СКОНТО ООД

altech.bg%20
Мачовете от Трета лига вече ще се излъчват онлайн ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 27 Юли 2018 18:57

Българският футболен съюз и онлайн стрийминг платформата MyCujoo подписаха тригодишен договор, според който двубоите от Трета лига ще се излъчват в реално време в интернет. Новината бе обявена на клубовете-участници, присъствали на тегленето на жребия за новия сезон от Югозападната Трета лига. Именно с нея ще дебютира предаването на мачовете от третото ниво на футбола ни, като за целта представители на всички отбори ще получат необходимото техническо оборудване, закупено за нуждите им от БФС. Инвестицията от страна на централата е на стойност над 50 хиляди лева, отпуснати по инициатива лично на президента Борислав Михайлов. 


„От историческа гледна точка третодивизионният футбол е изключително важен за MyCujoo”, заяви изпълнителният директор на компанията Педро Преса. „Съвместните ни дейности с португалската, датската и швейцарската федерации постигнаха огромен успех – а България, с 64 тима на това ниво, е сериозно предизвикателство от гледна точка на дигитализирането и популяризирането на нискоразредния футбол.“

Успоредно с видео съдържанието, от началото на новия сезон на платформата ще могат да се намерят детайлни статистики за всеки един двубой.

„Вече почти една година си сътрудничим с MyCujoo, като излъчваме мачове на юношите до 19 и до 17 години, както и националните отбори по футзал“, коментира заместник изпълнителният директор на БФС Павел Колев. „Досегашната ни работа ни увери, че платформата добавя стойност към българския футбол, затова сме повече от ентусиазирани от възможността да пренесем практиката и по-надолу по пирамидата.“

След церемонията по теглене на жребия, клубовете бяха запознати и с предстоящото въвеждане на Електронното първенство в това ниво на футбола ни.

Bfunion.bg

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

24 април 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

16:00Рилски спортист-:-Хебър (Пз)
16:00Оборище (Пан)
-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Беласица (Пч)
-:-Сливнишки герой
16:00Миньор (Пк)
-:-Балкан (Бот)
16:00Велбъжд (Кн)
-:-Надежда (Добр)
16:00Марек (Дупница)
-:-Банско
16:00Вихрен (Санд)
-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Пирин (Разлог)
-:-Септември (Сим)
16:00Спортист (Своге)
-:-Германея (Сб)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая
4:2Левски (Пат)
КР Оборище II (Пан)
3:0Балкан (Варвара)
КРБрацигово
2:0Величково
КРТракиец (Глав)
3:1Тракия (Пз)  
КР   Вихър (Ветрен)
2:1Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР Чико-Бунара (Бяга)
10:1Ботев (М. клисура) 
КРСпартак (Кал)
1:3Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)28+3972
2Оборище (Панагюрище)28+2765
3 Сливнишки герой (Сливница)
28+2550
 4  Банско
28+2050
5 Вихрен (Сандански)
28+949
6 Миньор (Перник)
28+1445
7Пирин (Разлог)
28+1144
8Рилски спортист (Самоков)28+139
9Беласица (Петрич)28+636
10
Чавдар (Етрополе)28+936
11Септември (Симитли)
28-432
 12 Балкан (Ботевград)
28-1431
13Марек (Дупница)
28-630
14Надежда (Доброславци)
28-1830
 15  Германея (Сапарева баня)
28-2229
16Спортист (Своге)28-1927
17Ботев (Ихтиман)28-3425
18Велбъжд (Кюстендил)28-448
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVII кръг)

23Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
12Васил ТачевБеласица/Оборище
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
23+7264
2Чепинец (Велинград)
23+3052
3Сарая
23+1944
 4 Левски (Паталеница)
23+1740
5Балкан (Варвара)
23+2039
6Брацигово
23+1438
7Тракиец (Главиница)
23-1234
 8 Величково
23+230
9Тракия (Пазарджик)
23-1528
10
Вихър (Ветрен)
23 -1327
11Спартак (Калугерово)
23 027
 12 Оборище II (Панагюрище)
23-1226
13Марица (Белово)
23-2120
14Локомотив (Септември)
23-3618
 15  Родопи (Козарско)
23-1617
 16 Ботев (Момина клисура)
23-4911
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

26 април 2019 г. (петък) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00 Локомотив (Септ)
-:- Тракиец (Глав)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Сарая
16:00Балкан (Варвара)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Левски (Пат)
-:- Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)
-:-Брацигово
16:00 Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

Кой е тук?

В момента има 50 посетителя в сайта

Приятели

. .
.