СКОНТО ООД

altech.bg%20
Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 11 Ноември 2018 23:31
Финалистите при V - VII клас не успяха да си отбележат гол в редовното време

Отборът на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград стана общински първенец по футбол при учениците от V – VII клас. Рулетката на дузпите реши спора за първото място в надпреварата.

Кристиян Сачков (с топката) от СУ "Св. св. Кирил и Методий" се представи на високо ниво във финала

В редовното време тимовете на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград и СУ „Методий Драгинов“ – Драгиново приключиха при нулево равенство.

Вратарят на победителите Георги Синапов отрази три дузпи на играчите от Драгиново

При изпълнението на наказателни удари победителите реализираха три попадения, докато техния съперник не успя да вкара при трите си опита от бялата точка. 

Радостта непосредствено след спечелването на финалния мач

Отборът на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ ще представя община Велинград в областната фаза на ученическите игри при V – VII клас, която ще се състои през март 2019 г.

Първенците от СУ "Св. св. Кирил и Методий" при V - VII клас

В „малкия“ финал преди това се срещнаха съставите на велинградските ОУ „Христо Ботев“ и СУ „Васил Левски“.  

Селекцията на ОУ "Христо Ботев" - Велинград заслужи третото място

В спора за третото място с 2:0 се наложи тимът на ОУ „Христо Ботев“.

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г.

19 тима излизат на футболния терен във Велинград

Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград

Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство

Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас

„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас

Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)1:1Чепинец (Вел)
КРЛозен1:2Чико-Бунара (Бяга) 
КРБалкан (Варвара)1:0Левски (Пат)
КРВеличково3:1Сарая
КР Левски (Ракитово)3:0Родопи (Коз)
КР Брацигово7:2Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)1:0Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)0:0Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая3-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Сарая-:-Марица (Белово)
17:00     Родопи (Коз)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Тракиец (Глав)-:-Лозен
17:00Тракия (Пз)-:-Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Кой е тук?

В момента има 45 посетителя в сайта

Приятели

. .
.