СКОНТО ООД

altech.bg%20
Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 17 Ноември 2018 22:37
Общинският етап от ученическите игри по футбол във Велинград включваше 19 мача в отделните възрасти

Отборите на СУ „Методий Драгинов“ – Драгиново при VIII – X клас и ПГИТ „Алеко Константинов“ – Велинград при XI – XII клас заеха първите места в общинското първенство за ученици, което се проведе във Велинград. Двата тима заедно със селекцията на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград при V – VII клас се класираха за областната фаза на ученическите игри.

Отборът на СУ „Методий Драгинов“ се наложи с 2:1 над СУ „Васил Левски“ – Велинград във финалния мач при VIII – X клас. В спора за третото място съставът на „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград постигна изразителен успех с 6:0 в двубоя срещу ПГД „Иван Вазов“ – Велинград.

При учениците от XI – XII клас във финалната среща съперници бяха тимовете на ПГИТ „Алеко Константинов“ и НПГГС „Христо Ботев“. „Икономистите“ спечелиха със 7:1 срещу „горските“. В „малкия“ финал отборът на „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград победи с 3:2 СУ „Христо Смирненски“ – Света Петка.

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г.

19 тима излизат на футболния терен във Велинград

Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград

Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство

Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас

„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас

Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
obuvkigido.com

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XVII кръг)

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 22 посетителя в сайта

Приятели

. .
.