СКОНТО ООД

altech.bg%20
Без футбол през уикенда в област Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 23 Март 2018 23:47
Неблагоприятните атмосферни условия станаха причини за отлагането на срещите в област Пазарджик

Всички съботни и неделни срещи от първенствата, администрирани от ОС на БФС – Пазарджик бяха отложени. Очакванията в близките 48 часа са активното снеготопене да попречи на нормалното провеждане на срещите при деца, юноши и мъже.

Предстоящият XX кръг от „А“ ОФГ – Пазарджик, който трябваше да се състои през почивните дни, бе преместен за 7 май (понеделник) от 17:00 ч. На 24 май (четвъртък) пък ще се проведат срещите от кръговете в двете „Б“ Областни дивизии.

Мачовете от детското първенство бяха пренасрочени за 1 май (вторник) от 10:30 ч. В същия час, но на 7 май ще се изиграят и двубоите при юношите.

По-рано през седмицата бяха отложени и предстоящите съботни срещи в Югозападната Трета лига. За тях е планирана нова дата – 11 април (сряда) от 16:00 ч.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
17+2344
2Оборище (Панагюрище)
17+1337
3 Сливнишки герой (Сливница)
17+1735
 4  Пирин (Разлог)
17+1634
5 Банско
17+1533
6 Вихрен (Сандански)
17+531
7Беласица (Петрич)
17+925
8Миньор (Перник)
17+224
9Рилски спортист (Самоков)
17 024
10
Чавдар (Етрополе)
17+520
11Марек (Дупница)
17 020
 12 Германея (Сапарева баня)
17-1220
13Балкан (Ботевград)
17-1017
14Септември (Симитли)
17-517
 15  Ботев (Ихтиман)
17-1016
16Надежда (Доброславци)
17-2014
17Спортист (Своге)
17-1411
18Велбъжд (Кюстендил)
17-343
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

17Христо СпасовБанско
16Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
10Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
15+4540
2Чепинец (Велинград)
15+2335
3Левски (Паталеница)
15+2635
 4 Балкан (Варвара)
15+1830
5Тракиец (Главиница)
15-825
6Брацигово
15+1225
7Сарая
15+825
 8 Величково
15+822
9Тракия (Пазарджик)
15-521
10
Вихър (Ветрен)
15-617
11Спартак (Калугерово)
15-115
 12 Оборище II (Панагюрище)
15-1313
13Родопи (Козарско)
15-812
14Марица (Белово)
15-239
 15  Локомотив (Септември)
15-396
 16 Ботев (Момина клисура)
15-375
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 49 посетителя в сайта

Приятели

. .
.