СКОНТО ООД

altech.bg%20
Хебър и Оборище стартират с домакинства в ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 27 Юли 2018 13:46

На 11 август (събота) от 18:00 ч. ще стартира новото футболно първенство в Югозападната Трета лига. Днес в столицата бе изтеглен жребият за сезон 2018/19 г. Групата ще бъде съставена от 18 отбора. Трета дивизия бе попълнена от тима на Велбъжд (Кюстендил), който вчера спечели с 2:1 баража срещу Чико-Бунара (Бяга). Тимът от града под Хисарлъка зае мястото на Свобода (Пещера), който по-рано през юли се отказа от участие. По този начин област Пазарджик остана с 2 отбора в групата – Хебър и Оборище.

Още на старта се очертаха няколко дербита. Вторият от миналото първенство състав на Хебър (Пазарджик) ще приеме традиционно неудобния съперник Сливнишки герой (Сливница).

Първият мач на Оборище (Панагюрище) при аматьорите след 3 сезона в професионалния футбол ще бъде на домашна сцена. „Воеводите“ ще премерят сили с Рилски спортист (Самоков).

Селекцията на Ботев (Ихтиман) пък ще домакинства на Миньор (Перник). Съставът на Банско стартира с мач пред своя публика срещу Германея (Сапарева баня).

Отборът на Септември (Симитли) ще открие кампанията си с домакинство на Балкан (Ботевград).

Съставът на Беласица (Петрич) ще има визита на новака Надежда (Доброславци).

Жребият отреди още в първия кръг регионален сблъсък между Чавдар (Етрополе) и Спортист (Своге).

Съставът на Вихрен (Сандански) започва с домакински двубой срещу Марек (Дупница).

Отборът на Велбъжд (Кюстендил) ще посрещне гостите от Пирин (Разлог).

Есенният полусезон в ЮЗ Трета лига ще приключи на 24 ноември, когато са насрочени последните официални срещи за 2018 г.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 65 посетителя в сайта

Приятели

. .
.