СКОНТО ООД

altech.bg%20
Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 29 Октомври 2018 22:26
Дениз Харизанов (в оранжево) се отчете с 4 попадения за СУ "М. Драгинов" при юношите (VIII - X клас)

Общо 17 гола в три мача паднаха в първия състезателен ден от ученическите игри по футбол във Велинград, предаде репортер на velsport24.com

Вече са ясни и първи два отбора, които си осигуриха участие в полуфиналната фаза при най-малките (V – VII клас). В мач №1 съставът на СУ „Васил Левски“ – Велинград срази с 5:0 връстниците си от ОУ „Иван Вазов“ – Пашови. Вторият полуфиналист е селекцията на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград, която също взе убедителен успех с 4:0 срещу тимът на ОУ „Георги Бенковски“ – Велинград.

Тимът на СУ "Св. св. Кирил и Методий" прескочи с лекота четвърфиналите при учениците от V - VII клас

Най-много голове пък видяха зрителите на четвъртфинал №1 при учениците от VIII – X клас. В него отборът на СУ „Методий Драгинов“ – Драгиново се наложи с 6:2 над ПГИТ „Алеко Константинов“ – Велинград. С 4 попадения за победителите се отличи бившият голмайстор на Чепинец при децата Дениз Харизанов, а едно попадение добави друг кадър на клуба Венци Дуев. 

Тимът на ОУ "Георги Бенковски" - Велинград е редовен участник във футболните турнири при най-малките

Всички мачове от общинския етап на ученическите игри се провеждат на стадион „Чепинец“. През тази учебна година организаторите от община Велинград и преподавателите по физическо възпитание и спорт приеха революционното решение футболните мачове да се изиграят още преди края на календарната 2018-а. Целта бе да се избегне по-неблагоприятното време през зимния период, когато в предходните години се провеждаха срещите. 

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г. 

19 тима излизат на футболния терен във Велинград

Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство

Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас

„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас

Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас

Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград  

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРПирин (ГД)0:1Оборище (Пан)
КРЧавдар (Етрополе)0:1Беласица (Пч)
КРБанско0:1ФК Кюстендил
КРГранит (Владая)0:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)1:1Марек (Дупница)
КРРилски спортист0:1Ботев (Ихтиман)
ОТЛНадежда (Добр)-:-Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)0:0Сливнишки герой
КРПерун (Кресна)0:2Пирин (Разлог)

"А" РГ Пз - XVI кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛБрацигово3:0Лозен
КРТракиец (Глав)2:2Родопи (Коз)
КР   Балкан (Варвара)1:0Марица (Белово) 

29 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧепинец (Вел)3:1Тракия (Пз)
КРОборище II (Пан)3:1Сарая
КРЛевски (Пат)0:2Величково
КРСпартак (Кал)5:1Вихър (Ветрен)
КРЛокомотив (Септ)7:1Левски (Ракитово)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)17+2639
2Беласица (Петрич)16+1639
3ФК Кюстендил17+2638
4Вихрен (Сандански)17+18 37
5Чавдар (Етрополе)17+1734
6Ботев (Ихтиман)17+1428
7Оборище (Панагюрище)17+726
8
Пирин (Гоце Делчев)17+625
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Рилски спортист (Самоков)17-121
11Балкан (Ботевград)16-119
12Надежда (Доброславци)15-819
13Сливнишки герой (Сливница)17-118
14Левски (Чепинци)17-1517
 15  Велбъжд (Кюстендил)17-2712
16Перун (Кресна)17-2012
17Гранит (Владая)17-2412
18Банско17-274
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)15+3942
 2 Брацигово15+4942
3Чико-Бунара (Бяга)15+3939
 4 Марица (Белово)15+1227
5Левски (Паталеница)15+1625
6Чепинец (Велинград)15+1524
7Спартак (Калугерово)15-1520
 8 Величково16-520
9Родопи (Козарско)15-220
10
Тракиец (Главиница)16-1318
11Локомотив (Септември)15-617
 12 Левски (Ракитово)15-716
13Вихър (Ветрен)15-1416
14Тракия (Пазарджик)15-1614
15Оборище II (Панагюрище)15-2813
16Сарая15-3311
17Лозен15-312
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XVII кръг

5 декември 2020 г. (събота) - 13:00 ч.

13:00Левски (Ракитово)-:-Балкан (Варвара)  
13:00Родопи (Коз)-:-Брацигово        

6 декември 2020 г. (неделя) - 13:00 ч.

13:00Величково-:-Чепинец (Вел)
13:00Сарая-:-Чико-Бунара (Бяга)
13:00Вихър (Ветрен)-:-Локомотив (Септ)
13:00   Марица (Белово)-:-Левски (Пат)
13:00Тракия (Пз)-:-Оборище II (Пан)
13:00Лозен-:-Спартак (Кал)
 Тракиец (Глав)-почива

Кой е тук?

В момента има 185 посетителя в сайта

Приятели

. .
.