СКОНТО ООД

altech.bg%20
15 медала за ПК Белмекен от турнир "Младост" ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 26 Април 2018 00:02

Плувен клуб Белмекен с треньори Йорданка Пенина и Велчо Клешков спечели 5 златни, 3 сребърни и 7 бронзови медала на Международния турнир „Младост 2018“, който се проведе на 21 - 22 април в Пловдив.      

Клубът участва с 27 състезатели във всички възрастови групи.

КМС Ангел Йовчев спечели при мъжете 3 златни медала на 100, 200 и 400 м св. стил и бронзов на 50 м св. стил.

КМС Радина Попова при девойките старша е с 2 златни медала на 50 и 200 м св. стил и с 2 бронзови на 100 м св. стил и 50 м бруст.

Ангел Йовчев и Радина Попова със спечелените отличия

Стоян Допчев е със сребърен медал на 50 м св. стил при мъжете. Ясен Кичуков взе сребърното отличие на 50 м св. стил при юноши ст. възраст, а Христо Джонгалов със сребро на 50 м бътерфлай при 9 – 10-годишните.

Бронзови медали спечелиха Радослав Кривулев на 100 м бруст при мъжете, Емо Юруков на 50 м бруст при 11-годишните и Кристина Дончева на 100 м св. стил при 11-годишните. 

Триото (от ляво надясно): Ясен Кичуков, Стоян Допчев и Радослав Кривулев

Щафетата на клуба 4 х 50 м св. стил в състав Ангел Йовчев, Ясен Кичуков, Георги Евтимов и Стоян Допчев се класира на трето място.

Много добре се представиха Мария Ангелова, Лета Бучкова, Катерина Бързакова, Ивана Цвеева, Андреа Шаламанова, Антон Симеонов, Борис Харизанов, Петър Водев, Яким Митев, Костадин Ачев, Петър Мицин, Ангел Божков и най – малките Момчил Стамболов,  Евелина Рабчина, Мариана Димитрова, Мартин Гърбев, Любка Мицина и Никол Алексиева. 

Христо Джонгалов Кристина ДончеваЕмо Юруков

През изминалата седмица Ангел Йовчев участва на международен турнирпо плуване „Фарос Елена Саири“ в Александруполис, Гърция и се класира на  четвърто място на 200 м св . стил при мъжете.

Velsport24.com

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КР           Хебър (Пз)
7:1Спортист (Своге) 

18 май 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Бот)
0:1Оборище (Пан)
КР Септември (Сим)
1:2Миньор (Пк)
КРВелбъжд (Кн)
0:4Вихрен (Санд)
КРНадежда (Добр)
1:1Марек (Дупница)  
КРСливнишки герой
3:1Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
1:1Рилски спортист
КРБанско
4:1Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)
1:0Пирин (Разлог)

"А" ОФГ Пз - XXVIII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)
1:0Брацигово
КРРодопи (Коз)
3:1Тракиец (Глав)
КРВихър (Ветрен)
2:2Сарая
КРВеличково3:3Оборище II (Пан) 
КРЛевски (Пат)2:2Локомотив (Септ)  

19 май 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
4:3Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)
4:3 Спартак (Кал)
СЛ  Ботев (М. клисура)
0:3Тракия (Пз)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)32+5184
2Оборище (Панагюрище)32+3372
3 Вихрен (Сандански)
32+1759
 4  Банско
32+2356
5 Миньор (Перник)
32+1755
6 Сливнишки герой (Сливница)
32+2154
7Пирин (Разлог)
32+847
8Рилски спортист (Самоков)
32 043
9Беласица (Петрич)
32+140
10
Чавдар (Етрополе)32+839
11Марек (Дупница)
32-438
 12 Надежда (Доброславци)
32-1637
13Спортист (Своге)
32-1536
14Септември (Симитли)
32-536
 15  Балкан (Ботевград)
32-1335
16Германея (Сапарева баня)
32-2930
17Ботев (Ихтиман)32-3729
18Велбъжд (Кюстендил)32-608
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXXI кръг)

24Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
28+8371
2Чепинец (Велинград)
28+3664
3Сарая
28+2252
 4 Брацигово
28+1745
5Балкан (Варвара)
28+1644
6Левски (Паталеница)
28+1344
7Тракиец (Главиница)
28-1441
 8 Спартак (Калугерово)
28+335
9Тракия (Пазарджик)
28-1635
10
Величково
28-433
11Вихър (Ветрен)
28-2332
 12 Локомотив (Септември)
28-2031
13Оборище II (Панагюрище)
28-1330
14Марица (Белово)
28-2030
 15  Родопи (Козарско)
28-1727
 16 Ботев (Момина клисура)
28-6311
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 33 посетителя в сайта

Приятели

. .
.