СКОНТО ООД

altech.bg%20
Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 17 Ноември 2018 22:37
Общинският етап от ученическите игри по футбол във Велинград включваше 19 мача в отделните възрасти

Отборите на СУ „Методий Драгинов“ – Драгиново при VIII – X клас и ПГИТ „Алеко Константинов“ – Велинград при XI – XII клас заеха първите места в общинското първенство за ученици, което се проведе във Велинград. Двата тима заедно със селекцията на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград при V – VII клас се класираха за областната фаза на ученическите игри.

Отборът на СУ „Методий Драгинов“ се наложи с 2:1 над СУ „Васил Левски“ – Велинград във финалния мач при VIII – X клас. В спора за третото място съставът на „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград постигна изразителен успех с 6:0 в двубоя срещу ПГД „Иван Вазов“ – Велинград.

При учениците от XI – XII клас във финалната среща съперници бяха тимовете на ПГИТ „Алеко Константинов“ и НПГГС „Христо Ботев“. „Икономистите“ спечелиха със 7:1 срещу „горските“. В „малкия“ финал отборът на „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград победи с 3:2 СУ „Христо Смирненски“ – Света Петка.

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г.

19 тима излизат на футболния терен във Велинград

Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград

Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство

Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас

„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас

Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
17+2344
2Оборище (Панагюрище)
17+1337
3 Сливнишки герой (Сливница)
17+1735
 4  Пирин (Разлог)
17+1634
5 Банско
17+1533
6 Вихрен (Сандански)
17+531
7Беласица (Петрич)
17+925
8Миньор (Перник)
17+224
9Рилски спортист (Самоков)
17 024
10
Чавдар (Етрополе)
17+520
11Марек (Дупница)
17 020
 12 Германея (Сапарева баня)
17-1220
13Балкан (Ботевград)
17-1017
14Септември (Симитли)
17-517
 15  Ботев (Ихтиман)
17-1016
16Надежда (Доброславци)
17-2014
17Спортист (Своге)
17-1411
18Велбъжд (Кюстендил)
17-343
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

17Христо СпасовБанско
16Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
10Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
15+4540
2Чепинец (Велинград)
15+2335
3Левски (Паталеница)
15+2635
 4 Балкан (Варвара)
15+1830
5Тракиец (Главиница)
15-825
6Брацигово
15+1225
7Сарая
15+825
 8 Величково
15+822
9Тракия (Пазарджик)
15-521
10
Вихър (Ветрен)
15-617
11Спартак (Калугерово)
15-115
 12 Оборище II (Панагюрище)
15-1313
13Родопи (Козарско)
15-812
14Марица (Белово)
15-239
 15  Локомотив (Септември)
15-396
 16 Ботев (Момина клисура)
15-375
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 37 посетителя в сайта

Приятели

. .
.