СКОНТО ООД

altech.bg%20
Локомотив (Сф) – ЦСКА 1948 (0:1) през обектива на Velsport24.com ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 29 Ноември 2018 20:20
Андон Гущеров (в бяло) не успя да се разпише, но ЦСКА 1948 стигна до трите точки в квартал "Надежда"

Тимът на Локомотив (София) отстъпи с 0:1 срещу ЦСКА 1948 в столично дерби от Втора лига.

Победното попадение за символичните гости при едно разбъркване пред вратата на „железничарите“ отбеляза Калоян Стефанов в 92-та минута. Преди това „червено-черните“ останаха с 10 души на терена. В 73-та минута главният рефер Ивайло Стоянов вдигна директен червен картон на Зоран Швоня.

Двубоят на стадион „Локомотив“ бе заснет от фоторепортера на Velsport24.com Марио Спасов.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

17 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихрен (Санд)2:1Оборище (Пан)
КРЧавдар (Етрополе)2:1Пирин (ГД)
КРРилски спортист2:0Банско
КРВелбъжд (Кн)0:0Левски (Чепинци)
КРБалкан (Бот)2:0Беласица (Пч)
КРНадежда (Добр)0:2ФК Кюстендил
КРПирин (Разлог)1:3Марек (Дупница)
КРСливнишки герой1:1Ботев (Ихтиман)
КРПерун (Кресна)1:0Гранит (Владая)

"А" РГ Пз - X кръг

17 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КРЛевски (Ракитово)0:2Величково
КРЛозен2:3Сарая
КРВихър (Ветрен)3:0Тракия (Пз)
КРБрацигово2:0Марица (Белово)
КРБалкан (Варвара)5:0Тракиец (Глав)          

18 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

СЛЧепинец (Вел)3:0Оборище II (Пан)
КРЛевски (Пат)0:1Чико-Бунара (Бяга) 
КРЛокомотив (Септ)4:1Родопи (Коз)   
 Спартак (Кал)-почива

Обл. п-во за деца - IV кръг

18 октомври 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)6:1Локомотив (Септ)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)11+1626
2Вихрен (Сандански)11+1326
3Беласица (Петрич)11+824
4ФК Кюстендил11+19 23
5Чавдар (Етрополе)11+619
6Оборище (Панагюрище)11+317
7Пирин (Гоце Делчев)11+716
8
Надежда (Доброславци)11-115
9
Ботев (Ихтиман)11+215
10
Балкан (Ботевград)11+214
11Сливнишки герой (Сливница)11 013
12Рилски спортист (Самоков)11-412
13Гранит (Владая)11-1012
14Пирин (Разлог)11-911
 15  Велбъжд (Кюстендил)11-1111
16Левски (Чепинци)11-1110
17Перун (Кресна)11-138
18Банско11-171
  

ЮЗ Трета лига - XII кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)
16:00Марек (Дупница)-:-Пирин (ГД)
16:00Гранит (Владая)-:-Рилски спортист
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Балкан (Бот)
16:00Пирин (Разлог)-:-Сливнишки герой
16:00Левски (Чепинци)-:-Перун (Кресна)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Вихрен (Санд)
16:00ФК Кюстендил-:-Велбъжд (Кн)
16:00Банско-:-Чавдар (Етрополе)
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)10+3030
 2 Балкан (Варвара)10+2327
3Брацигово9+2724
 4 Левски (Паталеница)10+1821
5Чепинец (Велинград)10+1117
6Марица (Белово)9+515
7Величково9+114
 8 Тракиец (Главиница)10+214
9Вихър (Ветрен)9-410
10
Локомотив (Септември)10-1010
11Родопи (Козарско)9-310
 12 Левски (Ракитово)9-19
13Спартак (Калугерово)9-198
14Тракия (Пазарджик)9-117
15Оборище II (Панагюрище)10-197
16Сарая9-303
17Лозен9-201
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XI кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00   Марица (Белово)-:-Левски (Ракитово)
16:00   Родопи (Коз)-:-Балкан (Варвара)
16:00 Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00              Тракия (Пз)-:-Лозен

25 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Чепинец (Вел)    
16:00Оборище II (Пан)-:-Брацигово
16:00Сарая-:-Спартак (Кал)
16:00Тракиец (Глав)-:-Левски (Пат)
 Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.