СКОНТО ООД

altech.bg%20
Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2018-а ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 13 Януари 2019 17:47
Велинградските спортисти получиха заслужено признание за успехите си през 2018-а

25 спортисти от 8 велинградски клуба бяха отличени с индивидуални призове за постиженията си през изминалата 2018 година. Форматът на церемонията не се различаваше от предходните издания. Всеки спортен клуб бе номинирал тримата си най-успешни състезатели/двойки.

Церемонията в община Велинград започна под звуците на националния химн

Събитието, обаче ще се запомни и с две промени в сравнение с предишните му издания. За първи път в последните 20 години церемонията се проведе на ново място.

Кметът д-р Костадин Коев се обърна към присъстващите

Домакин на тържеството бе модернизираната сесийна зала на община Велинград.

Състезателката на ПК Белмекен Радина Попова бе наградена от зам.-кмета Исмаил Моллов

Втората разлика бе свързана с времето на провеждане. В последните години церемонията се провеждаше традиционно преди началото на новата година.

Танцовата двойка на КСТ Импулс Христо Манов - Никол Джуркова

Тържеството бе открито от кмета на община Велинград д-р Костадин Коев.

Шефът на ситипарламента инж. Али Мареков награди Александра Влахова от СК Атлас

Градоначалникът поздрави спортистите за постиженията им, отчитайки и богатия спортен календар през 2018-а.

Талантливата двойка Борис Ушев - Ивана Енчева също бе сред отличените

Д-р Костадин Коев отправи благодарности и към треньорите в клубовете, като подчерта техния ентусиазъм и енергия, с която упражняват своята професия.

Димитър Лачев от СК Бойни спортове също бе сред наградените

Сред официалните лица на събитието бяха още заместник-кметовете Исмаил Моллов и Атанас Палигоров, както и председателят на Общински съвет – Велинград инж. Али Мареков.

Най-успешната състезателка на ПК Чепинец през 2018-а бе Елица Овчарова

Общинското ръководство на Велинград връчи призовете на най-заслужилите възпитаници на велинградските клубове, представители на 6 вида спорт – футбол, волейбол, плуване, спортни танци, ски бягане и бойни изкуства.

Волейболистката Илияна Гаджева от ВК Велинград волей бе наградена от д-р Костадин Коев

Освен тях бе наградена и Незабравка Ямакова от СК Здраве и дълголетие.

Танцовата двойка Мирослав Бозев - Габриела Навякова от КСТ Импулс събра редица ценни отличия през 2018-а

Индивидуален приз за цялостен принос пък бе присъден на дългогодишния треньор по ски бягане и настоящ шеф на СК Атлас Тодор Гълев.

Александър Терзиев от СК Бойни спортове изпрати успешна година в личен план

За празничната атмосфера по време на събитието също допринесе и богатата музикална програма. Присъстващите се насладиха на виртуозното изпълнение на шестте млади саксофонисти от ЦПЛР – ОДК с ръководител Катерина Мирчева.

Майсторът на спорта Георги Сейменов (ПК Белмекен) със заслуженото отличие от община Велинград

Бурни аплодисменти предизвикаха и музикалните изпълнения на талантите от ВГ "Караоке" с ръководител Юлиана Ковачева и ДЮВИШ „Звънче“ с ръководители Иван и Йорданка Казалиеви.

Футболните таланти на ФК Чепинец (отляво на дясно): Ивайло Горанов, Георги Коев, Краси Кючуков

По време на церемонията публиката имаше и вълнуваща среща с танцовите двойки на КСТ Импулс.

Талантливите саксофонисти от ЦПЛР - ОДК също се включиха в програмата

Събитието бе закрито с празничен коктейл за състезатели, треньори и гости на церемонията във фоайето на община Велинград, подготвен от възпитаниците на ПГИТ "Алеко Константинов".

Танцовата двойка Мирослав Бозев - Габриела Навякова впечатли публиката със своите виртуозни изпълнения

СК Атлас – Лидия Нанова, Александра Влахова, Даниел Бошнаков

ПК Чепинец - Елица Овчарова, Мартин Тюфекчиев, Петреа Шулева

ПК Белмекен - Георги Сейменов, Ангел Йовчев, Радина Попова

СК Бойни изкуства - Александър Терзиев, Димитър Лачев, Николай Василев

ВК Велинград волей – Илияна Гаджева, Неди Хаджиев, Васил Каленов

ФК Чепинец – Ивайло Горанов, Краси Кючуков, Георги Коев

КСТ Импулс - Мирослав Бозев - Габриела Навякова, Борис Ушев Ивана Енчева, Христо Манов - Никол Джуркова

СК Здраве и дълголетие – Незабравка Ямакова

Филип УСТАБАШИЕВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

16 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБанско
1:0Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
4:1Спортист (Своге)
КРВихрен (Санд)1:0Беласица (Пч)
КРВелбъжд (Кн)
0:1Миньор (Пк)
КРБотев (Ихтиман)
2:1Септември (Сим)
КРНадежда (Добр)
3:1Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
2:1Сливнишки герой
КРМарек (Дупница)
0:0Пирин (Разлог)
КРРилски спортист
1:0Балкан (Бот)

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

16 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски (Пат)
1:1Марица (Белово)
КРВеличково
0:0Балкан (Варвара)
КР    Брацигово1:0 Оборище II (Пан) 
КРЛокомотив (Септ)3:0Вихър (Ветрен)

17 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРТракия (Пз)
1:0Чепинец (Вел)
КРТракиец (Глав)
0:2 Чико-Бунара (Бяга)
КР  Спартак (Кал)
0:2Сарая
КРБотев (М. клисура)
1:1Родопи (Коз)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
21+2753
2Оборище (Панагюрище)
21+1847
3 Вихрен (Сандански)
21+1141
 4  Пирин (Разлог)
21+1740
5 Сливнишки герой (Сливница)
21+2239
6 Банско
21+1538
7Миньор (Перник)
21+834
8Беласица (Петрич)
21+929
9Чавдар (Етрополе)
21+929
10
Рилски спортист (Самоков)
21-328
11Марек (Дупница)21 025
 12 Германея (Сапарева баня)
21-1523
13Ботев (Ихтиман)
21-1922
14Септември (Симитли)
21-819
 15  Надежда (Доброславци)
21-2019
16Балкан (Ботевград)
21-1518
17Спортист (Своге)
21-2112
18Велбъжд (Кюстендил)
21-357
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XX кръг)

19Христо СпасовБанско
17Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
11Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)

ЮЗ Трета лига - XXII кръг

20 март 2019 г. (сряда) - 15:00 ч.

15:00Хебър (Пз)
-:-Ботев (Ихтиман)
15:00Миньор (Пк)
-:-Оборище (Пан)
15:00Сливнишки герой
-:-Надежда (Добр)
15:00Германея (Сб)
-:-Велбъжд (Кн)
15:00Балкан (Бот)
-:-Банско
15:00Септември (Сим)
-:-Чавдар (Етрополе)
15:00Спортист (Своге)
-:-Вихрен (Санд)
15:00Пирин (Разлог)
-:-Рилски спортист
15:00Беласица (Пч)
-:-Марек (Дупница)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
18+5349
2Чепинец (Велинград)
18+2439
3Левски (Паталеница)
18+2537
 4 Балкан (Варвара)
18+1833
5Брацигово
18+1932
6Сарая
18+931
7Тракия (Пазарджик)
18-328
 8 Величково
18+726
9Тракиец (Главиница)
18-1325
10
Вихър (Ветрен)
18-1518
11Спартак (Калугерово)
18-318
 12 Родопи (Козарско)
18-816
13Оборище II (Панагюрище)
18-1616
14Марица (Белово)
18-2213
 15  Локомотив (Септември)
18-3712
 16 Ботев (Момина клисура)
18-387
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Сарая
-:-Тракиец (Глав)
15:00Родопи (Коз)
-:-Балкан (Варвара)
15:00   Вихър (Ветрен)
-:-Левски (Пат)

24 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чепинец (Вел)
-:-Локомотив (Септ)
15:00 Оборище II (Пан)
-:-Тракия (Пз)  
15:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Брацигово
15:00Марица (Белово)
-:-Ботев (М. клисура)
15:00Спартак (Кал)
-:-Величково

Кой е тук?

В момента има 13 посетителя в сайта

Приятели

. .
.