СКОНТО ООД

altech.bg%20
Велинградски триумф на ДП по ски-бягане ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 15 Септември 2018 21:47
Лидия Нанова спечели 2 медала в стартовете с ролкови ски

Велинградчанката Лидия Нанова завоюва златен и сребърен медал в първите два дни от Държавното лятно първенство по ски-бягане. Надпреварата се провежда от 14 до 16 септември на Юндола и Белмекен и събра 128 участници в отделните възрасти.

Състезателката на СК „Атлас“ стигна до златното отличие в свободния стил при девойките до 18 г. Родената през 2001 г. възпитаничка на треньора Тодор Гълев взе дистанцията от 10 км за 27:51.52 мин. и си гарантира първото място.

Състезателката на "Атлас" пресече финалната линия с шампионски резултат

В първия си старт от първенството, в петък, Лидия Нанова пък завърши втора на 6 км кл. стил и заслужи сребърен медал в надпреварата с ролкови ски.

Ст. треньорът на СК "Атлас" Тодор Гълев (вляво) връчи отличията на най-добрите състезателки до 18 г.

СК „Атлас“ участва с петима състезатели. Освен Лидия Нанова, велинградският клуб е представен още от Александра Влахова, Даниел Бошнаков, Екатерина Андреева и Симона Велкова.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XX кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски (Чепинци)0:1Оборище (Пан)
КРПирин (ГД)3:0Пирин (Разлог)
КРГранит (Владая)1:1Беласица (Пч)
КРМарек (Дупница)3:0ФК Кюстендил
КРПерун (Кресна)0:1Вихрен (Санд)
КРБанско1:0Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)1:4Надежда (Добр)
КРЧавдар (Етрополе)2:1Сливнишки герой
КРРилски спортист0:2Балкан (Бот)

"А" РГ Пз - XXI кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

КРСарая0:2Брацигово                  
КР          Родопи (Коз)1:0Величково

7 март 2021 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРЧепинец (Вел)4:0Лозен
КРЧико-Бунара (Бяга)6:2Левски (Ракитово)      
КРЛевски (Пат)3:1Спартак (Кал)
КРОборище II (Пан)1:1Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Марица (Белово)
КРБалкан (Варвара)1:0Локомотив (Септ)
 Тракия (Пз)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)20+3546
2Вихрен (Сандански)20+2246
3Беласица (Петрич)19+1744
4ФК Кюстендил20+26 44
5Чавдар (Етрополе)20+1638
6Ботев (Ихтиман)20+1532
7Оборище (Панагюрище)20+831
8
Пирин (Гоце Делчев)20+729
9
Балкан (Ботевград)19+1028
10
Пирин (Разлог)19-725
11Сливнишки герой (Сливница)19+224
12Надежда (Доброславци)19-723
13Рилски спортист (Самоков)19-421
14Левски (Чепинци)20-2317
 15  Гранит (Владая)20-2614
16Велбъжд (Кюстендил)20-3512
17Перун (Кресна)20-3012
18Банско19-268
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

13 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Оборище (Пан)-:-ФК Кюстендил
15:00Велбъжд (Кн)-:-Марек (Дупница)
15:00Пирин (Разлог)-:-Банско
15:00Надежда (Добр)-:-Перун (Кресна)
15:00Сливнишки герой-:-Пирин (ГД)
15:00Беласица (Пч)-:-Левски (Чепинци)
15:00Вихрен (Санд)-:-Рилски спортист
15:00Балкан (Бот)-:-Чавдар (Етрополе)
15:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)20+4857
 2 Брацигово19+6854
3Чико-Бунара (Бяга)20+5354
 4 Марица (Белово)20+1534
5Левски (Паталеница)20+1634
6Чепинец (Велинград)20+1831
7Локомотив (Септември)20-426
 8 Родопи (Козарско)19-626
9Величково20-326
10
Спартак (Калугерово)20-2423
11Вихър (Ветрен)20-1323
 12 Тракиец (Главиница)20-1822
13Тракия (Пазарджик)19-1721
14Оборище II (Панагюрище)20-2920
15Левски (Ракитово)20-1716
16Сарая19-3714
17Лозен19-502
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXII кръг

13 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Брацигово-:-Балкан (Варвара) 
15:00Марица (Белово)-:-Родопи (Коз)
15:00Тракия (Пз)-:-Сарая

14 март 2021 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Спартак (Кал)-:-Чепинец (Вел)
15:00Вихър (Ветрен)-:-Чико-Бунара (Бяга)
15:00Левски (Ракитово)-:-Тракиец (Глав)
15:00Лозен-:-Оборище II (Пан)
15:00Локомотив (Септ)-:-Левски (Пат)
 Величково-почива

Кой е тук?

В момента има 43 посетителя в сайта

Приятели

. .
.