СКОНТО ООД

altech.bg%20
19 тима излизат на футболния терен във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 25 Октомври 2018 18:42
Оспорваните футболни срещи са част от визитката на ученическите игри във Велинград

Общо 19 отбора в отделните възрасти подадоха заявки за участие в тазгодишното издание на ученическите игри по футбол във Велинград.

Всички 19 срещи от общинския етап на надпреварата ще се проведат на градския стадион в курортния град.  Мачовете ще се изиграят в периода от 29 октомври до 13 ноември.

През тази учебна година организаторите изтеглиха двубоите с цел да се обхванат по-подходящи условия в сравнение с предходните години, когато срещите се провеждаха обикновено през студените месеци февруари – март.

Общо 11 учебни заведения от община Велинград ще имат свои представителни тимове във футболните битки.

Най-голям интерес бе отчетен към надпреварата при учениците от V – VII клас. Там за шампионската купа ще се конкурират цели осем тима.

Седем състава пък ще премерят сили в не по-малко интересното съперничество при юношите от VIII – X клас.

При най-големите (XI-XII клас) противници ще бъдат четири отбора.

Победителите в трите възрастови групи ще добият правото да представят община Велинград в областните финали през месец март 2019 г.

Георги БЕЛЕВ

Още по темата:

Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г.

Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград

Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство

Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас

„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас

Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас

Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
obuvkigido.com

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XVII кръг)

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 10 посетителя в сайта

Приятели

. .
.