СКОНТО ООД

altech.bg%20
Арбитър от Втора лига за дербито Чико-Бунара – Чепинец ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 09 Ноември 2018 22:52
Цанко Миндалов бе определен за главен съдия на дербито в Бяга

Бившият юноша на Локо (Пд) Цанко Миндалов ще ръководи дербито на „А“ ОФГ – Пазарджик между Чико-Бунара (Бяга) и Чепинец (Велинград) в неделя. Арбитърът от Стамболийски е единствения рефер от областната съдийска колегия, включен в ранглистите на професионалния футбол. До момента тимът на Чико-Бунара (Бяга) е лидер в класирането на четвърта дивизия, а Чепинец заема второто място с изоставане от 2 точки.

Лайнсмени на дербито ще бъдат Любомир Босаков от Мокрище и Невелин Гугутков от Септември. Делегат на срещата ще бъде бившият елитен рефер Асен Николов, който през този сезон е и съдийски наблюдател в професионалния футбол.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

21 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Вихрен (Санд)
КРСливнишки герой4:0Рилски спортист
КРБеласица (Пч)
1:0Перун (Кресна)
КР Септември (Сим)1:0Чавдар (Етрополе)
КРБалкан (Бот)1:1Пирин (Разлог)
КРФК Кюстендил2:0Банско
КРМиньор (Пк)7:1Марек (Дупница)
КРНадежда (Добр)2:4Спортист (Своге)
 Ботев (Ихтиман)-почива

Обл. п-во за деца - I кръг

21 септември 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРВихър (Ветрен)3:2Чепинец (Вел)

4-та лига Пз - V кръг

21 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракиец (Глав)2:0Величково
КРЛевски (Пат)2:1Марица (Белово)
КРЛозен3:0Светкавица (Син)
КРВихър (Ветрен)2:2Тракия (Пз)

22 септември 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:2Чепинец (Вел)
КР Локомотив (Септ)0:5Чико-Бунара (Бяга)    
17:00Брацигово-:-Родопи (Коз)
17:00Сарая-:-Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
8+2122
2Вихрен (Сандански)8+719
3ФК Кюстендил8+716
4Септември (Симитли)7+5 15
5Оборище (Панагюрище)8+714
6Сливнишки герой (Сливница)8+614
7Спортист (Своге)8 013
8
Беласица (Петрич)7-111
9
Ботев (Ихтиман)7-39
10
Пирин (Разлог)8-67
11Рилски спортист (Самоков)7-76
  12Банско7-15
13Балкан (Ботевград)7-75
14Чавдар (Етрополе)8-35
 15  Марек (Дупница)7-125
16Надежда (Доброславци)7-15
17Перун (Кресна)
8-144
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след VI кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
6Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)

ЮЗ Трета лига - IX кръг

28 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Банско-:-Оборище (Пан)
17:00Вихрен (Санд)
-:-Септември (Сим)
17:00Пирин (Разлог)
-:-Надежда (Добр)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Беласица (Пч)
17:00Ботев (Ихтиман)-:-Сливнишки герой
17:00Марек (Дупница)
-:-ФК Кюстендил
17:00Рилски спортист-:-Миньор (Пк)
17:00Перун (Кресна)-:-Балкан (Бот)
 Спортист (Своге)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)4+2012
2Левски (Паталеница)4+19
3Спартак (Калугерово)4-49
 4 Брацигово4+208
5Марица (Белово)4+48
6Чепинец (Велинград)4+48
7Родопи (Козарско)4+47
 8 Балкан (Варвара)4+107
9Локомотив (Септември)4+47
10
Величково4+16
11Лозен4-203
 12 Тракиец (Главиница)4-23
13Сарая4+23
14Тракия (Пазарджик)4-71
 15  Вихър (Ветрен)4-110
 16 Светкавица (Синитево)4-260
 

Временно класиране

4-та лига Пз - VI кръг

28 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00  Марица (Белово)-:-Лозен
17:00Родопи (Коз)-:-Балкан (Варвара)
17:00Тракия (Пз)-:-Тракиец (Глав)
17:00Величково-:-Брацигово

29 септември 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Сарая
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Светкавица (Син)  
17:00Спартак (Кал)-:-Левски (Пат)
17:00Локомотив (Септ)-:-Вихър (Ветрен) 

Кой е тук?

В момента има 54 посетителя в сайта

Приятели

. .
.