СКОНТО ООД

altech.bg%20
Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 29 Октомври 2018 23:26
Дениз Харизанов (в оранжево) се отчете с 4 попадения за СУ "М. Драгинов" при юношите (VIII - X клас)

Общо 17 гола в три мача паднаха в първия състезателен ден от ученическите игри по футбол във Велинград, предаде репортер на velsport24.com

Вече са ясни и първи два отбора, които си осигуриха участие в полуфиналната фаза при най-малките (V – VII клас). В мач №1 съставът на СУ „Васил Левски“ – Велинград срази с 5:0 връстниците си от ОУ „Иван Вазов“ – Пашови. Вторият полуфиналист е селекцията на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград, която също взе убедителен успех с 4:0 срещу тимът на ОУ „Георги Бенковски“ – Велинград.

Тимът на СУ "Св. св. Кирил и Методий" прескочи с лекота четвърфиналите при учениците от V - VII клас

Най-много голове пък видяха зрителите на четвъртфинал №1 при учениците от VIII – X клас. В него отборът на СУ „Методий Драгинов“ – Драгиново се наложи с 6:2 над ПГИТ „Алеко Константинов“ – Велинград. С 4 попадения за победителите се отличи бившият голмайстор на Чепинец при децата Дениз Харизанов, а едно попадение добави друг кадър на клуба Венци Дуев. 

Тимът на ОУ "Георги Бенковски" - Велинград е редовен участник във футболните турнири при най-малките

Всички мачове от общинския етап на ученическите игри се провеждат на стадион „Чепинец“. През тази учебна година организаторите от община Велинград и преподавателите по физическо възпитание и спорт приеха революционното решение футболните мачове да се изиграят още преди края на календарната 2018-а. Целта бе да се избегне по-неблагоприятното време през зимния период, когато в предходните години се провеждаха срещите. 

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г. 

19 тима излизат на футболния терен във Велинград

Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство

Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас

„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас

Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас

Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград  

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КР           Хебър (Пз)
7:1Спортист (Своге) 

18 май 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Бот)
0:1Оборище (Пан)
КР Септември (Сим)
1:2Миньор (Пк)
КРВелбъжд (Кн)
0:4Вихрен (Санд)
КРНадежда (Добр)
1:1Марек (Дупница)  
КРСливнишки герой
3:1Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
1:1Рилски спортист
КРБанско
4:1Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)
1:0Пирин (Разлог)

"А" ОФГ Пз - XXVIII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)
1:0Брацигово
КРРодопи (Коз)
3:1Тракиец (Глав)
КРВихър (Ветрен)
2:2Сарая
КРВеличково3:3Оборище II (Пан) 
КРЛевски (Пат)2:2Локомотив (Септ)  

19 май 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
4:3Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)
4:3 Спартак (Кал)
СЛ  Ботев (М. клисура)
0:3Тракия (Пз)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)32+5184
2Оборище (Панагюрище)32+3372
3 Вихрен (Сандански)
32+1759
 4  Банско
32+2356
5 Миньор (Перник)
32+1755
6 Сливнишки герой (Сливница)
32+2154
7Пирин (Разлог)
32+847
8Рилски спортист (Самоков)
32 043
9Беласица (Петрич)
32+140
10
Чавдар (Етрополе)32+839
11Марек (Дупница)
32-438
 12 Надежда (Доброславци)
32-1637
13Спортист (Своге)
32-1536
14Септември (Симитли)
32-536
 15  Балкан (Ботевград)
32-1335
16Германея (Сапарева баня)
32-2930
17Ботев (Ихтиман)32-3729
18Велбъжд (Кюстендил)32-608
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXXI кръг)

24Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
28+8371
2Чепинец (Велинград)
28+3664
3Сарая
28+2252
 4 Брацигово
28+1745
5Балкан (Варвара)
28+1644
6Левски (Паталеница)
28+1344
7Тракиец (Главиница)
28-1441
 8 Спартак (Калугерово)
28+335
9Тракия (Пазарджик)
28-1635
10
Величково
28-433
11Вихър (Ветрен)
28-2332
 12 Локомотив (Септември)
28-2031
13Оборище II (Панагюрище)
28-1330
14Марица (Белово)
28-2030
 15  Родопи (Козарско)
28-1727
 16 Ботев (Момина клисура)
28-6311
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 17 посетителя в сайта

Приятели

. .
.