СКОНТО ООД

altech.bg%20
Пети мач за велинградчани в рамките на 14 дни ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 19 Септември 2009 07:39
 „Чепинец” ще изиграе в Ракитово четвъртото си домакинство за сезона

Съставът на „Чепинец” ще посрещне тима на Нови Искър в среща от осмия кръг на Югозападната „В” група.

Двубоят е в неделя от 17 часа на стадион „9-ти септември” в Ракитово.

За велинградския отбор това ще е пета среща в разстояние на 2 седмици. Сгъстения цикъл от мачове е резултат от отложения мач с Витоша (Долна Диканя) и от областното дерби с Хебър (Пз). Последния мач не се проведе поради липса на картотеките на пазарджишкия отбор. Така на практика „Чепинец” игра последно миналата неделя като домакин на Бенковски (Костинброд).

Отборът на Нови Искър стартира успешно в новото първенство и в момента заема 9-то място. Новакът в групата допусна в последния кръг конфузна загуба на собствен терен от Струмска слава (Радомир) с 0-1 и излезе от топ 8 в класирането.

До момента „Чепинец” има едно равенство и две загуби като домакин, а столичния състав има същия актив като гост.

За домакините се завръща Десислав Сатев, чието наказание изтече.

Двата тима не са играли официални срещи през последните 10 години, така че неделния двубой ще бъде първи в историята между тези съперници за XXI век.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

24 април 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

КРРилски спортист2:3Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
0:0Чавдар (Етрополе)
КРБеласица (Пч)
1:0Сливнишки герой
КРМиньор (Пк)
4:3Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)
1:4Надежда (Добр)
КРМарек (Дупница)
2:1Банско
КРВихрен (Санд)
3:1Ботев (Ихтиман)
КРПирин (Разлог)
1:2Септември (Сим)
КРСпортист (Своге)
5:1Германея (Сб)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая
4:2Левски (Пат)
КР Оборище II (Пан)
3:0Балкан (Варвара)
КРБрацигово
2:0Величково
КРТракиец (Глав)
3:1Тракия (Пз)  
КР   Вихър (Ветрен)
2:1Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР Чико-Бунара (Бяга)
10:1Ботев (М. клисура) 
КРСпартак (Кал)
1:3Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)29+4075
2Оборище (Панагюрище)29+2766
3 Вихрен (Сандански)
29+1152
 4  Сливнишки герой (Сливница)
29+2450
5 Банско
29+1950
6 Миньор (Перник)
29+1548
7Пирин (Разлог)
29+1044
8Рилски спортист (Самоков)29 039
9Беласица (Петрич)29+739
10
Чавдар (Етрополе)29+937
11Септември (Симитли)
29-335
 12 Марек (Дупница)
29-533
13Надежда (Доброславци)
29-1533
14Балкан (Ботевград)
29-1531
 15  Спортист (Своге)
29-1530
16Германея (Сапарева баня)
29-2629
17Ботев (Ихтиман)29-3625
18Велбъжд (Кюстендил)29-478
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVIII кръг)

24Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
13Васил ТачевБеласица/Оборище
13Руслан ИвановХебър

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

4 май 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Хебър (Пз)
-:-Пирин (Разлог)
18:00Надежда (Добр)
-:-Оборище (Пан)
18:00 Германея (Сб)
-:-Миньор (Пк)
18:00Чавдар (Етрополе)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Балкан (Бот)
-:-Велбъжд (Кн)
18:00Сливнишки герой
-:-Спортист (Своге)
18:00Банско
-:-Рилски спортист
18:00Септември (Сим)
-:-Беласица (Пч)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Марек (Дупница)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
23+7264
2Чепинец (Велинград)
23+3052
3Сарая
23+1944
 4 Левски (Паталеница)
23+1740
5Балкан (Варвара)
23+2039
6Брацигово
23+1438
7Тракиец (Главиница)
23-1234
 8 Величково
23+230
9Тракия (Пазарджик)
23-1528
10
Вихър (Ветрен)
23 -1327
11Спартак (Калугерово)
23 027
 12 Оборище II (Панагюрище)
23-1226
13Марица (Белово)
23-2120
14Локомотив (Септември)
23-3618
 15  Родопи (Козарско)
23-1617
 16 Ботев (Момина клисура)
23-4911
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

26 април 2019 г. (петък) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00 Локомотив (Септ)
-:- Тракиец (Глав)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Сарая
16:00Балкан (Варвара)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Левски (Пат)
-:- Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)
-:-Брацигово
16:00 Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

Кой е тук?

В момента има 58 посетителя в сайта

Приятели

. .
.