СКОНТО ООД

altech.bg%20
„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 11 Ноември 2018 17:13
Тимът на НПГГС "Христо Ботев" (в зелено-бели екипи) си осигури място на финала при учениците от XI-XII клас

Отборите на две от професионалните гимназии във Велинград ще решават спора за първото място в ученическите финали при учениците от XI – XII клас.

Съперници в решаващия мач за №1 ще бъдат съставите на НПГГС „Христо Ботев“ и ПГИТ „Алеко Константинов“.

В полуфиналите „горските“ записаха изразителен успех със 7:0 срещу селекцията на СУ „Христо Смирненски“ – Света Петка.

Представянето на Росен Сатев (НПГГС) бе сравнено с това на Кирил Десподов от ЦСКА

„Икономистите“ пък постигнаха победа с 5:1 срещу тимът на СУ „Св. св. Кирил и Методий“.

На 12 ноември (понеделник) предстои да се изиграят последните два мача за определяне на крайното класиране при учениците от XI – XII клас.

Отборът на НПГГС "Христо Ботев" - Велинград представи новата си футболна екипировка

В двубой за третото място съперници от 13:30 ч. ще бъдат съставите на СУ „Христо Смирненски“ – Света Петка и СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград.

Финалната среща между НПГГС „Христо Ботев“ и ПГИТ „Алеко Константинов“ ще започне след приключването на мача за третото място.

Ивайло Горанов (в синьо-бяло) и Съли Тахчиев (в червено) играха в полуфиналите при XI-XII клас

Вече са известни и противниците за титлата при учениците от възрастовата група VIII – X клас. До битката за №1 достигнаха съставите на СУ „Методий Драгинов“ – Драгиново и СУ „Васил Левски“ – Велинград.

Тимът на СУ "Св. св. Кирил и Методий" (в синьо-бели екипи) отстъпи драматично в полуфинал при VIII-X клас

Тимът от Драгиново преодоля с 6:0 в полуфиналната фаза селекцията на ПГД „Иван Вазов“ – Велинград. В другия сблъсък се срещнаха тимовете на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ и СУ „Васил Левски“. Двубоят не излъчи победител в редовното време, завършвайки 2:2. Отборът на СУ „Васил Левски“ стигна до изравнително попадение от дузпа в последната минута от мача, а при наказателните удари показа по-здрави нерви и спечели с общ резултат 4:6.

Заключителните срещи при учениците от VIII – X клас ще се проведат на 13 ноември (вторник) на стадион „Чепинец“.

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г.

19 тима излизат на футболния терен във Велинград

Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград

Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство

Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас

Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас

Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
obuvkigido.com

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XVII кръг)

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 15 посетителя в сайта

Приятели

. .
.