СКОНТО ООД

altech.bg%20
Първи медал за Велинград от ДП по ски бягане ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 19 Септември 2009 19:29
 Веселин Цинзов бе най-бърз в масовия старт при мъжете

 

 Спасимира Корунова

Спасимира Корунова завоюва сребърен медал в масовия старт на 4 километра при момичетата старша възраст (класически стил). Състезателката на СК „Атлас“ - Велинград спечели отличието в първия ден на ДП по ски бягане на Юндола. Възпитаничката на треньора Тодор Гълев бе изпреварена само от Христина Иванова от Ком (Берковица).

В отделните стартове от проявата участие са заявили близо 100 участници от 9 клуба, сред които и велинградските “Чепинец“ и „Атлас“.

Програмата на Държавното първенство включва 3 състезателни дни (18-20 септември). Общо 17 съдии от Велинград пък обслужват първенството. 

 

РЕЗУЛТАТИ ОТ 18 СЕПТЕМВРИ (класически стил) - МАСОВ СТАРТ  

Мъже (10 км)

1. Веселин Цинзов – Александър Логистикс (Сф)
2. Иван Бургов – Александър Логистикс (Сф)
3. Станимир Беломъжев – Хемус (Троян)

Юноши ст. възраст (10 км)

1. Филип Данов – Александър Логистикс (Сф)
2. Антон Синапов – Александър Логистикс (Сф)
3. Тонислав Костадинов – Ком (Берковица)

Юноши мл. възраст (10 км)

1. Симеон Деянов – Александър Логистикс (Сф)
2. Георги Радков – Бояна (Сф)
3. Виктор Стоичков – Паничище

Жени (6 км)

1. Теодора Малчева – Александър Логистикс (Сф)
2. Антония Григорова – Александър Логистикс (Сф)
3. Любослава Дюлгерова – НСА (Сф)

Девойки ст. възраст (6 км)

1. Даниела Велкова – Ком (Берковица)
2. Куна Добрева – Рилски скиор (Самоков)
3. Светлана Джаджарова – Паничище

Девойки мл. възраст (6 км)

1. Камелия Илиева – Рилски скиор (Самоков)
2. Северина Ивкова – Рилски скиор (Самоков)
3. Мирена Димова – Паничище

Момчета ст. възраст (5 км)

1. Йордан Чучуганов – Паничище
2. Мирослав Каменов – Ком (Берковица)
3. Борислав Велков – Ком (Берковица)

Момичета ст. възраст (4 км)

1. Христина Иванова – Ком (Берковица)
2. Спасимира Корунова – Атлас (Велинград)
3. Симона Чорбаджийска – Паничище

Момчета мл. възраст (4 км)

1. Николай Виячев – Паничище
2. Митко Петров – Узана (Габрово)
3. Божидар Васов – Ком (Берковица)

Момчета мл. възраст (2 км)

1. Вероника Димова – Паничище
2. Елица Изворова – Узана (Габрово)
3. Петя Стойчева – Рилски скиор (Самоков)

РЕЗУЛТАТИ ОТ 19 СЕПТЕМВРИ (свободен стил)  

Мъже (15 км)

1. Веселин Цинзов – Александър Логистикс (Сф)
2. Станимир Беломъжев – Хемус (Троян)
3. Илиян Пенев - Паничище

Юноши ст. възраст (15 км)

1. Филип Данов – Александър Логистикс (Сф)
2. Антон Синапов – Александър Логистикс (Сф)
3. Тонислав Костадинов – Ком (Берковица)

Юноши мл. възраст (7 км)

1. Симеон Деянов – Александър Логистикс (Сф)
2. Георги Радков – Бояна (Сф)
3. Красимир Матиканов – Рилски скиор (Самоков)

Жени (10 км)

1. Антония Григорова – Александър Логистикс (Сф)
2. Теодора Малчева – Александър Логистикс (Сф)
3. Любослава Дюлгерова – НСА (Сф)

Девойки ст. възраст (10 км)

1. Светлана Джаджарова – Паничище
2. Даниела Велкова – Ком (Берковица)
3. Куна Добрева – Рилски скиор (Самоков)

Девойки мл. възраст (5 км)

1. Мирена Димова – Паничище
2. Камелия Илиева – Рилски скиор (Самоков)
3. Северина Ивкова – Рилски скиор (Самоков)

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЧавдар (Етрополе)
0:1Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:0Германея (Сб)
КРРилски спортист
3:0Беласица (Пч)
КРВихрен (Санд)
2:1Миньор (Пк)
КРБотев (Ихтиман)
1:5Банско
КРНадежда (Добр)
2:0Септември (Сим)
КРВелбъжд (Кн)1:1Сливнишки герой
КРМарек (Дупница)
0:2Спортист (Своге)
КРПирин (Разлог)
2:0Балкан (Бот)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XIX кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРСарая
5:2Тракиец (Глав)
КРРодопи (Коз)
0:0Балкан (Варвара)
КР   Вихър (Ветрен)
0:3Левски (Пат)

24 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Локомотив (Септ)
КР Оборище II (Пан)
2:0Тракия (Пз)  
КРЧико-Бунара (Бяга)
3:1Брацигово
КРМарица (Белово)
2:0Ботев (М. клисура)
КРСпартак (Кал)
2:0Величково

Обл. п-во за деца - VIII кръг

24 март 2019 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:5Локомотив (Септ)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
23+3259
2Оборище (Панагюрище)
23+2153
3 Вихрен (Сандански)
23+1044
 4  Банско
23+2044
5 Пирин (Разлог)
23+1743
6 Сливнишки герой (Сливница)
23+2343
7Миньор (Перник)
23+634
8Рилски спортист (Самоков)
23+234
9Беласица (Петрич)
23+630
10
Чавдар (Етрополе)
23+629
11Марек (Дупница)23-226
 12 Германея (Сапарева баня)
23-1626
13Надежда (Доброславци)
23-1922
14Септември (Симитли)
23-822
 15  Ботев (Ихтиман)
23-2722
16Спортист (Своге)
23-1718
17Балкан (Ботевград)
23-1818
18Велбъжд (Кюстендил)
23-368
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXI кръг)

19Христо СпасовБанско
18Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
11Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)

ЮЗ Трета лига - XXIV кръг

30 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Хебър (Пз)
-:-Надежда (Добр)
15:00Сливнишки герой
-:-Оборище (Пан)
15:00Миньор (Пк)
-:-Марек (Дупница)
15:00Септември (Сим)-:-Велбъжд (Кн)
15:00Балкан (Бот)
-:-Ботев (Ихтиман)
15:00Банско
-:-Чавдар (Етрополе)
15:00Германея (Сб)
-:-Вихрен (Санд)
15:00Спортист (Своге)-:-Рилски спортист
15:00Беласица (Пч)
-:-Пирин (Разлог)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
19+5552
2Чепинец (Велинград)
19+2642
3Левски (Паталеница)
19+2840
 4 Балкан (Варвара)
19+1834
5Сарая
19+1234
6Брацигово
19+1732
7Тракия (Пазарджик)
19-528
 8 Величково
19+526
9Тракиец (Главиница)
19-1625
10
Спартак (Калугерово)
19-121
11Оборище II (Панагюрище)
19-1419
 12 Вихър (Ветрен)
19-1818
13Родопи (Козарско)
19-1817
14Марица (Белово)
19-2016
 15  Локомотив (Септември)
19-3912
 16 Ботев (Момина клисура)
19-407
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XX кръг

30 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Балкан (Варвара)
-:-Марица (Белово)
15:00Величково
-:-Родопи (Коз)
15:00    Брацигово-:- Сарая
15:00Локомотив (Септ)-:-Оборище II (Пан) 

31 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Левски (Пат)
-:-Чепинец (Вел)
15:00Тракия (Пз)
-:- Чико-Бунара (Бяга)
15:00Тракиец (Глав)
-:-Спартак (Кал)
15:00Ботев (М. клисура)
-:-Вихър (Ветрен)

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.