СКОНТО ООД

altech.bg%20
Първи медал за Велинград от ДП по ски бягане ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 19 Септември 2009 20:29
 Веселин Цинзов бе най-бърз в масовия старт при мъжете

 

 Спасимира Корунова

Спасимира Корунова завоюва сребърен медал в масовия старт на 4 километра при момичетата старша възраст (класически стил). Състезателката на СК „Атлас“ - Велинград спечели отличието в първия ден на ДП по ски бягане на Юндола. Възпитаничката на треньора Тодор Гълев бе изпреварена само от Христина Иванова от Ком (Берковица).

В отделните стартове от проявата участие са заявили близо 100 участници от 9 клуба, сред които и велинградските “Чепинец“ и „Атлас“.

Програмата на Държавното първенство включва 3 състезателни дни (18-20 септември). Общо 17 съдии от Велинград пък обслужват първенството. 

 

РЕЗУЛТАТИ ОТ 18 СЕПТЕМВРИ (класически стил) - МАСОВ СТАРТ  

Мъже (10 км)

1. Веселин Цинзов – Александър Логистикс (Сф)
2. Иван Бургов – Александър Логистикс (Сф)
3. Станимир Беломъжев – Хемус (Троян)

Юноши ст. възраст (10 км)

1. Филип Данов – Александър Логистикс (Сф)
2. Антон Синапов – Александър Логистикс (Сф)
3. Тонислав Костадинов – Ком (Берковица)

Юноши мл. възраст (10 км)

1. Симеон Деянов – Александър Логистикс (Сф)
2. Георги Радков – Бояна (Сф)
3. Виктор Стоичков – Паничище

Жени (6 км)

1. Теодора Малчева – Александър Логистикс (Сф)
2. Антония Григорова – Александър Логистикс (Сф)
3. Любослава Дюлгерова – НСА (Сф)

Девойки ст. възраст (6 км)

1. Даниела Велкова – Ком (Берковица)
2. Куна Добрева – Рилски скиор (Самоков)
3. Светлана Джаджарова – Паничище

Девойки мл. възраст (6 км)

1. Камелия Илиева – Рилски скиор (Самоков)
2. Северина Ивкова – Рилски скиор (Самоков)
3. Мирена Димова – Паничище

Момчета ст. възраст (5 км)

1. Йордан Чучуганов – Паничище
2. Мирослав Каменов – Ком (Берковица)
3. Борислав Велков – Ком (Берковица)

Момичета ст. възраст (4 км)

1. Христина Иванова – Ком (Берковица)
2. Спасимира Корунова – Атлас (Велинград)
3. Симона Чорбаджийска – Паничище

Момчета мл. възраст (4 км)

1. Николай Виячев – Паничище
2. Митко Петров – Узана (Габрово)
3. Божидар Васов – Ком (Берковица)

Момчета мл. възраст (2 км)

1. Вероника Димова – Паничище
2. Елица Изворова – Узана (Габрово)
3. Петя Стойчева – Рилски скиор (Самоков)

РЕЗУЛТАТИ ОТ 19 СЕПТЕМВРИ (свободен стил)  

Мъже (15 км)

1. Веселин Цинзов – Александър Логистикс (Сф)
2. Станимир Беломъжев – Хемус (Троян)
3. Илиян Пенев - Паничище

Юноши ст. възраст (15 км)

1. Филип Данов – Александър Логистикс (Сф)
2. Антон Синапов – Александър Логистикс (Сф)
3. Тонислав Костадинов – Ком (Берковица)

Юноши мл. възраст (7 км)

1. Симеон Деянов – Александър Логистикс (Сф)
2. Георги Радков – Бояна (Сф)
3. Красимир Матиканов – Рилски скиор (Самоков)

Жени (10 км)

1. Антония Григорова – Александър Логистикс (Сф)
2. Теодора Малчева – Александър Логистикс (Сф)
3. Любослава Дюлгерова – НСА (Сф)

Девойки ст. възраст (10 км)

1. Светлана Джаджарова – Паничище
2. Даниела Велкова – Ком (Берковица)
3. Куна Добрева – Рилски скиор (Самоков)

Девойки мл. възраст (5 км)

1. Мирена Димова – Паничище
2. Камелия Илиева – Рилски скиор (Самоков)
3. Северина Ивкова – Рилски скиор (Самоков)

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарек (Дупница)2:0Пирин (ГД)
КРГранит (Владая)1:3Рилски спортист
КРБотев (Ихтиман)1:1Балкан (Бот)
КРПирин (Разлог)0:0Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)3:3Перун (Кресна)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Вихрен (Санд)
КРФК Кюстендил3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:5Чавдар (Етрополе)

25 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - XI кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КР   Марица (Белово)2:1Левски (Ракитово)
КР   Родопи (Коз)1:2Балкан (Варвара)
КР Величково0:2Вихър (Ветрен)
КРОборище II (Пан)0:6Брацигово
КР              Тракия (Пз)2:0Лозен

25 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Чепинец (Вел)    
16:00Сарая-:-Спартак (Кал)
16:00Тракиец (Глав)-:-Левски (Пат)
 Локомотив (Септ)-почива

Обл. п-во за деца - V кръг

25 октомври 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

10:30Левски (Пат)-:-Чепинец (Вел)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)11+1626
2Вихрен (Сандански)11+1326
3Беласица (Петрич)11+824
4ФК Кюстендил11+19 23
5Чавдар (Етрополе)11+619
6Оборище (Панагюрище)11+317
7Пирин (Гоце Делчев)11+716
8
Надежда (Доброславци)11-115
9
Ботев (Ихтиман)11+215
10
Балкан (Ботевград)11+214
11Сливнишки герой (Сливница)11 013
12Рилски спортист (Самоков)11-412
13Гранит (Владая)11-1012
14Пирин (Разлог)11-911
 15  Велбъжд (Кюстендил)11-1111
16Левски (Чепинци)11-1110
17Перун (Кресна)11-138
18Банско11-171
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

31 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Велбъжд (Кн)-:-Оборище (Пан)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-Гранит (Владая)
16:00Пирин (ГД)-:-Банско
16:00Рилски спортист-:-Левски (Чепинци)
16:00Балкан (Бот)-:-Пирин (Разлог)
16:00Надежда (Добр)-:-Беласица (Пч)
16:00Сливнишки герой-:-Марек (Дупница)
16:00Вихрен (Санд)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Перун (Кресна)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)10+3030
 2 Балкан (Варвара)10+2327
3Брацигово9+2724
 4 Левски (Паталеница)10+1821
5Чепинец (Велинград)10+1117
6Марица (Белово)9+515
7Величково9+114
 8 Тракиец (Главиница)10+214
9Вихър (Ветрен)9-410
10
Локомотив (Септември)10-1010
11Родопи (Козарско)9-310
 12 Левски (Ракитово)9-19
13Спартак (Калугерово)9-198
14Тракия (Пазарджик)9-117
15Оборище II (Панагюрище)10-197
16Сарая9-303
17Лозен9-201
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 19 посетителя в сайта

Приятели

. .
.