СКОНТО ООД

altech.bg%20
„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 11 Ноември 2018 18:13
Тимът на НПГГС "Христо Ботев" (в зелено-бели екипи) си осигури място на финала при учениците от XI-XII клас

Отборите на две от професионалните гимназии във Велинград ще решават спора за първото място в ученическите финали при учениците от XI – XII клас.

Съперници в решаващия мач за №1 ще бъдат съставите на НПГГС „Христо Ботев“ и ПГИТ „Алеко Константинов“.

В полуфиналите „горските“ записаха изразителен успех със 7:0 срещу селекцията на СУ „Христо Смирненски“ – Света Петка.

Представянето на Росен Сатев (НПГГС) бе сравнено с това на Кирил Десподов от ЦСКА

„Икономистите“ пък постигнаха победа с 5:1 срещу тимът на СУ „Св. св. Кирил и Методий“.

На 12 ноември (понеделник) предстои да се изиграят последните два мача за определяне на крайното класиране при учениците от XI – XII клас.

Отборът на НПГГС "Христо Ботев" - Велинград представи новата си футболна екипировка

В двубой за третото място съперници от 13:30 ч. ще бъдат съставите на СУ „Христо Смирненски“ – Света Петка и СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград.

Финалната среща между НПГГС „Христо Ботев“ и ПГИТ „Алеко Константинов“ ще започне след приключването на мача за третото място.

Ивайло Горанов (в синьо-бяло) и Съли Тахчиев (в червено) играха в полуфиналите при XI-XII клас

Вече са известни и противниците за титлата при учениците от възрастовата група VIII – X клас. До битката за №1 достигнаха съставите на СУ „Методий Драгинов“ – Драгиново и СУ „Васил Левски“ – Велинград.

Тимът на СУ "Св. св. Кирил и Методий" (в синьо-бели екипи) отстъпи драматично в полуфинал при VIII-X клас

Тимът от Драгиново преодоля с 6:0 в полуфиналната фаза селекцията на ПГД „Иван Вазов“ – Велинград. В другия сблъсък се срещнаха тимовете на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ и СУ „Васил Левски“. Двубоят не излъчи победител в редовното време, завършвайки 2:2. Отборът на СУ „Васил Левски“ стигна до изравнително попадение от дузпа в последната минута от мача, а при наказателните удари показа по-здрави нерви и спечели с общ резултат 4:6.

Заключителните срещи при учениците от VIII – X клас ще се проведат на 13 ноември (вторник) на стадион „Чепинец“.

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г.

19 тима излизат на футболния терен във Велинград

Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград

Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство

Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас

Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас

Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

24 април 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

КРРилски спортист2:3Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
0:0Чавдар (Етрополе)
КРБеласица (Пч)
1:0Сливнишки герой
КРМиньор (Пк)
4:3Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)
1:4Надежда (Добр)
КРМарек (Дупница)
2:1Банско
КРВихрен (Санд)
3:1Ботев (Ихтиман)
КРПирин (Разлог)
1:2Септември (Сим)
КРСпортист (Своге)
5:1Германея (Сб)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая
4:2Левски (Пат)
КР Оборище II (Пан)
3:0Балкан (Варвара)
КРБрацигово
2:0Величково
КРТракиец (Глав)
3:1Тракия (Пз)  
КР   Вихър (Ветрен)
2:1Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР Чико-Бунара (Бяга)
10:1Ботев (М. клисура) 
КРСпартак (Кал)
1:3Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)29+4075
2Оборище (Панагюрище)29+2766
3 Вихрен (Сандански)
29+1152
 4  Сливнишки герой (Сливница)
29+2450
5 Банско
29+1950
6 Миньор (Перник)
29+1548
7Пирин (Разлог)
29+1044
8Рилски спортист (Самоков)29 039
9Беласица (Петрич)29+739
10
Чавдар (Етрополе)29+937
11Септември (Симитли)
29-335
 12 Марек (Дупница)
29-533
13Надежда (Доброславци)
29-1533
14Балкан (Ботевград)
29-1531
 15  Спортист (Своге)
29-1530
16Германея (Сапарева баня)
29-2629
17Ботев (Ихтиман)29-3625
18Велбъжд (Кюстендил)29-478
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVIII кръг)

24Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
13Васил ТачевБеласица/Оборище
13Руслан ИвановХебър

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

4 май 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Хебър (Пз)
-:-Пирин (Разлог)
18:00Надежда (Добр)
-:-Оборище (Пан)
18:00 Германея (Сб)
-:-Миньор (Пк)
18:00Чавдар (Етрополе)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Балкан (Бот)
-:-Велбъжд (Кн)
18:00Сливнишки герой
-:-Спортист (Своге)
18:00Банско
-:-Рилски спортист
18:00Септември (Сим)
-:-Беласица (Пч)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Марек (Дупница)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
23+7264
2Чепинец (Велинград)
23+3052
3Сарая
23+1944
 4 Левски (Паталеница)
23+1740
5Балкан (Варвара)
23+2039
6Брацигово
23+1438
7Тракиец (Главиница)
23-1234
 8 Величково
23+230
9Тракия (Пазарджик)
23-1528
10
Вихър (Ветрен)
23 -1327
11Спартак (Калугерово)
23 027
 12 Оборище II (Панагюрище)
23-1226
13Марица (Белово)
23-2120
14Локомотив (Септември)
23-3618
 15  Родопи (Козарско)
23-1617
 16 Ботев (Момина клисура)
23-4911
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

26 април 2019 г. (петък) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00 Локомотив (Септ)
-:- Тракиец (Глав)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Сарая
16:00Балкан (Варвара)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Левски (Пат)
-:- Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)
-:-Брацигово
16:00 Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

Кой е тук?

В момента има 43 посетителя в сайта

Приятели

. .
.