СКОНТО ООД

altech.bg%20
Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 29 Октомври 2018 23:26
Дениз Харизанов (в оранжево) се отчете с 4 попадения за СУ "М. Драгинов" при юношите (VIII - X клас)

Общо 17 гола в три мача паднаха в първия състезателен ден от ученическите игри по футбол във Велинград, предаде репортер на velsport24.com

Вече са ясни и първи два отбора, които си осигуриха участие в полуфиналната фаза при най-малките (V – VII клас). В мач №1 съставът на СУ „Васил Левски“ – Велинград срази с 5:0 връстниците си от ОУ „Иван Вазов“ – Пашови. Вторият полуфиналист е селекцията на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград, която също взе убедителен успех с 4:0 срещу тимът на ОУ „Георги Бенковски“ – Велинград.

Тимът на СУ "Св. св. Кирил и Методий" прескочи с лекота четвърфиналите при учениците от V - VII клас

Най-много голове пък видяха зрителите на четвъртфинал №1 при учениците от VIII – X клас. В него отборът на СУ „Методий Драгинов“ – Драгиново се наложи с 6:2 над ПГИТ „Алеко Константинов“ – Велинград. С 4 попадения за победителите се отличи бившият голмайстор на Чепинец при децата Дениз Харизанов, а едно попадение добави друг кадър на клуба Венци Дуев. 

Тимът на ОУ "Георги Бенковски" - Велинград е редовен участник във футболните турнири при най-малките

Всички мачове от общинския етап на ученическите игри се провеждат на стадион „Чепинец“. През тази учебна година организаторите от община Велинград и преподавателите по физическо възпитание и спорт приеха революционното решение футболните мачове да се изиграят още преди края на календарната 2018-а. Целта бе да се избегне по-неблагоприятното време през зимния период, когато в предходните години се провеждаха срещите. 

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г. 

19 тима излизат на футболния терен във Велинград

Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство

Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас

„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас

Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас

Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград  

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)1:1Чепинец (Вел)
КРЛозен1:2Чико-Бунара (Бяга) 
КРБалкан (Варвара)1:0Левски (Пат)
КРВеличково3:1Сарая
КР Левски (Ракитово)3:0Родопи (Коз)
КР Брацигово7:2Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)1:0Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)0:0Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая3-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Сарая-:-Марица (Белово)
17:00     Родопи (Коз)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Тракиец (Глав)-:-Лозен
17:00Тракия (Пз)-:-Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Кой е тук?

В момента има 98 посетителя в сайта

Приятели

. .
.