СКОНТО ООД

altech.bg%20
Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 07 Ноември 2018 00:01
Полуфиналът между СУ "Св. св. Кирил и Методий" и СУ "Васил Левски" предложи 6 гола и много емоции

Ученическото първенство във Велинград при най-малките навлезе в решителната си фаза. За финалната среща при V – VII клас се класираха тимовете на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград и СУ „Методий Драгинов“ – Драгиново, Двата тима бяха предварително считани за фаворити в двата потока на надпреварата и оправдаха очакванията на специалистите.

Селекцията на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – спечели с 4:2 срещу връстниците си от СУ „Васил Левски“. Победителите натрупаха класическа преднина до почивката след попадения на Лебанов (8 м.), Ганчев (18 м.) и Синапов (20 м.).

През втората част Чилев (22 м.) намали на 3:1. В 25-та Сачков покачи на 4:1. Крайният резултат 4:2 оформи Спасов (35 м.).

Полуфиналът между СУ "М. Драгинов" и ОУ "Христо Ботев" бе решен с гол 2 минути преди края

В другия полуфинал СУ „Методий Драгинов“ пък пречупи тимът на ОУ „Христо Ботев“ – Велинград с 1:0. Победният гол падна две минути преди края на срещата и бе дело на Краси Юруков. При равенство двата състава трябваше да изпълняват дузпи за излъчване на победител в срещата.

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г.

19 тима излизат на футболния терен във Велинград

Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград

Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство

„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас

Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас

Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
obuvkigido.com

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XVII кръг)

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 16 посетителя в сайта

Приятели

. .
.