-2217
 15  Гранит (Владая)19-2613
16Велбъжд (Кюстендил)19-3212
17Перун (Кресна)19-2912
18Банско18-275
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4551
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)18+4648
 4 Марица (Белово)18+1934
5Левски (Паталеница)18+1128
6Чепинец (Велинград)18+1428
7Локомотив (Септември)18+126
 8 Спартак (Калугерово)18-2023
9Величково18-623
10
Родопи (Козарско)17-623
11Тракиец (Главиница)18-1519
 12 Вихър (Ветрен)18-1519
13Тракия (Пазарджик)18-1818
14Оборище II (Панагюрище)18-3116
15Левски (Ракитово)18-1116
16Сарая18-3514
17Лозен18-412
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 217 посетителя в сайта

Приятели

. .
.