СКОНТО ООД

altech.bg%20
Срещата ЦСКА – Копенхаген (1:2) през обектива на Velsport24.com ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 14 Август 2018 13:50
"Армейците" (в червено) бяха аплодирани от над 21 000 зрители на стадион "Васил Левски"

Съставът на ЦСКА отстъпи с 1:2 срещу датския Копенхаген в първи мач от третия квалификационен кръг на Лига Европа. „Армейците“ бяха мощно подкрепяни от 21 100 зрители на Националния стадион „Васил Левски“.

Взривното начало на възпитаниците на Нестор Ел Маестро доведе до гол на бразилеца Мауридес след четвърт час игра. В 40-та минута реферът Барт Вертентен (Белгия) вдигна директен червен картон на Божидар Чорбаджийски от ЦСКА.

През втората част играчите на Копенхаген се възползваха от численото си превъзходство и стигнаха до пълен обрат.

В 64-та минута резервата Денис Вавро изравни със страховит шут от 25-метрова дистанция.

Десет минути по-късно Кенан Кодро се разписа от дузпа за крайното 1:2.

Уникалната атмосфера и най-вълнуващите моменти от двубоя улови специалният пратеник на Velsport24.com Марио Спасов.

Velsport24.com

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Хебър (Пз)
-:-Велбъжд (Кн)
17:00Септември (Сим)
-:-Оборище (Пан)
17:00Ботев (Ихтиман)
-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Банско
-:-Надежда (Добр)
17:00Миньор (Пк)
-:-Рилски спортист
17:00Сливнишки герой
-:-Вихрен (Санд)
17:00Спортист (Своге)
-:-Пирин (Разлог)
17:00Германея (Сб)
-:-Марек (Дупница)
17:00Балкан (Бот)
-:-Беласица (Пч)

"А" ОФГ Пз - VI кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Родопи (Коз)
-:-Марица (Белово)
17:00Левски (Пат)
-:-Оборище II (Пан)
17:00Тракия (Пз)
-:-Сарая
17:00Величково
-:-Тракиец (Глав)

23 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Ботев (М. клисура)
-:-Чепинец (Вел)
17:00Локомотив (Септ)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Брацигово-:-Спартак (Кал)
17:00Балкан (Варвара)
-:-Вихър (Ветрен)

Обл. п-во за деца - II кръг

23 септември 2018 г. (неделя) - 10:30 ч.

ОТЛЧепинец (Вел)-:-Оборище (Пан)      
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
7+1219
2Пирин (Разлог)
7+1116
3 Сливнишки герой (Сливница)
7+714
 4  Оборище (Панагюрище)
7+614
5 Германея (Сапарева баня)
7-213
6 Банско
7+612
7Вихрен (Сандански)
7-1 12
8Рилски спортист (Самоков)
7-211
9Балкан (Ботевград)
7-110
10
Септември (Симитли)
7-210
11Миньор (Перник)
7+18
 12 Беласица (Петрич)
7+18
13Марек (Дупница)
7 07
14Чавдар (Етрополе)
7 06
 15  Ботев (Ихтиман)
7-66
16Надежда (Доброславци)
7-105
17Спортист (Своге)
7-55
18Велбъжд (Кюстендил)
7-152
 

Подробно класиране

Голмайстори (след V кръг) - ЮЗ ТЛ

6Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
5Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
5Руслан ИвановХебър (Пазарджик)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
5+1513
2Балкан (Варвара)
5+813
3Чепинец (Велинград)
5+612
 4 Левски (Паталеница)
5+49
5Брацигово
5+49
6Оборище II (Панагюрище)
5+48
7Вихър (Ветрен)
5+47
 8 Марица (Белово)
5+27
9Сарая
5-27
10
Тракия (Пазарджик)
5-26
11Величково
5-55
 12 Тракиец (Главиница)
5-65
13Ботев (Момина клисура)
5-104
14Родопи (Козарско)
5-53
 15  Локомотив (Септември)
5-63
 16 Спартак (Калугерово)
5-111
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 46 посетителя в сайта

Приятели

. .
.