Първи международен турнир по плуване „Златоперки”

СКОНТО ООД

altech.bg%20
Първи международен турнир по плуване „Златоперки” ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 03 Юни 2018 19:19

На 2-3 юни в София на плувния комплекс „Спартак” се проведе I международен турнир по плуване ”Златоперки”. В двудневната надпревара участваха повече от 250 деца от 33 плувни клуба.

Състезанието се организира от плувен клуб Левски по инициатива на многократния носител на световната купа по плувен маратон Петър Стойчев и с подкрепата на Министерството на младежта и спорта. Турнирът бе от календара на БФ плувни спортове.

Елица Овчарова (в средата) завоюва 2 златни медала в София

„За мен беше огромно удоволствие да поставим заедно началото на международния турнир ”Злотоперки”, който продължава традицията на държавното първенство „Златна рибка”, каза в своето приветствие министъра на младежта и спорта Красен Кралев.

„Благодаря на всички родители, които насърчават децата да се занимават с този прекрасен спорт”, добави той.

Състезателите бяха разделени в две възрастови групи -10 годишни (родени през 2008 г.) и 9-годишни (родени през 2009 г.). В програмата бяха включени стартове на дистанция 50 м от всички стилове и щафети 4Х50 м в свободен стил и смесена.

Отлично се представи състезателката на ПК Чепинец Елица Овчарова, която спечели златни медали на 50 м свободен стил и 50 м гръб при 9-годишните. В сборното време от четирите стила тя е на второ  място в своята възраст.

Достойно се  представи квартета на клуба в щафетните плувания при 10-годишните, нареждайки се на пето място в състав - Петреа Шулева, Вероника  Николова, Мила Чорбаджиева и Далас Велева.

Всички състезатели на треньорите Любов и Христо Доксинови се представиха отлично, подобриха значително своите постижения и се класираха достойно в двудневните стартове.

Velsport24.com

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

Контролна среща

12 август 2018 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБенковски (Кост)3:3Чепинец (Вел)  

ЮЗ Трета лига - I кръг

11 август 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

КРХебър (Пз)
1:1Сливнишки герой
КРОборище (Пан)4:1Рилски спортист
КРСептември (Сим)
0:2Балкан (Бот)
КРБанско
1:2Германея (Сб)
КРБотев (Ихтиман)
2:1Миньор (Пк)
КРЧавдар (Етрополе)
3:1Спортист (Своге)
КРНадежда (Добр)2:1Беласица (Пч)
КРВелбъжд (Кн)0:5Пирин (Разлог)
КРВихрен (Санд)
3:2Марек (Дупница)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Пирин (Разлог)1+53
2Оборище (Панагюрище)1+33
3 Чавдар (Етрополе)
1+23
 4  Балкан (Ботевград)
1+23
5 Вихрен (Сандански)
1+13
6 Ботев (Ихтиман)
1+13
 Надежда (Доброславци)1+13
 Германея (Сапарева баня)
1+13
9Сливнишки герой (Сливница)
1 01

Хебър (Пазарджик)
1 01
11Марек (Дупница)
1-10
 12 Банско
1-10
 Беласица (Петрич)
1-10
 Миньор (Перник)
1-10
 15  Спортист (Своге)1-20
16Септември (Симитли)
1-20
17Рилски спортист (Самоков)
1-30
18Велбъжд (Кюстендил)1-50
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - II кръг

18 август 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Септември (Сим)
-:-Хебър (Пз)
18:00Пирин (Разлог)
-:-Оборище (Пан)
18:00Сливнишки герой-:-Банско
18:00Рилски спортист
-:-Вихрен (Санд)
18:00Беласица (Пч)
-:-Велбъжд (Кн)
18:00Балкан (Бот)
-:-Марек (Дупница)
18:00Миньор (Пк)
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Германея (Сб)
-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Спортист (Своге)-:-Надежда (Добр)

Крайно класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)30+10682
2Брацигово30+5368
3 Балкан (Варвара)30+5367
 4 Левски (Паталеница)30+3262
5Чепинец (Велинград)
30+5361
6Величково
30+340
7Вихър (Ветрен)
30-2839
 8 Оборище II (Панагюрище)
30-839
9Сарая
30-338
10
Локомотив (Септември)
30-2234
11Тракиец (Главиница)30-1933
 12 Тракия (Пазарджик)
30-3932
13Родопи (Козарско)
30-1731
14Спартак (Калугерово)30-2127
 15  Братаница30-5724
16Зенит (Ветрен дол)30-8613
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 38 посетителя в сайта

Приятели

. .
.