СКОНТО ООД

altech.bg%20
Временно класиране в А ОФГ - Пазарджик - сезон 2018/19 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 14 Октомври 2018 20:34

"А" О Ф Г - П А З А Р Д Ж И К

сезон 2018/19 г.

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 Чико-Бунара (Бяга) 9 7 1 1 34 12 22
2 Левски (Паталеница) 9 7 0 2 24 16 21
3 Чепинец (Велинград) 9 6 2 1 18 6 20
4 Балкан (Варвара) 9 6 2 1 15 4 20
5 Величково 9 5 2 2 24 15 17
6 Брацигово 9 4 3 2 15 8 15
7 Сарая 9 4 2 3 20 16 14
8 Вихър (Ветрен) 9 4 1 4 16 13 13
9 Тракиец (Главиница) 9 3 3 3 11 20 12
10 Оборище II (Панагюрище) 9 2 4 3 12 12 10
11 Родопи (Козарско) 9 2 2 5 8 13 8
12 Тракия (Пазарджик) 9 2 2 5 9 19 8
13 Спартак (Калугерово) 9 2 1 6 17 23 7
14 Марица (Белово) 9 2 1 6 13 20 7
15 Ботев (Момина клисура) 9 1 2 6 9 30 5
16 Локомотив (Септември) 9 1 0 8 6 24 3

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

ВПМарек (Дупница)0:1Хебър (Пз)
ВПОборище (Пан)
2:0Ботев (Ихтиман)
ВПВелбъжд (Кн)
3:3Чавдар (Етрополе)
16:00Пирин (Разлог)
-:-Сливнишки герой
16:00Вихрен (Санд)
-:-Банско
ВПБеласица (Пч)
5:2Германея (Сб)
ВПРилски спортист
1:0Септември (Сим)
16:00Спортист (Своге)
-:-Миньор (Пк)

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Надежда (Добр)
-:-Балкан (Бот)       

Обл. п-во за деца - VI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)1:3Чико-Бунара (Бяга)

"А" ОФГ Пз - X кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Оборище II (Пан)
16:00   Левски (Пат)
-:-Тракиец (Глав)
16:00Величково
-:-Тракия (Пз)
16:00Локомотив (Септ)
-:-Брацигово

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Вихър (Ветрен)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Родопи (Коз)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Спартак (Кал)
16:00Балкан (Варвара)
-:-Сарая
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
10+1625
2Пирин (Разлог)
10+1723
3 Оборище (Панагюрище)
10+821
 4  Сливнишки герой (Сливница)
10+819
5 Банско
10+1019
6 Вихрен (Сандански)
10 016
7Рилски спортист (Самоков)
10-3 15
8Чавдар (Етрополе)
10+715
9Миньор (Перник)
10+413
10
Беласица (Петрич)
10+313
11Германея (Сапарева баня)
10-713
 12 Балкан (Ботевград)
10-312
13Марек (Дупница)
10 011
14Септември (Симитли)
10-511
 15  Ботев (Ихтиман)
10-79
16Надежда (Доброславци)
10-138
17Спортист (Своге)
10-116
18Велбъжд (Кюстендил)
10-242
 

Подробно класиране

Голмайстори (след IX кръг) - ЮЗ ТЛ

11Христо СпасовБанско
9Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
6Красимир ШапкаровПирин (Разлог)
6Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
9+2222
2Левски (Паталеница)
9+821
3Чепинец (Велинград)
9+1220
 4 Балкан (Варвара)
9+1120
5Величково
9+917
6Брацигово
9+715
7Сарая
9+414
 8 Вихър (Ветрен)9+313
9Тракиец (Главиница)
9-912
10
Оборище II (Панагюрище)
9 010
11Родопи (Козарско)
9-58
 12 Тракия (Пазарджик)
9-108
13Спартак (Калугерово)
9-67
14Марица (Белово)
9-77
 15  Ботев (Момина клисура)
9-215
 16 Локомотив (Септември)
9-183
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 265 посетителя в сайта

Приятели

. .
.