СКОНТО ООД

altech.bg%20
9 отбора при децата и 10 при юношите в областните първенства ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 12 Септември 2018 23:23
9 отбора се включват в битката за трофея при децата

На 15 септември 2018 г. (събота) започват срещите от регионалните първенства при децата и юношите  на територията на област Пазарджик.

Общо 9 отбора ще премерят сили в битката за първото място при най-малките, родени след 1 януари 2004 г.

В съботните мачове при децата съперници в едната среща ще бъдат тимовете на Хебър (Пазарджик) и Свобода (Пещера), а в другата Вихър (Ветрен) пък ще бъде домакин на Чико-Бунара (Бяга).

Първенецът от последното издание на първенството – Чепинец (Велинград) ще стартира с гостуване. На 16 септември (неделя) от 10:30 ч. играчите на наставника Стефан Караманов ще имат визита на Локомотив (Септември). В другия мач за деня Брацигово ще приеме на собствен терен Оборище (Панагюрище). В първия кръг ще почива отборът на Левски (Паталеница).

При юношите в областната надпревара ще участват 10 тима.

Селекцията на Чико-Бунара (Бяга) ще стартира със съботно домакинство на Оборище I (Панагюрище). Отново на 15 септември тимът на Спартак (Калугерово) излиза срещу Тракиец (Главиница).

В неделя (16 септември) пък са мачовете Левски (Ракитово) – Батак и Свобода (Пещера) – Брацигово. Последната среща между Локомотив (Септември) и Хебър (Пазарджик) е насрочена за 1 ноември (четвъртък).

Есенният дял от областните първенства при децата и юношите ще приключи на 11 ноември.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Спортист (Своге)
КРБотев (Ихтиман)
1:1Вихрен (Санд)
КРБеласица (Пч)
3:2Балкан (Бот)
КРРилски спортист
1:1Банско
КРФК Кюстендил
0:1Пирин (Разлог)
КРСливнишки герой
3:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)5:0Перун (Кресна)

24 август 2019 г. (събота) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)
2:2Надежда (Добр)
 Марек (Дупница)-почива

"А" ОГ Пз - I кръг

25 август 2019 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Локомотив (Септ) -:-Чепинец (Вел)
18:00Величково-:-Чико-Бунара (Бяга)
18:00Балкан (Варвара)-:-Лозен
18:00Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)
18:00Тракиец (Глав)-:-Марица (Белово)
18:00Тракия (Пз)-:-Родопи (Коз)
18:00Брацигово-:-Светкавица (Син)
18;00Сарая -:-Левски (Пат)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 57 посетителя в сайта

Приятели

. .
.