СКОНТО ООД

altech.bg%20
Петима играчи със санкции в ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 17 Март 2018 01:44
Играещият наставник на Ботев (Ихтиман) - Валери Свиленов пропуска гостуването на Миньор (Перник)

Петима състезатели от третия ешелон получиха лични наказания за предстоящия XXI кръг в ЮЗ Трета лига.

За срок от една среща са спрени правата на Антонио Арсов от Марек (Дупница), Антон Славчев от Германея (Сапарева баня), Тодор Динчев от Свобода (Пещера), Валери Свиленов от Ботев (Ихтиман) и Симон Николов от Балкан (Ботевград). Причината за санкцията са натрупани по 5 жълти картона от началото на сезона.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Хебър (Пз)
-:-Велбъжд (Кн)
17:00Септември (Сим)
-:-Оборище (Пан)
17:00Ботев (Ихтиман)
-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Банско
-:-Надежда (Добр)
17:00Миньор (Пк)
-:-Рилски спортист
17:00Сливнишки герой
-:-Вихрен (Санд)
17:00Спортист (Своге)
-:-Пирин (Разлог)
17:00Германея (Сб)
-:-Марек (Дупница)
17:00Балкан (Бот)
-:-Беласица (Пч)

"А" ОФГ Пз - VI кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Родопи (Коз)
-:-Марица (Белово)
17:00Левски (Пат)
-:-Оборище II (Пан)
17:00Тракия (Пз)
-:-Сарая
17:00Величково
-:-Тракиец (Глав)

23 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Ботев (М. клисура)
-:-Чепинец (Вел)
17:00Локомотив (Септ)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Брацигово-:-Спартак (Кал)
17:00Балкан (Варвара)
-:-Вихър (Ветрен)

Обл. п-во за деца - II кръг

23 септември 2018 г. (неделя) - 10:30 ч.

ОТЛЧепинец (Вел)-:-Оборище (Пан)      
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
7+1219
2Пирин (Разлог)
7+1116
3 Сливнишки герой (Сливница)
7+714
 4  Оборище (Панагюрище)
7+614
5 Германея (Сапарева баня)
7-213
6 Банско
7+612
7Вихрен (Сандански)
7-1 12
8Рилски спортист (Самоков)
7-211
9Балкан (Ботевград)
7-110
10
Септември (Симитли)
7-210
11Миньор (Перник)
7+18
 12 Беласица (Петрич)
7+18
13Марек (Дупница)
7 07
14Чавдар (Етрополе)
7 06
 15  Ботев (Ихтиман)
7-66
16Надежда (Доброславци)
7-105
17Спортист (Своге)
7-55
18Велбъжд (Кюстендил)
7-152
 

Подробно класиране

Голмайстори (след V кръг) - ЮЗ ТЛ

6Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
5Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
5Руслан ИвановХебър (Пазарджик)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
5+1513
2Балкан (Варвара)
5+813
3Чепинец (Велинград)
5+612
 4 Левски (Паталеница)
5+49
5Брацигово
5+49
6Оборище II (Панагюрище)
5+48
7Вихър (Ветрен)
5+47
 8 Марица (Белово)
5+27
9Сарая
5-27
10
Тракия (Пазарджик)
5-26
11Величково
5-55
 12 Тракиец (Главиница)
5-65
13Ботев (Момина клисура)
5-104
14Родопи (Козарско)
5-53
 15  Локомотив (Септември)
5-63
 16 Спартак (Калугерово)
5-111
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 66 посетителя в сайта

Приятели

. .
.