СКОНТО ООД

altech.bg%20
ПК Белмекен грабна два медала от международен турнир ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 18 Ноември 2018 21:00
Сребърната щафета на ПК Белмекен: Стоян Допчев, Петър Водев, Ангел Йовчев и Георги Сейменов

ПК Белмекен участва с 10 състезатели на 5-ия  Международен турнир по плуване „Пловдив“. В отделните стартове премериха сили общо 389 плувци (239 момчета и 150 момичета) от 33 клуба.

Надпреварата на 25-метровия басейн „Младост“ бе разпределена в четири възрастови групи.

Възпитаниците на треньорския тандем Йорданка Пенина – Велчо Клешков завоюваха две сребърни отличия.

Щафетата на 4 х 50 м св. стил в състав Георги Сейменов, Ангел Йовчев, Петър Водев и Стоян Допчев отново се представи много силно. Квартетът на ПК Белмекен се класира на второ място при мъжете след  домакините от тима на „Младост“ Пловдив. 83 стотни от секундата разделиха велинградската щафета от златните отличия.

Ангел Йовчев спечели сребърния медал на 100 м съчетано при мъжете. Класирания в топ 6 пък записаха Георги Сейменов, Костадин Ачев, Лета Бучкова, Петър Мицин  и Петър Водев.

С добро представяне се откроиха също Радослав Кривулев, Атина Арнаудова и Александрина Радкова.

Velsport24.com

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Спортист (Своге)
КРБотев (Ихтиман)
1:1Вихрен (Санд)
КРБеласица (Пч)
3:2Балкан (Бот)
КРРилски спортист
1:1Банско
КРФК Кюстендил
0:1Пирин (Разлог)
КРСливнишки герой
3:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)5:0Перун (Кресна)

24 август 2019 г. (събота) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)
2:2Надежда (Добр)
 Марек (Дупница)-почива

"А" ОГ Пз - I кръг

25 август 2019 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Локомотив (Септ) -:-Чепинец (Вел)
18:00Величково-:-Чико-Бунара (Бяга)
18:00Балкан (Варвара)-:-Лозен
18:00Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)
18:00Тракиец (Глав)-:-Марица (Белово)
18:00Тракия (Пз)-:-Родопи (Коз)
18:00Брацигово-:-Светкавица (Син)
18;00Сарая -:-Левски (Пат)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 45 посетителя в сайта

Приятели

. .
.