СКОНТО ООД

altech.bg%20
Девет нови играчи започнаха с Чепинец ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 26 Юли 2018 10:13
Иван Камов се завръща в отбора на Чепинец

Спортно-техническият щаб на Чепинец работи активно по селекцията на отбора за новия сезон в четвърта дивизия.

Сред новопривлечените има няколко футболисти, които са играли в миналото за тима в Югозападната Трета лига.

Към велинградския клуб се присъединиха Иван Камов от Свобода (Пещера), Христо Костов, Димитър Димитров от Балкан (Варвара), Силвестър Атанасов, Марин Дамянов, Симеон Орманков от Спортист (Драговищица), Любомир Стоилков и вратарите Стефан Кошлуков от Брацигово и Любомир Илиев.

От миналогодишния състав в тима от легионерите остават Стефан Станковски и Илиян Генов.

В неделя (29 юли) от 18:00 ч. Чепинец приема Левски (Паталеница) в контролен мач.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарек (Дупница)0:1Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:0Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)
3:3Чавдар (Етрополе)
КРПирин (Разлог)
1:0Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)
1:0Банско
КРБеласица (Пч)
6:2Германея (Сб)
КРРилски спортист
1:0Септември (Сим)
КРСпортист (Своге)
0:1Миньор (Пк)

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРНадежда (Добр)
1:1Балкан (Бот)       

Обл. п-во за деца - VI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)1:3Чико-Бунара (Бяга)

"А" ОФГ Пз - X кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарица (Белово)
2:2Оборище II (Пан)
КР   Левски (Пат)
6:0Тракиец (Глав)
КРВеличково
1:2Тракия (Пз)
КРЛокомотив (Септ)
0:4Брацигово

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРВихър (Ветрен)
0:4Чепинец (Вел)
КРРодопи (Коз)1:2Чико-Бунара (Бяга)
КРБотев (М. клисура)
0:6Спартак (Кал)
КРБалкан (Варвара)
4:4Сарая
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
11+1728
2Пирин (Разлог)
11+1826
3 Оборище (Панагюрище)
11+1024
 4  Сливнишки герой (Сливница)
11+719
5 Вихрен (Сандански)
11+119
6 Банско
11+919
7Рилски спортист (Самоков)
11-218
8Миньор (Перник)
11+516
9Беласица (Петрич)
11+716
10
Чавдар (Етрополе)
11+716
11Балкан (Ботевград)
11-313
 12 Германея (Сапарева баня)
11-1113
13Марек (Дупница)
11-111
14Септември (Симитли)
11-611
 15  Надежда (Доброславци)
11-139
16Ботев (Ихтиман)
11-99
17Спортист (Своге)
11-126
18Велбъжд (Кюстендил)
11-243
 

Подробно класиране

Голмайстори (след IX кръг) - ЮЗ ТЛ

11Христо СпасовБанско
9Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
6Красимир ШапкаровПирин (Разлог)
6Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XII кръг

24 октомври 2018 г. (сряда) - 16:00 ч.

16:00Хебър (Пз)
-:-Рилски спортист
16:00Чавдар (Етрополе)
-:-Оборище (Пан)
16:00Ботев (Ихтиман)
-:-Вихрен (Санд)
16:00Надежда (Добр)
-:-Велбъжд (Кн)
16:00Балкан (Бот)
-:-Миньор (Пк)
16:00Сливнишки герой
-:-Беласица (Пч)
16:00Септември (Сим)-:-Пирин (Разлог)
16:00Банско
-:-Марек (Дупница)
16:00Германея (Сб)-:-Спортист (Своге)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
10+2325
2Левски (Паталеница)
10+1424
3Чепинец (Велинград)
10+1623
 4 Балкан (Варвара)
10+1121
5Брацигово
10+1118
6Величково
10+817
7Сарая
10+415
 8 Вихър (Ветрен)10-113
9Тракиец (Главиница)
10-1512
10
Тракия (Пазарджик)
10-911
11Оборище II (Панагюрище)
10 011
 12 Спартак (Калугерово)
10 010
13Родопи (Козарско)
10-68
14Марица (Белово)
10-78
 15  Ботев (Момина клисура)
10-275
 16 Локомотив (Септември)
10-223
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XI кръг

27 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00 Брацигово
-:-Левски (Пат)
16:00 Сарая-:- Родопи (Коз)
16:00         Тракия (Пз)
-:-Локомотив (Септ)

28 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)
-:-Величково
16:00Спартак (Кал)
-:-Балкан (Варвара)
16:00 Чико-Бунара (Бяга)
-:-Марица (Белово)
16:00Тракиец (Глав)
-:-Ботев (М. клисура)
16:00 Оборище II (Пан)
-:-Вихър (Ветрен)

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.