СКОНТО ООД

altech.bg%20
Чепинец започна подготовка, 7 са новите имена ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 20 Януари 2019 18:37
Играчите на Чепинец започнаха подготовката си за пролетния дял от първенството в четвърта дивизия

14 футболисти се включиха в първото тренировъчно занимание на Чепинец за 2018-а, видя репортер на velsport24.com.

Поради причини от различен характер наставникът Атанас Стоилов не успя да използва за старта на подготовката всички налични футболисти.

Новите попълнения при велинградчани, които заемат второ място в „А“ ОФГ – Пазарджик“, са вратаря Йордан Желев и полевите играчи Добри Добрев, Николай Панайотов, Костадин Янков, Георги Никлин, Мартин Стоев и Димитър Тошкин.

Пробен период в тима на Чепинец ще изкарат и двама играчи от Пловдив.

Старши треньорът на Чепинец Атанас Стоилов изведе своите възпитаници на стадиона във Велинград

Напускащите на този етап са трима. Братята Мартин и Даниел Кадьови преминават в Хебър (Пазарджик). Наставникът Атанас Стоилов няма да може да разчита и на Силвестър Атанасов, който заминава да работи в чужбина.
 
Първата контролна среща на Чепинец е идната неделя (27 януари). Тогава велинградчани ще гостуват на Брацигово.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Крайно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 28 посетителя в сайта

Приятели

. .
.