СКОНТО ООД

altech.bg%20
Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 02 Ноември 2018 13:06
Селекцията на СУ "М. Драгинов" (в небесносиньо) стартира успешно в първенството при V - VII клас

Вторият състезателен ден (30 октомври) от ученическото първенство по футбол излъчи последните два тима, осигурили си участие в полуфиналната фаза при V – VII клас.

Отборът на СУ "М. Драгинов" си осигури място в полуфиналите при V - VII клас

Отборите на СУ „Методий Драгинов“ – Драгиново и ОУ „Христо Ботев“ – Велинград преминаха успешно през ситото на четвъртфиналите. Те се присъединиха към тимовете на СУ „Васил Левски“ и СУ „Св. св. Кирил и Методий“, които ден по-рано се класираха за полуфиналите.

Тимът на СУ "Христо Смирненски" - Света Петка при V - VII клас

Селекцията на СУ „Методий Драгинов“ – Драгиново преодоля с 4:1 връстниците си от СУ „Христо Смирненски“ – Света Петка.

Голмайсторът на Чепинец Ивайло Горанов (в бялосиньо) се разписа за СУ "Св. св. Кирил и Методий"

Най-оспорвано премина срещата между възпитаниците на велинградските основни училища. ОУ „Христо Ботев“ се наложи с 1:0 над ОУ „Неофит Рилски“ и продължава напред в ученическото първенство при V – VII клас. 

СУ "Св. св. Кирил и Методий" записа престижен успех по пътя към полуфиналите в първенството при VIII - X клас

Стойностен двубой при учениците от VIII – X клас пък сътвориха съставите на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ и НПГГС „Христо Ботев“, завършил при резултат 4:1. Победителят от този мач ще се изправи срещу соченият за фаворит в тази възрастова група и актуален първенец от последното издание тим на СУ „Васил Левски“.

Отборът на НПГГС "Христо Ботев" излезе с чисто нова екипировка на ученическото първенство при VIII - X клас

Срещите от ученическите игри на стадион „Чепинец“ ще продължат на 5 ноември (понеделник).  

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г.

19 тима излизат на футболния терен във Велинград

Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград

Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас

„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас

Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас

Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Спортист (Своге)
КРБотев (Ихтиман)
1:1Вихрен (Санд)
КРБеласица (Пч)
3:2Балкан (Бот)
КРРилски спортист
1:1Банско
КРФК Кюстендил
0:1Пирин (Разлог)
КРСливнишки герой
3:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)5:0Перун (Кресна)

24 август 2019 г. (събота) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)
2:2Надежда (Добр)
 Марек (Дупница)-почива

"А" ОГ Пз - I кръг

25 август 2019 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Локомотив (Септ) -:-Чепинец (Вел)
18:00Величково-:-Чико-Бунара (Бяга)
18:00Балкан (Варвара)-:-Лозен
18:00Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)
18:00Тракиец (Глав)-:-Марица (Белово)
18:00Тракия (Пз)-:-Родопи (Коз)
18:00Брацигово-:-Светкавица (Син)
18;00Сарая -:-Левски (Пат)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 26 посетителя в сайта

Приятели

. .
.