СКОНТО ООД

altech.bg%20
Чепинец и Чико-Бунара завъртяха 1:1 в контрола ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 06 Август 2018 23:08
Отборите на Чепинец (в бяло) и Чико-Бунара се готвят за новото първенство в четвърта дивизия

Тимовете на Чепинец (Велинград) и Чико-Бунара (Бяга) завършиха 1:1 в проверка, играна в неделя във Велинград.

В 8-та минута Илия Иванов от домакините тресна левия стълб зад вратаря Милен Петракиев.

В 13-та новото попълнение на гостите Явор Въндев се разписа за 0:1. Бившият играч на Свобода (Пещера) прехвърли майсторски стражът на домакините Стефан Кошлуков.

Ветеранът Явор Въндев (вляво) се отчете с гол за новия си отбор

След почивката велинградчани възстановиха равенството чрез Николай Байраков. Капитанът на Чепинец бе безпогрешен от пряк свободен удар за 1:1.

Наставникът на домакините Атанас Стоилов включи в игра 16 състезатели. В редиците на Чико-Бунара неофициален дебют пък направи 18-годишният белгиец Мохамед. Тъмнокожият футболист ще трябва да впечатли шефът на бяжани Йордан Михайлов, ако иска да се уреди с картотека за новия сезон в „А“ ОФГ – Пазарджик.

През втората част с екипа на гостите се пусна и Георги Мечечиев. През новия сезон доскорошният старши треньор на Свобода (Пещера) ще води Брацигово в първенството на четвърта дивизия.

Белгиецът Мохамед направи неофициален дебют за тима от Бяга

Следващата проверка на Чепинец е планирана за 12 август (неделя). За тази дата от спортно-техническия щаб на велинградчани спешно ще търсят съперник, тъй като вариантът за домакинство на Вихър (Ветрен) пропадна окончателно.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - X кръг

14 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРХебър (Пз)
3:2Вихрен (Санд)
КРБанско
2:2Оборище (Пан)
КРБотев (Ихтиман)
4:2Велбъжд (Кн)
КРЧавдар (Етрополе)
3:0Надежда (Добр)
КРМиньор (Пк)
0:0Беласица (Пч)
КРСливнишки герой
1:1Рилски спортист
КРГерманея (Сб)
0:2Пирин (Разлог)
КРСептември (Сим)
0:0Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)
1:1Спортист (Своге)

"А" ОФГ Пз - IX кръг

13 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
4:2Марица (Белово)
КР Вихър (Ветрен)
0:3Величково
КР   Оборище II (Пан)
0:0Родопи (Коз)
КРТракиец (Глав)
2:0Локомотив (Септ)
КРБрацигово 
3:0Тракия (Пз)

14 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КР Чико-Бунара (Бяга)
1:0Балкан (Варвара)
КРСпартак (Кал)
1:2Левски (Пат)
КР Сарая
4:0Ботев (М. клисура)

Обл. п-во за деца - V кръг

13 октомври 2018 г. (събота) - 12:00 ч.

КРХебър (Пз)7:0Чепинец (Вел)   
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
10+1625
2Пирин (Разлог)
10+1723
3 Оборище (Панагюрище)
10+821
 4  Сливнишки герой (Сливница)
10+819
5 Банско
10+1019
6 Вихрен (Сандански)
10 016
7Рилски спортист (Самоков)
10-3 15
8Чавдар (Етрополе)
10+715
9Миньор (Перник)
10+413
10
Беласица (Петрич)
10+313
11Германея (Сапарева баня)
10-713
 12 Балкан (Ботевград)
10-312
13Марек (Дупница)
10 011
14Септември (Симитли)
10-511
 15  Ботев (Ихтиман)
10-79
16Надежда (Доброславци)
10-138
17Спортист (Своге)
10-116
18Велбъжд (Кюстендил)
10-242
 

Подробно класиране

Голмайстори (след IX кръг) - ЮЗ ТЛ

11Христо СпасовБанско
9Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
6Красимир ШапкаровПирин (Разлог)
6Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Марек (Дупница)-:-Хебър (Пз)
16:00Оборище (Пан)
-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Надежда (Добр)
-:-Балкан (Бот)
16:00Велбъжд (Кн)
-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Пирин (Разлог)
-:-Сливнишки герой
16:00Вихрен (Санд)
-:-Банско
16:00Беласица (Пч)
-:-Германея (Сб)
16:00Рилски спортист
-:-Септември (Сим)
16:00Спортист (Своге)
-:-Миньор (Пк)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
9+2222
2Левски (Паталеница)
9+821
3Чепинец (Велинград)
9+1220
 4 Балкан (Варвара)
9+1120
5Величково
9+917
6Брацигово
9+715
7Сарая
9+414
 8 Вихър (Ветрен)9+313
9Тракиец (Главиница)
9-912
10
Оборище II (Панагюрище)
9 010
11Родопи (Козарско)
9-58
 12 Тракия (Пазарджик)
9-108
13Спартак (Калугерово)
9-67
14Марица (Белово)
9-77
 15  Ботев (Момина клисура)
9-215
 16 Локомотив (Септември)
9-183
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - X кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Оборище II (Пан)
16:00   Левски (Пат)
-:-Тракиец (Глав)
16:00Величково
-:-Тракия (Пз)
16:00Локомотив (Септ)
-:-Брацигово

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Вихър (Ветрен)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Родопи (Коз)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Спартак (Кал)
16:00Балкан (Варвара)
-:-Сарая

Кой е тук?

В момента има 34 посетителя в сайта

Приятели

. .
.