СКОНТО ООД

altech.bg%20
СК Атлас с три призови места за купа „Велинград“ ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 08 Октомври 2018 20:37
Даниел Бошнаков (Атлас) не остави шанс на съперниците си при момчетата до 16 г.

Трима състезатели на СК Атлас завоюваха трофеи от провелото се на 6 октомври състезание с ролкови ски за купа „Велинград“.

Шампион при момчетата до 16 г. стана Даниел Бошнаков. Възпитаникът на ст. треньора Тодор Гълев бе най-бърз на дистанция 5 км.

Даниел Бошнаков за първи път записа шампионски успех за купа "Велинград"

Две състезателки на велинградския клуб пък намериха място на почетната стълбичка при момичетата до 18 г. Втора на 5 км финишира Лидия Нанова, а трета се нареди съотборничката ѝ в СК Атлас Александра Влахова. 

Лидия Нанова (вляво) и Александра Влахова (вдясно) бяха наградени от своя треньор Тодор Гълев

При момичетата до 14 г. домакините бяха представени от Симона Велкова, Екатерина Андреева и Надя Костадинова, заели съответно 7-мо, 8-мо и 10-то място.

Стартовете с ролкови ски за купа „Велинград“ събраха общо 55 състезатели. Проявата се организира за втора поредна година от община Велинград и СК Атлас. Надпреварата е включена в календара на БФСки.

Филип УСТАБАШИЕВ

Още по темата:

Купа „Велинград“ събра 55 участници, Папарков вдигна трофея при мъжете 

Дебютно издание на стартовете с ролки за купа „Велинград“

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)1:1Гранит (Владая)
КРНадежда (Добр)1:1Марек (Дупница)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Банско
КРБалкан (Бот)7:1Перун (Кресна)
КРСливнишки герой1:0Рилски спортист
КРФК Кюстендил2:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)2:0Велбъжд (Кн)
КРПирин (Разлог)4:2Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)2:0Пирин (ГД)

"А" РГ Пз - XIX кръг

27 февруари 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛБалкан (Варвара)3:0Лозен                   
КРРодопи (Коз)2:0Сарая  

28 февруари 2021 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Левски (Ракитово)
14:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Величково
14:00Левски (Пат)-:-Вихър (Ветрен)
14:00Оборище II (Пан)-:-Марица (Белово)
14:00Тракиец (Глав)-:-Тракия (Пз)
14:00Локомотив (Септ)-:-Спартак (Кал)
 Брацигово-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил19+2944
2Беласица (Петрич)18+1743
3Марек (Дупница)19+3243
4Вихрен (Сандански)19+21 43
5Чавдар (Етрополе)19+1535
6Ботев (Ихтиман)19+1632
7Оборище (Панагюрище)19+728
8
Пирин (Гоце Делчев)19+426
9
Пирин (Разлог)18-425
10
Балкан (Ботевград)18+825
11Сливнишки герой (Сливница)19+324
12Рилски спортист (Самоков)18-221
13Надежда (Доброславци)18-1020
14Левски (Чепинци)19-2217
 15  Гранит (Владая)19-2613
16Велбъжд (Кюстендил)19-3212
17Перун (Кресна)19-2912
18Банско18-275
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4248
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)17+4445
 4 Марица (Белово)17+1631
5Левски (Паталеница)17+1328
6Чепинец (Велинград)17+1325
7Спартак (Калугерово)17-1923
 8 Локомотив (Септември)17  023
9Величково17-423
10
Родопи (Козарско)16-820
11Тракиец (Главиница)17-1518
 12 Тракия (Пазарджик)17-1817
13Левски (Ракитово)17-1016
14Вихър (Ветрен)17-1716
15Оборище II (Панагюрище)17-2816
16Сарая17-3314
17Лозен17-382
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.