СКОНТО ООД

altech.bg%20
На 23 февруари започват мачовете в „А“ ОФГ - Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 02 Февруари 2019 13:36
Областният председател на БФС - Пазарджик проведе среща с клубовете на 1 февруари

Пролетният полусезон в „А“ ОФГ – Пазарджик ще стартира на 23 февруари, обяви областният футболен шеф Спас Иванов. Това стана по време на традиционната сбирка с представители на клубовете от региона.

Първенството на местната четвърта дивизия пък ще приключи на 25 май 2019 г.

„Планираме през втория дял от първенството да не се провеждат междинни кръгове“, уточни Спас Иванов.

Шефът на централата на БФС предупреди клубовете, че ще бъдат завишени изискванията по отношение на провеждането на срещите от областните първенства при децата и юношите. Задължително условие ще бъде наличието на минимум 1 лицензиран охранител.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

Квалификация за ЮЗ Трета лига

12 юни 2019 г. (сряда) - 18:00 ч.

Стадион "Ковачевци"

КРФК Кюстендил
4:2*Гранит (Владая)     
*След изпълнение на дузпи, 0:0 в ред. време
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)34+5490
2Оборище (Панагюрище)34+3375
3 Вихрен (Сандански)
34+1762
 4  Сливнишки герой (Сливница)
34+2558
5 Миньор (Перник)
34+2058
6 Банско
34+1957
7Пирин (Разлог)
34+1251
8Рилски спортист (Самоков)
34+549
9Беласица (Петрич)
34+646
10
Марек (Дупница)
34-241
11Септември (Симитли)
34-240
 12 Чавдар (Етрополе)
34+740
13Балкан (Ботевград)
34-1638
14Надежда (Доброславци)
34-2137
 15  Спортист (Своге)
34-1637
16Ботев (Ихтиман)
34-4032
17Германея (Сапарева баня)
34-3430
18Велбъжд (Кюстендил)34-678
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ Трета Лига

25Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
16Руслан ИвановХебър (Пз)
16Георги НедялковХебър (Пз)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 42 посетителя в сайта

Приятели

. .
.