СКОНТО ООД

altech.bg%20
Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г. ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 04 Ноември 2018 23:48

V - VII клас 

Етап

Дата и час

Отбори

Резултат

Четвъртфинал №1

29.10.18 г.

(понеделник)

14:00 ч.

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

ОУ „Иван Вазов”

/Пашови/

5:0

Четвъртфинал №2

29.10.18 г.

(понеделник)

15:00 ч.

ОУ „Георги Бенковски”

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий” 

/Велинград/

0:4

Четвъртфинал №3

30.10.18 г.

(вторник)

14:00 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

СУ „Хр. Смирненски”

/Св. Петка/

4:1

Четвъртфинал №4

30.10.18 г.

(вторник)

15:00 ч.

ОУ „Неофит Рилски”

/Велинград/

ОУ „Христо Ботев”

/Велинград/

0:1

Полуфинал №1

05.11.18 г.

(понеделник)

15:30 ч.

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

2:4

Полуфинал №2

05.11.18 г.

(понеделник)

16:30 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

ОУ „Христо Ботев”

/Велинград/

1:0 

Мач за 3-4 място

07.11.18 г.

(сряда)

14:00 ч.

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

ОУ „Христо Ботев”

/Велинград/

0:2 

Финал

07.11.18 г.

(сряда)

15:00 ч.

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

3:0*

*след дузпи (0:0 в ред. време)

 VIII - X клас 

Етап

Дата и час

Отбори

Резултат

Четвъртфинал №1

29.10.18 г.

(понеделник)

16:00 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

ПГИТ „Алеко Константинов”

/Велинград/

6:2

Четвъртфинал №2

05.11.18 г.

(понеделник)

14:00 ч.

ПГД „Иван Вазов“

/Велинград/

СУ „Хр. Смирненски”

/Св. Петка/

4:2

Четвъртфинал №3

30.10.18 г.

(вторник)

16:00 ч.

НПГГС  „Христо Ботев”

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

1:4

Полуфинал №1

08.11.18 г.

(четвъртък)

14:00 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

ПГД „Иван Вазов“

/Велинград/

6:0

Полуфинал №2

08.11.18 г.

(четвъртък)

15:30 ч.

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

 4:6*

*след дузпи (2:2 в ред. време)

Мач за 3-4 място

13.11.18 г.

(вторник)

14:00 ч.

ПГД „Иван Вазов“

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

0:6

Финал

13.11.18 г.

(вторник)

15:30 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

2:1

XI - XII клас  

Етап

Дата и час

Отбори

Резултат

Полуфинал №1

06.11.18 г.

(вторник)

13:30 ч.

СУ „Хр. Смирненски”

/Св. Петка/

НПГГС  „Христо Ботев”

/Велинград/

0:7

Полуфинал №2

06.11.18 г.

(вторник)

15:30 ч.

ПГИТ „Алеко Константинов”

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

5:1 

Мач за 3-4 място

12.11.18 г.

(понеделник)

13:30 ч.

СУ „Хр. Смирненски” 

/Св. Петка/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

2:3

Финал

12.11.18 г.

(понеделник)

15:30 ч.

НПГГС  „Христо Ботев”

/Велинград/

ПГИТ „Алеко Константинов”

/Велинград/

 1:7

Още по темата:

19 тима излизат на футболния терен във Велинград

Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград

Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство

Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас

„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас

Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас

Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXII кръг

20 март 2019 г. (сряда) - 15:00 ч.

КРХебър (Пз)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРМиньор (Пк)
0:1Оборище (Пан)
КРСливнишки герой
1:0Надежда (Добр)
КРГерманея (Сб)
1:0Велбъжд (Кн)
КРБалкан (Бот)
1:2Банско
КРСептември (Сим)
4:2Чавдар (Етрополе)
КРСпортист (Своге)
2:0Вихрен (Санд)
КРПирин (Разлог)
0:2Рилски спортист
КРБеласица (Пч)
0:0Марек (Дупница)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

16 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски (Пат)
1:1Марица (Белово)
КРВеличково
0:0Балкан (Варвара)
КР    Брацигово1:0 Оборище II (Пан) 
КРЛокомотив (Септ)3:0Вихър (Ветрен)

17 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРТракия (Пз)
1:0Чепинец (Вел)
КРТракиец (Глав)
0:2 Чико-Бунара (Бяга)
КР  Спартак (Кал)
0:2Сарая
КРБотев (М. клисура)
1:1Родопи (Коз)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
22+3156
2Оборище (Панагюрище)
22+1950
3 Сливнишки герой (Сливница)
22+2342
 4  Вихрен (Сандански)
22+941
5 Банско
22+1641
6 Пирин (Разлог)
22+1540
7Миньор (Перник)
22+734
8Рилски спортист (Самоков)
22-131
9Беласица (Петрич)
22+930
10
Чавдар (Етрополе)
22+729
11Марек (Дупница)22 026
 12 Германея (Сапарева баня)
22-1426
13Септември (Симитли)
22-622
14Ботев (Ихтиман)
22-2322
 15  Надежда (Доброславци)
22-2119
16Балкан (Ботевград)
22-1618
17Спортист (Своге)
22-1915
18Велбъжд (Кюстендил)
22-367
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXI кръг)

19Христо СпасовБанско
18Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
11Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Чавдар (Етрополе)
-:-Хебър (Пз)
15:00Оборище (Пан)
-:-Германея (Сб)
15:00Рилски спортист
-:-Беласица (Пч)
15:00Вихрен (Санд)
-:-Миньор (Пк)
15:00Ботев (Ихтиман)
-:-Банско
15:00Надежда (Добр)
-:-Септември (Сим)
15:00Велбъжд (Кн)-:-Сливнишки герой
15:00Марек (Дупница)
-:-Спортист (Своге)
15:00Пирин (Разлог)
-:-Балкан (Бот)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
18+5349
2Чепинец (Велинград)
18+2439
3Левски (Паталеница)
18+2537
 4 Балкан (Варвара)
18+1833
5Брацигово
18+1932
6Сарая
18+931
7Тракия (Пазарджик)
18-328
 8 Величково
18+726
9Тракиец (Главиница)
18-1325
10
Вихър (Ветрен)
18-1518
11Спартак (Калугерово)
18-318
 12 Родопи (Козарско)
18-816
13Оборище II (Панагюрище)
18-1616
14Марица (Белово)
18-2213
 15  Локомотив (Септември)
18-3712
 16 Ботев (Момина клисура)
18-387
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Сарая
-:-Тракиец (Глав)
15:00Родопи (Коз)
-:-Балкан (Варвара)
15:00   Вихър (Ветрен)
-:-Левски (Пат)

24 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чепинец (Вел)
-:-Локомотив (Септ)
15:00 Оборище II (Пан)
-:-Тракия (Пз)  
15:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Брацигово
15:00Марица (Белово)
-:-Ботев (М. клисура)
15:00Спартак (Кал)
-:-Величково

Кой е тук?

В момента има 30 посетителя в сайта

Приятели

. .
.