СКОНТО ООД

altech.bg%20
Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г. ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 05 Ноември 2018 00:48

V - VII клас 

Етап

Дата и час

Отбори

Резултат

Четвъртфинал №1

29.10.18 г.

(понеделник)

14:00 ч.

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

ОУ „Иван Вазов”

/Пашови/

5:0

Четвъртфинал №2

29.10.18 г.

(понеделник)

15:00 ч.

ОУ „Георги Бенковски”

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий” 

/Велинград/

0:4

Четвъртфинал №3

30.10.18 г.

(вторник)

14:00 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

СУ „Хр. Смирненски”

/Св. Петка/

4:1

Четвъртфинал №4

30.10.18 г.

(вторник)

15:00 ч.

ОУ „Неофит Рилски”

/Велинград/

ОУ „Христо Ботев”

/Велинград/

0:1

Полуфинал №1

05.11.18 г.

(понеделник)

15:30 ч.

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

2:4

Полуфинал №2

05.11.18 г.

(понеделник)

16:30 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

ОУ „Христо Ботев”

/Велинград/

1:0 

Мач за 3-4 място

07.11.18 г.

(сряда)

14:00 ч.

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

ОУ „Христо Ботев”

/Велинград/

0:2 

Финал

07.11.18 г.

(сряда)

15:00 ч.

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

3:0*

*след дузпи (0:0 в ред. време)

 VIII - X клас 

Етап

Дата и час

Отбори

Резултат

Четвъртфинал №1

29.10.18 г.

(понеделник)

16:00 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

ПГИТ „Алеко Константинов”

/Велинград/

6:2

Четвъртфинал №2

05.11.18 г.

(понеделник)

14:00 ч.

ПГД „Иван Вазов“

/Велинград/

СУ „Хр. Смирненски”

/Св. Петка/

4:2

Четвъртфинал №3

30.10.18 г.

(вторник)

16:00 ч.

НПГГС  „Христо Ботев”

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

1:4

Полуфинал №1

08.11.18 г.

(четвъртък)

14:00 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

ПГД „Иван Вазов“

/Велинград/

6:0

Полуфинал №2

08.11.18 г.

(четвъртък)

15:30 ч.

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

 4:6*

*след дузпи (2:2 в ред. време)

Мач за 3-4 място

13.11.18 г.

(вторник)

14:00 ч.

ПГД „Иван Вазов“

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

0:6

Финал

13.11.18 г.

(вторник)

15:30 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

2:1

XI - XII клас  

Етап

Дата и час

Отбори

Резултат

Полуфинал №1

06.11.18 г.

(вторник)

13:30 ч.

СУ „Хр. Смирненски”

/Св. Петка/

НПГГС  „Христо Ботев”

/Велинград/

0:7

Полуфинал №2

06.11.18 г.

(вторник)

15:30 ч.

ПГИТ „Алеко Константинов”

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

5:1 

Мач за 3-4 място

12.11.18 г.

(понеделник)

13:30 ч.

СУ „Хр. Смирненски” 

/Св. Петка/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

2:3

Финал

12.11.18 г.

(понеделник)

15:30 ч.

НПГГС  „Христо Ботев”

/Велинград/

ПГИТ „Алеко Константинов”

/Велинград/

 1:7

Още по темата:

19 тима излизат на футболния терен във Велинград

Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград

Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство

Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас

„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас

Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас

Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)1:1Чепинец (Вел)
КРЛозен1:2Чико-Бунара (Бяга) 
КРБалкан (Варвара)1:0Левски (Пат)
КРВеличково3:1Сарая
КР Левски (Ракитово)3:0Родопи (Коз)
КР Брацигово7:2Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)1:0Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)0:0Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Сарая-:-Марица (Белово)
17:00     Родопи (Коз)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Тракиец (Глав)-:-Лозен
17:00Тракия (Пз)-:-Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Кой е тук?

В момента има 21 посетителя в сайта

Приятели

. .
.