СКОНТО ООД

altech.bg%20
Три отбора от Велинград са областни шампиони по баскетбол ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 25 Март 2018 20:05
Отборите от община Велинград взеха най-много първи места в областните ученически игри по баскетбол

Победи изстреляха 3 велинградски отбора на Зоналните ученически финали по баскетбол. Тимовете на ОУ „Неофит Рилски“, СУ „Васил Левски“ и СУ „Св. св. Кирил и Методий“ станаха областни първенци. Срещите от тази фаза се проведоха в залата на ЕГ „Бертолт Брехт“.

ОУ „Неофит Рилски“ спечели драматично надпреварата при момичетата (V – VII клас). Втори завърши отборът на ОУ „К. Величков“ – с. Паталеница, а на трето място приключи ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ – гр. Ветрен.

Областен първенец при момчетата (V – VII клас) стана селекцията на СУ „Васил Левски“ – Велинград. Техни подгласници са тимовете на ОУ „Иван Батаклиев“ – Пазарджик и СУ „Христо Смирненски“ – гр. Септември. 

Тимът на СУ "Васил Левски" - Велинград е №1 при момчетата (V - VII клас)

При девойките старша възраст (XI – XII клас) се наложи съставът на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград.

При девойките старша възраст (XI - XII клас) областен първенец е СУ "Св. св. Кирил и Методий" - Велинград

Най-оспорвана пък бе надпреварата при юношите младша възраст (VIII – X клас). Първи стана отборът на ПГИТМТ – Панагюрище, следван от баскетболния тим на НПГГС „Христо Ботев“ – Велинград. Трети и четвърти са съответно СУ „Христо Смирненски“ – гр. Септември и ПГИМ – Пазарджик. 

Възпитаниците на НПГГС "Христо Ботев" - Велинград финишираха на второ място при VIII - X клас

При юношите старша възраст (XI – XII клас) №1 стана съставът на ПГМЕТ – Пазарджик, който се наложи във финала срещу НПГГС „Христо Ботев“.

Съставът на НПГГС "Христо Ботев" - Велинград зае второ място в битката при юношите старша възраст

Равносметката от областните баскетболни финали за ученици сочи, че с най-много квоти за зоналните турнири – три, са учебните заведения от община Велинград.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

24 април 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

16:00Рилски спортист-:-Хебър (Пз)
16:00Оборище (Пан)
-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Беласица (Пч)
-:-Сливнишки герой
16:00Миньор (Пк)
-:-Балкан (Бот)
16:00Велбъжд (Кн)
-:-Надежда (Добр)
16:00Марек (Дупница)
-:-Банско
16:00Вихрен (Санд)
-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Пирин (Разлог)
-:-Септември (Сим)
16:00Спортист (Своге)
-:-Германея (Сб)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая
4:2Левски (Пат)
КР Оборище II (Пан)
3:0Балкан (Варвара)
КРБрацигово
2:0Величково
КРТракиец (Глав)
3:1Тракия (Пз)  
КР   Вихър (Ветрен)
2:1Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР Чико-Бунара (Бяга)
10:1Ботев (М. клисура) 
КРСпартак (Кал)
1:3Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)28+3972
2Оборище (Панагюрище)28+2765
3 Сливнишки герой (Сливница)
28+2550
 4  Банско
28+2050
5 Вихрен (Сандански)
28+949
6 Миньор (Перник)
28+1445
7Пирин (Разлог)
28+1144
8Рилски спортист (Самоков)28+139
9Беласица (Петрич)28+636
10
Чавдар (Етрополе)28+936
11Септември (Симитли)
28-432
 12 Балкан (Ботевград)
28-1431
13Марек (Дупница)
28-630
14Надежда (Доброславци)
28-1830
 15  Германея (Сапарева баня)
28-2229
16Спортист (Своге)28-1927
17Ботев (Ихтиман)28-3425
18Велбъжд (Кюстендил)28-448
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVII кръг)

23Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
12Васил ТачевБеласица/Оборище
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
23+7264
2Чепинец (Велинград)
23+3052
3Сарая
23+1944
 4 Левски (Паталеница)
23+1740
5Балкан (Варвара)
23+2039
6Брацигово
23+1438
7Тракиец (Главиница)
23-1234
 8 Величково
23+230
9Тракия (Пазарджик)
23-1528
10
Вихър (Ветрен)
23 -1327
11Спартак (Калугерово)
23 027
 12 Оборище II (Панагюрище)
23-1226
13Марица (Белово)
23-2120
14Локомотив (Септември)
23-3618
 15  Родопи (Козарско)
23-1617
 16 Ботев (Момина клисура)
23-4911
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

26 април 2019 г. (петък) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00 Локомотив (Септ)
-:- Тракиец (Глав)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Сарая
16:00Балкан (Варвара)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Левски (Пат)
-:- Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)
-:-Брацигово
16:00 Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.