СКОНТО ООД

altech.bg%20
Престижен наряд за рефер №1 на област Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 17 Август 2018 21:24
Цанко Миндалов бе изпратен на "Арена АРДА"

Първи мач през този сезон във Втора лига ще ръководи в неделя пазарджишкият рефер Цанко Миндалов. Бившият юноша на Локомотив (Пловдив) бе назначен на срещата между Арда (Кърджали) и Пирин (Благоевград). Роденият в Стамболийски арбитър е №1 ранглистата на областната колегия в Пазарджик.

Негови асистенти ще бъдат Светослав Енчев от Пловдив и Станислав Груев от София. За четвърти арбитър бе определен Рюстем Карагарен от Асеновград.

Делегатски дебют във Втора лига пък ще направи друг представител на пазарджишката футболна колегия - Христо Шиндаров от Панагюрище. Бившият асистент от „А“ група бе повишен заради серия от силни изяви в Югозападната Трета лига през последния сезон.

Съдийски наблюдател на двубоя в Кърджали ще бъде Тихомир Костовски от София.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

24 април 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

16:00Рилски спортист-:-Хебър (Пз)
16:00Оборище (Пан)
-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Беласица (Пч)
-:-Сливнишки герой
16:00Миньор (Пк)
-:-Балкан (Бот)
16:00Велбъжд (Кн)
-:-Надежда (Добр)
16:00Марек (Дупница)
-:-Банско
16:00Вихрен (Санд)
-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Пирин (Разлог)
-:-Септември (Сим)
16:00Спортист (Своге)
-:-Германея (Сб)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая
4:2Левски (Пат)
КР Оборище II (Пан)
3:0Балкан (Варвара)
КРБрацигово
2:0Величково
КРТракиец (Глав)
3:1Тракия (Пз)  
КР   Вихър (Ветрен)
2:1Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР Чико-Бунара (Бяга)
10:1Ботев (М. клисура) 
КРСпартак (Кал)
1:3Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)28+3972
2Оборище (Панагюрище)28+2765
3 Сливнишки герой (Сливница)
28+2550
 4  Банско
28+2050
5 Вихрен (Сандански)
28+949
6 Миньор (Перник)
28+1445
7Пирин (Разлог)
28+1144
8Рилски спортист (Самоков)28+139
9Беласица (Петрич)28+636
10
Чавдар (Етрополе)28+936
11Септември (Симитли)
28-432
 12 Балкан (Ботевград)
28-1431
13Марек (Дупница)
28-630
14Надежда (Доброславци)
28-1830
 15  Германея (Сапарева баня)
28-2229
16Спортист (Своге)28-1927
17Ботев (Ихтиман)28-3425
18Велбъжд (Кюстендил)28-448
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVII кръг)

23Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
12Васил ТачевБеласица/Оборище
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
23+7264
2Чепинец (Велинград)
23+3052
3Сарая
23+1944
 4 Левски (Паталеница)
23+1740
5Балкан (Варвара)
23+2039
6Брацигово
23+1438
7Тракиец (Главиница)
23-1234
 8 Величково
23+230
9Тракия (Пазарджик)
23-1528
10
Вихър (Ветрен)
23 -1327
11Спартак (Калугерово)
23 027
 12 Оборище II (Панагюрище)
23-1226
13Марица (Белово)
23-2120
14Локомотив (Септември)
23-3618
 15  Родопи (Козарско)
23-1617
 16 Ботев (Момина клисура)
23-4911
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

26 април 2019 г. (петък) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00 Локомотив (Септ)
-:- Тракиец (Глав)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Сарая
16:00Балкан (Варвара)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Левски (Пат)
-:- Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)
-:-Брацигово
16:00 Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

Кой е тук?

В момента има 59 посетителя в сайта

Приятели

. .
.