СКОНТО ООД

altech.bg%20
Три отбора от Велинград са областни шампиони по баскетбол ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 25 Март 2018 20:05
Отборите от община Велинград взеха най-много първи места в областните ученически игри по баскетбол

Победи изстреляха 3 велинградски отбора на Зоналните ученически финали по баскетбол. Тимовете на ОУ „Неофит Рилски“, СУ „Васил Левски“ и СУ „Св. св. Кирил и Методий“ станаха областни първенци. Срещите от тази фаза се проведоха в залата на ЕГ „Бертолт Брехт“.

ОУ „Неофит Рилски“ спечели драматично надпреварата при момичетата (V – VII клас). Втори завърши отборът на ОУ „К. Величков“ – с. Паталеница, а на трето място приключи ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ – гр. Ветрен.

Областен първенец при момчетата (V – VII клас) стана селекцията на СУ „Васил Левски“ – Велинград. Техни подгласници са тимовете на ОУ „Иван Батаклиев“ – Пазарджик и СУ „Христо Смирненски“ – гр. Септември. 

Тимът на СУ "Васил Левски" - Велинград е №1 при момчетата (V - VII клас)

При девойките старша възраст (XI – XII клас) се наложи съставът на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград.

При девойките старша възраст (XI - XII клас) областен първенец е СУ "Св. св. Кирил и Методий" - Велинград

Най-оспорвана пък бе надпреварата при юношите младша възраст (VIII – X клас). Първи стана отборът на ПГИТМТ – Панагюрище, следван от баскетболния тим на НПГГС „Христо Ботев“ – Велинград. Трети и четвърти са съответно СУ „Христо Смирненски“ – гр. Септември и ПГИМ – Пазарджик. 

Възпитаниците на НПГГС "Христо Ботев" - Велинград финишираха на второ място при VIII - X клас

При юношите старша възраст (XI – XII клас) №1 стана съставът на ПГМЕТ – Пазарджик, който се наложи във финала срещу НПГГС „Христо Ботев“.

Съставът на НПГГС "Христо Ботев" - Велинград зае второ място в битката при юношите старша възраст

Равносметката от областните баскетболни финали за ученици сочи, че с най-много квоти за зоналните турнири – три, са учебните заведения от община Велинград.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 43 посетителя в сайта

Приятели

. .
.