СКОНТО ООД

altech.bg%20
VELSPORT24.com стана на 9! ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 29 Март 2018 00:00

VELSPORT24.com прибави още една успешна година на своята сметка!

На 29 март 2009 г. бе дадено началото на Спортният сайт на Велинград. Някак си неусетно в забързаното ежедневие, изминаха тези 9 години. В тях вкусихме от всичко - имаше успехи, имаше и разочарования, но в крайна сметка спортната ни медия издържа успешно на всички предизвикателства във времето.

VELSPORT24.com извървя своя 9-годишен път на висока скорост, воден от амбицията на екипа ни - сайтът да бъде ценен информационен източник в ежедневието на своите читатели.

Огромна заслуга за утвърждаването на марката VELSPORT24.com, се пада на Вас - нашите читатели и приятели. Вие сте са онази главна съставна част, без която сайтът няма да съществува.

Благодарим на всички, които оценяват, това което правим и всекидневно са част от все по-голямото семейство на сайта!

Знаем, че пред нас остава и още много несвършена работа, но ентусиазмът, с който работим, вероятно ще ни помогне да се справим и с нея!

Продължаваме напред със същата страст, принципи и с надежда за още по-светло бъдеще!

Надяваме се, че ще бъдете с нас – винаги верни и взискателни!

С уважение,
VELSPORT24 Team

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Спортист (Своге)
КРБотев (Ихтиман)
1:1Вихрен (Санд)
КРБеласица (Пч)
3:2Балкан (Бот)
КРРилски спортист
1:1Банско
КРФК Кюстендил
0:1Пирин (Разлог)
КРСливнишки герой
3:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)5:0Перун (Кресна)

24 август 2019 г. (събота) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)
2:2Надежда (Добр)
 Марек (Дупница)-почива

"А" ОГ Пз - I кръг

25 август 2019 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Локомотив (Септ) -:-Чепинец (Вел)
18:00Величково-:-Чико-Бунара (Бяга)
18:00Балкан (Варвара)-:-Лозен
18:00Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)
18:00Тракиец (Глав)-:-Марица (Белово)
18:00Тракия (Пз)-:-Родопи (Коз)
18:00Брацигово-:-Светкавица (Син)
18;00Сарая -:-Левски (Пат)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 50 посетителя в сайта

Приятели

. .
.