СКОНТО ООД

altech.bg%20
Есенно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2018/19 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 24 Ноември 2018 16:29

Ю Г О З А П А Д Н А   Т Р Е Т А   Л И Г А

сезон 2018/19 г.

ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 ХЕБЪР /ПАЗАРДЖИК/ 17 14 2 1 33 10 44
2 ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/ 17 11 4 2 29 16 37
3 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 17 10 5 2 27 10 35
4 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 17 10 4 3 29 13 34
5 БАНСКО 17 10 3 4 29 14 33
6 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 17 9 4 4 24 19 31
7 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 17 7 4 6 23 14 25
8 МИНЬОР /ПЕРНИК/ 17 6 6 5 23 21 24
9 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 17 6 6 5 19 19 24
10 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 17 6 2 9 36 31 20
11 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 17 6 2 9 18 18 20
12 ГЕРМАНЕЯ /САПАРЕВА БАНЯ/ 17 6 2 9 20 32 20
13 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 17 4 5 8 15 25 17
14 СЕПТЕМВРИ /СИМИТЛИ/ 17 4 5 8 10 15 17
15 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 17 5 1 11 19 29 16
16 НАДЕЖДА /ДОБРОСЛАВЦИ/ 17 3 5 9 19 39 14
17 СПОРТИСТ /СВОГЕ/ 17 2 5 10 13 27 11
18 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 17 0 3 14 11 45 3

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тяx

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

Контролна среща

17 февруари 2019 г. (неделя) - 13:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:2Витоша (Долна Диканя)

ЮЗ Трета лига - XVIII кръг

23 февруари 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Сливнишки герой
-:-Хебър (Пз)
14:00Рилски спортист
-:-Оборище (Пан)
14:00Беласица (Пч)-:-Надежда (Добр)
14:00Миньор (Пк)-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Балкан (Бот)
-:-Септември (Сим)
14:00Марек (Дупница)
-:-Вихрен (Санд)
14:00Спортист (Своге)-:-Чавдар (Етрополе)
14:00Пирин (Разлог)
-:-Велбъжд (Кн)
14:00Германея (Сб)
-:-Банско

"А" ОФГ Пз - XVI кръг

23 февруари 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Тракия (Пз)-:-Марица (Белово)
14:00Левски (Пат)
-:-Балкан (Варвара)
14:00    Брацигово-:- Вихър (Ветрен)
14:00Локомотив (Септ)-:-Родопи (Коз)

24 февруари 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00    Тракиец (Глав)
-:-Чепинец (Вел)
14:00Сарая
-:- Чико-Бунара (Бяга)
14:00  Спартак (Кал)
-:-Оборище II (Пан)
14:00Величково
-:-Ботев (М. клисура)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
17+2344
2Оборище (Панагюрище)
17+1337
3 Сливнишки герой (Сливница)
17+1735
 4  Пирин (Разлог)
17+1634
5 Банско
17+1533
6 Вихрен (Сандански)
17+531
7Беласица (Петрич)
17+925
8Миньор (Перник)
17+224
9Рилски спортист (Самоков)
17 024
10
Чавдар (Етрополе)
17+520
11Марек (Дупница)
17 020
 12 Германея (Сапарева баня)
17-1220
13Балкан (Ботевград)
17-1017
14Септември (Симитли)
17-517
 15  Ботев (Ихтиман)
17-1016
16Надежда (Доброславци)
17-2014
17Спортист (Своге)
17-1411
18Велбъжд (Кюстендил)
17-343
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

17Христо СпасовБанско
16Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
10Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
15+4540
2Чепинец (Велинград)
15+2335
3Левски (Паталеница)
15+2635
 4 Балкан (Варвара)
15+1830
5Тракиец (Главиница)
15-825
6Брацигово
15+1225
7Сарая
15+825
 8 Величково
15+822
9Тракия (Пазарджик)
15-521
10
Вихър (Ветрен)
15-617
11Спартак (Калугерово)
15-115
 12 Оборище II (Панагюрище)
15-1313
13Родопи (Козарско)
15-812
14Марица (Белово)
15-239
 15  Локомотив (Септември)
15-396
 16 Ботев (Момина клисура)
15-375
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 38 посетителя в сайта

Приятели

. .
.