СКОНТО ООД

altech.bg%20
Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 07 Ноември 2018 01:01
Полуфиналът между СУ "Св. св. Кирил и Методий" и СУ "Васил Левски" предложи 6 гола и много емоции

Ученическото първенство във Велинград при най-малките навлезе в решителната си фаза. За финалната среща при V – VII клас се класираха тимовете на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград и СУ „Методий Драгинов“ – Драгиново, Двата тима бяха предварително считани за фаворити в двата потока на надпреварата и оправдаха очакванията на специалистите.

Селекцията на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – спечели с 4:2 срещу връстниците си от СУ „Васил Левски“. Победителите натрупаха класическа преднина до почивката след попадения на Лебанов (8 м.), Ганчев (18 м.) и Синапов (20 м.).

През втората част Чилев (22 м.) намали на 3:1. В 25-та Сачков покачи на 4:1. Крайният резултат 4:2 оформи Спасов (35 м.).

Полуфиналът между СУ "М. Драгинов" и ОУ "Христо Ботев" бе решен с гол 2 минути преди края

В другия полуфинал СУ „Методий Драгинов“ пък пречупи тимът на ОУ „Христо Ботев“ – Велинград с 1:0. Победният гол падна две минути преди края на срещата и бе дело на Краси Юруков. При равенство двата състава трябваше да изпълняват дузпи за излъчване на победител в срещата.

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г.

19 тима излизат на футболния терен във Велинград

Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград

Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство

„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас

Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас

Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

Квалификация за ЮЗ Трета лига

12 юни 2019 г. (сряда) - 18:00 ч.

Стадион "Ковачевци"

КРФК Кюстендил
4:2*Гранит (Владая)     
*След изпълнение на дузпи, 0:0 в ред. време
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)34+5490
2Оборище (Панагюрище)34+3375
3 Вихрен (Сандански)
34+1762
 4  Сливнишки герой (Сливница)
34+2558
5 Миньор (Перник)
34+2058
6 Банско
34+1957
7Пирин (Разлог)
34+1251
8Рилски спортист (Самоков)
34+549
9Беласица (Петрич)
34+646
10
Марек (Дупница)
34-241
11Септември (Симитли)
34-240
 12 Чавдар (Етрополе)
34+740
13Балкан (Ботевград)
34-1638
14Надежда (Доброславци)
34-2137
 15  Спортист (Своге)
34-1637
16Ботев (Ихтиман)
34-4032
17Германея (Сапарева баня)
34-3430
18Велбъжд (Кюстендил)34-678
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ Трета Лига

25Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
16Руслан ИвановХебър (Пз)
16Георги НедялковХебър (Пз)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 26 посетителя в сайта

Приятели

. .
.