СКОНТО ООД

altech.bg%20
15 медала за ПК Белмекен от турнир "Младост" ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 25 Април 2018 23:02

Плувен клуб Белмекен с треньори Йорданка Пенина и Велчо Клешков спечели 5 златни, 3 сребърни и 7 бронзови медала на Международния турнир „Младост 2018“, който се проведе на 21 - 22 април в Пловдив.      

Клубът участва с 27 състезатели във всички възрастови групи.

КМС Ангел Йовчев спечели при мъжете 3 златни медала на 100, 200 и 400 м св. стил и бронзов на 50 м св. стил.

КМС Радина Попова при девойките старша е с 2 златни медала на 50 и 200 м св. стил и с 2 бронзови на 100 м св. стил и 50 м бруст.

Ангел Йовчев и Радина Попова със спечелените отличия

Стоян Допчев е със сребърен медал на 50 м св. стил при мъжете. Ясен Кичуков взе сребърното отличие на 50 м св. стил при юноши ст. възраст, а Христо Джонгалов със сребро на 50 м бътерфлай при 9 – 10-годишните.

Бронзови медали спечелиха Радослав Кривулев на 100 м бруст при мъжете, Емо Юруков на 50 м бруст при 11-годишните и Кристина Дончева на 100 м св. стил при 11-годишните. 

Триото (от ляво надясно): Ясен Кичуков, Стоян Допчев и Радослав Кривулев

Щафетата на клуба 4 х 50 м св. стил в състав Ангел Йовчев, Ясен Кичуков, Георги Евтимов и Стоян Допчев се класира на трето място.

Много добре се представиха Мария Ангелова, Лета Бучкова, Катерина Бързакова, Ивана Цвеева, Андреа Шаламанова, Антон Симеонов, Борис Харизанов, Петър Водев, Яким Митев, Костадин Ачев, Петър Мицин, Ангел Божков и най – малките Момчил Стамболов,  Евелина Рабчина, Мариана Димитрова, Мартин Гърбев, Любка Мицина и Никол Алексиева. 

Христо Джонгалов Кристина ДончеваЕмо Юруков

През изминалата седмица Ангел Йовчев участва на международен турнирпо плуване „Фарос Елена Саири“ в Александруполис, Гърция и се класира на  четвърто място на 200 м св . стил при мъжете.

Velsport24.com

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

16 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБанско
1:0Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
4:1Спортист (Своге)
КРВихрен (Санд)1:0Беласица (Пч)
КРВелбъжд (Кн)
0:1Миньор (Пк)
КРБотев (Ихтиман)
2:1Септември (Сим)
КРНадежда (Добр)
3:1Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
2:1Сливнишки герой
КРМарек (Дупница)
0:0Пирин (Разлог)
КРРилски спортист
1:0Балкан (Бот)

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

16 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски (Пат)
1:1Марица (Белово)
КРВеличково
0:0Балкан (Варвара)
КР    Брацигово1:0 Оборище II (Пан) 
КРЛокомотив (Септ)3:0Вихър (Ветрен)

17 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРТракия (Пз)
1:0Чепинец (Вел)
КРТракиец (Глав)
0:2 Чико-Бунара (Бяга)
КР  Спартак (Кал)
0:2Сарая
КРБотев (М. клисура)
1:1Родопи (Коз)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
21+2753
2Оборище (Панагюрище)
21+1847
3 Вихрен (Сандански)
21+1141
 4  Пирин (Разлог)
21+1740
5 Сливнишки герой (Сливница)
21+2239
6 Банско
21+1538
7Миньор (Перник)
21+834
8Беласица (Петрич)
21+929
9Чавдар (Етрополе)
21+929
10
Рилски спортист (Самоков)
21-328
11Марек (Дупница)21 025
 12 Германея (Сапарева баня)
21-1523
13Ботев (Ихтиман)
21-1922
14Септември (Симитли)
21-819
 15  Надежда (Доброславци)
21-2019
16Балкан (Ботевград)
21-1518
17Спортист (Своге)
21-2112
18Велбъжд (Кюстендил)
21-357
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XX кръг)

19Христо СпасовБанско
17Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
11Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)

ЮЗ Трета лига - XXII кръг

20 март 2019 г. (сряда) - 15:00 ч.

15:00Хебър (Пз)
-:-Ботев (Ихтиман)
15:00Миньор (Пк)
-:-Оборище (Пан)
15:00Сливнишки герой
-:-Надежда (Добр)
15:00Германея (Сб)
-:-Велбъжд (Кн)
15:00Балкан (Бот)
-:-Банско
15:00Септември (Сим)
-:-Чавдар (Етрополе)
15:00Спортист (Своге)
-:-Вихрен (Санд)
15:00Пирин (Разлог)
-:-Рилски спортист
15:00Беласица (Пч)
-:-Марек (Дупница)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
18+5349
2Чепинец (Велинград)
18+2439
3Левски (Паталеница)
18+2537
 4 Балкан (Варвара)
18+1833
5Брацигово
18+1932
6Сарая
18+931
7Тракия (Пазарджик)
18-328
 8 Величково
18+726
9Тракиец (Главиница)
18-1325
10
Вихър (Ветрен)
18-1518
11Спартак (Калугерово)
18-318
 12 Родопи (Козарско)
18-816
13Оборище II (Панагюрище)
18-1616
14Марица (Белово)
18-2213
 15  Локомотив (Септември)
18-3712
 16 Ботев (Момина клисура)
18-387
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Сарая
-:-Тракиец (Глав)
15:00Родопи (Коз)
-:-Балкан (Варвара)
15:00   Вихър (Ветрен)
-:-Левски (Пат)

24 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чепинец (Вел)
-:-Локомотив (Септ)
15:00 Оборище II (Пан)
-:-Тракия (Пз)  
15:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Брацигово
15:00Марица (Белово)
-:-Ботев (М. клисура)
15:00Спартак (Кал)
-:-Величково

Кой е тук?

В момента има 49 посетителя в сайта

Приятели

. .
.