СКОНТО ООД

altech.bg%20
15 медала за ПК Белмекен от турнир "Младост" ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 25 Април 2018 23:02

Плувен клуб Белмекен с треньори Йорданка Пенина и Велчо Клешков спечели 5 златни, 3 сребърни и 7 бронзови медала на Международния турнир „Младост 2018“, който се проведе на 21 - 22 април в Пловдив.      

Клубът участва с 27 състезатели във всички възрастови групи.

КМС Ангел Йовчев спечели при мъжете 3 златни медала на 100, 200 и 400 м св. стил и бронзов на 50 м св. стил.

КМС Радина Попова при девойките старша е с 2 златни медала на 50 и 200 м св. стил и с 2 бронзови на 100 м св. стил и 50 м бруст.

Ангел Йовчев и Радина Попова със спечелените отличия

Стоян Допчев е със сребърен медал на 50 м св. стил при мъжете. Ясен Кичуков взе сребърното отличие на 50 м св. стил при юноши ст. възраст, а Христо Джонгалов със сребро на 50 м бътерфлай при 9 – 10-годишните.

Бронзови медали спечелиха Радослав Кривулев на 100 м бруст при мъжете, Емо Юруков на 50 м бруст при 11-годишните и Кристина Дончева на 100 м св. стил при 11-годишните. 

Триото (от ляво надясно): Ясен Кичуков, Стоян Допчев и Радослав Кривулев

Щафетата на клуба 4 х 50 м св. стил в състав Ангел Йовчев, Ясен Кичуков, Георги Евтимов и Стоян Допчев се класира на трето място.

Много добре се представиха Мария Ангелова, Лета Бучкова, Катерина Бързакова, Ивана Цвеева, Андреа Шаламанова, Антон Симеонов, Борис Харизанов, Петър Водев, Яким Митев, Костадин Ачев, Петър Мицин, Ангел Божков и най – малките Момчил Стамболов,  Евелина Рабчина, Мариана Димитрова, Мартин Гърбев, Любка Мицина и Никол Алексиева. 

Христо Джонгалов Кристина ДончеваЕмо Юруков

През изминалата седмица Ангел Йовчев участва на международен турнирпо плуване „Фарос Елена Саири“ в Александруполис, Гърция и се класира на  четвърто място на 200 м св . стил при мъжете.

Velsport24.com

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
17+2344
2Оборище (Панагюрище)
17+1337
3 Сливнишки герой (Сливница)
17+1735
 4  Пирин (Разлог)
17+1634
5 Банско
17+1533
6 Вихрен (Сандански)
17+531
7Беласица (Петрич)
17+925
8Миньор (Перник)
17+224
9Рилски спортист (Самоков)
17 024
10
Чавдар (Етрополе)
17+520
11Марек (Дупница)
17 020
 12 Германея (Сапарева баня)
17-1220
13Балкан (Ботевград)
17-1017
14Септември (Симитли)
17-517
 15  Ботев (Ихтиман)
17-1016
16Надежда (Доброславци)
17-2014
17Спортист (Своге)
17-1411
18Велбъжд (Кюстендил)
17-343
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

17Христо СпасовБанско
16Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
10Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
15+4540
2Чепинец (Велинград)
15+2335
3Левски (Паталеница)
15+2635
 4 Балкан (Варвара)
15+1830
5Тракиец (Главиница)
15-825
6Брацигово
15+1225
7Сарая
15+825
 8 Величково
15+822
9Тракия (Пазарджик)
15-521
10
Вихър (Ветрен)
15-617
11Спартак (Калугерово)
15-115
 12 Оборище II (Панагюрище)
15-1313
13Родопи (Козарско)
15-812
14Марица (Белово)
15-239
 15  Локомотив (Септември)
15-396
 16 Ботев (Момина клисура)
15-375
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 35 посетителя в сайта

Приятели

. .
.