Юрист взе мача Марек - Хебър ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 19 Октомври 2018 19:52
Иво Андреев (с топката) и колегата му Павлин Михайлов (вдясно) бяха изпратени на стадион "Бончук"

Столичанинът Иво Андреев получи нарядът за главен рефер на сблъсъка между Марек (Дупница) и водача в ЮЗ Трета лига Хебър (Пазарджик). Дипломираният юрист от този сезон влезе в ранглистата на арбитрите, ръководещи срещи във Втора лига.

Негови асистенти на култовия стадион „Бончук“ ще бъдат Павлин Михайлов и Мартин Ангелов. Четвърти съдийски представител ще бъде Иван Иванов. За делегат на мача бе избран Стефан Маринов.

Срещата между съставите на Пирин (Разлог) и Сливнишки герой (Сливница) бе възложена на Павел Цеков. Странични съдии ще бъдат Владимир Чешмеджиев и Андрей Горанов. Резервен арбитър на двубоя ще бъде Стоян Арсов. Реферите от столицата ще оценява Страхил Шурков от Петрич.

Длъжностни лица от областната колегия в Кюстендил бяха изпратени на мача между Вихрен (Сандански) и Банско. Срещата бе поверена на Младен Пенев с асистенти Димитър Стоилов и Стоян Стоянов. Функциите на четвърти арбитър ще изпълнява Владислав Борисов, а делегатското назначение бе връчено на Сашо Стоичков от Бобов дол.

Домакинството на Оборище (Панагюрище) срещу Ботев (Ихтиман) пък ще свири Красимир Атанасов от София. Засади ще маркират Иво Сотиров и Борис Ненов. За дисциплината извън терена ще се грижи Мартин Марков. Делегат на двубоя ще бъде областният съдийски шеф Красимир Камберов от Пазарджик.

Перничанинът Любослав Любомиров ще раздава правосъдие в мача Велбъжд (Кюстендил) – Чавдар (Етрополе). Лайнсмени в града под Хисарлъка ще бъдат Калоян Кацаров от Дупница и Адриан Стефанов от Перник. За резервен съдия бе определен Мартин Спасов от Перник. Делегат на срещата ще бъде Асен Георгиев.

Срещата между отборите на Рилски спортист (Самоков) и Септември (Симитли) ще ръководи Васил Минев. Тъчарбитри ще бъдат Виктор Андриянов и Ивайло Цолов. Ролята на четвърти съдия ще изпълнява Николай Рамунски. Оценките на арбитрите от София ще напише бившия рефер Бисер Никифоров от Перник.

Столичанинът Георги Андреев получи повиквателна за двубоя Спортист (Своге) – Миньор (Перник). Странични съдии ще бъдат Боян Станчев и Любослав Танев. Събитията извън игралното поле ще контролира Стефан Валериев. Делегатското назначение получи Борислав Ангелов.

Столичният рефер Любомир Павлов ще следи за спазването на правилата на мача между Беласица (Петрич) и Германея (Сапарева баня). Негови асистенти ще бъдат Олег Панайотов и Александър Събев. Четвърти съдийски пратеник ще бъде Борислав Ненков, а делегат – Младен Благоев. Всички длъжностни лица са от София.

Последната среща от XI кръг ще се състои на 21 октомври (неделя) от 16:00 ч. Тимът на Надежда (Доброславци) ще приеме на комплекс „Царско село“ селекцията на Балкан (Ботевград). Назначение за главен рефер на мача от трета дивизия взе Йордан Воденичаров от Сандански. Засади ще маркират Георги Стоянов от Симитли и Атанас Тимев от Благоевград. Четвърти съдия на двубоя ще бъде Кирил Кирилов от Радомир. За делегат бе определен Златко Благоев от София.