СКОНТО ООД

altech.bg%20
„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 11 Ноември 2018 18:13
Тимът на НПГГС "Христо Ботев" (в зелено-бели екипи) си осигури място на финала при учениците от XI-XII клас

Отборите на две от професионалните гимназии във Велинград ще решават спора за първото място в ученическите финали при учениците от XI – XII клас.

Съперници в решаващия мач за №1 ще бъдат съставите на НПГГС „Христо Ботев“ и ПГИТ „Алеко Константинов“.

В полуфиналите „горските“ записаха изразителен успех със 7:0 срещу селекцията на СУ „Христо Смирненски“ – Света Петка.

Представянето на Росен Сатев (НПГГС) бе сравнено с това на Кирил Десподов от ЦСКА

„Икономистите“ пък постигнаха победа с 5:1 срещу тимът на СУ „Св. св. Кирил и Методий“.

На 12 ноември (понеделник) предстои да се изиграят последните два мача за определяне на крайното класиране при учениците от XI – XII клас.

Отборът на НПГГС "Христо Ботев" - Велинград представи новата си футболна екипировка

В двубой за третото място съперници от 13:30 ч. ще бъдат съставите на СУ „Христо Смирненски“ – Света Петка и СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград.

Финалната среща между НПГГС „Христо Ботев“ и ПГИТ „Алеко Константинов“ ще започне след приключването на мача за третото място.

Ивайло Горанов (в синьо-бяло) и Съли Тахчиев (в червено) играха в полуфиналите при XI-XII клас

Вече са известни и противниците за титлата при учениците от възрастовата група VIII – X клас. До битката за №1 достигнаха съставите на СУ „Методий Драгинов“ – Драгиново и СУ „Васил Левски“ – Велинград.

Тимът на СУ "Св. св. Кирил и Методий" (в синьо-бели екипи) отстъпи драматично в полуфинал при VIII-X клас

Тимът от Драгиново преодоля с 6:0 в полуфиналната фаза селекцията на ПГД „Иван Вазов“ – Велинград. В другия сблъсък се срещнаха тимовете на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ и СУ „Васил Левски“. Двубоят не излъчи победител в редовното време, завършвайки 2:2. Отборът на СУ „Васил Левски“ стигна до изравнително попадение от дузпа в последната минута от мача, а при наказателните удари показа по-здрави нерви и спечели с общ резултат 4:6.

Заключителните срещи при учениците от VIII – X клас ще се проведат на 13 ноември (вторник) на стадион „Чепинец“.

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г.

19 тима излизат на футболния терен във Велинград

Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград

Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство

Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас

Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас

Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)1:1Чепинец (Вел)
КРЛозен1:2Чико-Бунара (Бяга) 
КРБалкан (Варвара)1:0Левски (Пат)
КРВеличково3:1Сарая
КР Левски (Ракитово)3:0Родопи (Коз)
КР Брацигово7:2Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)1:0Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)0:0Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Сарая-:-Марица (Белово)
17:00     Родопи (Коз)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Тракиец (Глав)-:-Лозен
17:00Тракия (Пз)-:-Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Кой е тук?

В момента има 22 посетителя в сайта

Приятели

. .
.