СКОНТО ООД

altech.bg%20
Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 11 Ноември 2018 23:31
Финалистите при V - VII клас не успяха да си отбележат гол в редовното време

Отборът на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград стана общински първенец по футбол при учениците от V – VII клас. Рулетката на дузпите реши спора за първото място в надпреварата.

Кристиян Сачков (с топката) от СУ "Св. св. Кирил и Методий" се представи на високо ниво във финала

В редовното време тимовете на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград и СУ „Методий Драгинов“ – Драгиново приключиха при нулево равенство.

Вратарят на победителите Георги Синапов отрази три дузпи на играчите от Драгиново

При изпълнението на наказателни удари победителите реализираха три попадения, докато техния съперник не успя да вкара при трите си опита от бялата точка. 

Радостта непосредствено след спечелването на финалния мач

Отборът на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ ще представя община Велинград в областната фаза на ученическите игри при V – VII клас, която ще се състои през март 2019 г.

Първенците от СУ "Св. св. Кирил и Методий" при V - VII клас

В „малкия“ финал преди това се срещнаха съставите на велинградските ОУ „Христо Ботев“ и СУ „Васил Левски“.  

Селекцията на ОУ "Христо Ботев" - Велинград заслужи третото място

В спора за третото място с 2:0 се наложи тимът на ОУ „Христо Ботев“.

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г.

19 тима излизат на футболния терен във Велинград

Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград

Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство

Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас

„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас

Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

24 април 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

16:00Рилски спортист-:-Хебър (Пз)
16:00Оборище (Пан)
-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Беласица (Пч)
-:-Сливнишки герой
16:00Миньор (Пк)
-:-Балкан (Бот)
16:00Велбъжд (Кн)
-:-Надежда (Добр)
16:00Марек (Дупница)
-:-Банско
16:00Вихрен (Санд)
-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Пирин (Разлог)
-:-Септември (Сим)
16:00Спортист (Своге)
-:-Германея (Сб)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая
4:2Левски (Пат)
КР Оборище II (Пан)
3:0Балкан (Варвара)
КРБрацигово
2:0Величково
КРТракиец (Глав)
3:1Тракия (Пз)  
КР   Вихър (Ветрен)
2:1Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР Чико-Бунара (Бяга)
10:1Ботев (М. клисура) 
КРСпартак (Кал)
1:3Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)28+3972
2Оборище (Панагюрище)28+2765
3 Сливнишки герой (Сливница)
28+2550
 4  Банско
28+2050
5 Вихрен (Сандански)
28+949
6 Миньор (Перник)
28+1445
7Пирин (Разлог)
28+1144
8Рилски спортист (Самоков)28+139
9Беласица (Петрич)28+636
10
Чавдар (Етрополе)28+936
11Септември (Симитли)
28-432
 12 Балкан (Ботевград)
28-1431
13Марек (Дупница)
28-630
14Надежда (Доброславци)
28-1830
 15  Германея (Сапарева баня)
28-2229
16Спортист (Своге)28-1927
17Ботев (Ихтиман)28-3425
18Велбъжд (Кюстендил)28-448
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVII кръг)

23Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
12Васил ТачевБеласица/Оборище
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
23+7264
2Чепинец (Велинград)
23+3052
3Сарая
23+1944
 4 Левски (Паталеница)
23+1740
5Балкан (Варвара)
23+2039
6Брацигово
23+1438
7Тракиец (Главиница)
23-1234
 8 Величково
23+230
9Тракия (Пазарджик)
23-1528
10
Вихър (Ветрен)
23 -1327
11Спартак (Калугерово)
23 027
 12 Оборище II (Панагюрище)
23-1226
13Марица (Белово)
23-2120
14Локомотив (Септември)
23-3618
 15  Родопи (Козарско)
23-1617
 16 Ботев (Момина клисура)
23-4911
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

26 април 2019 г. (петък) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00 Локомотив (Септ)
-:- Тракиец (Глав)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Сарая
16:00Балкан (Варвара)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Левски (Пат)
-:- Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)
-:-Брацигово
16:00 Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

Кой е тук?

В момента има 54 посетителя в сайта

Приятели

. .
.