СКОНТО ООД

altech.bg%20
Елитни рефери за битките в Перник и Ботевград ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 17 Март 2018 01:26
Опитният рефер Георги Димитров ще укротява страстите на стадиона в Ботевград

Арбитри от Първа лига ще раздават правосъдие в две от съботните битки в Югозападната трета дивизия.

Столичанинът Георги Димитров получи наряд за сблъсъка между Балкан (Ботевград) и Пирин (Разлог). Колегата му Николай Йорданов пък ще ръководи срещата между съставите на Миньор (Перник) и Ботев (Ихтиман).

Експертът по национална сигурност Тихомир Алексов взе двубоя между Хебър (Пазарджик) и Чавдар (Етрополе).

Представители на областната съдийска колегия в Пазарджик получиха назначение за срещата между Банско и Германея (Сапарева баня). Двубоят на стадион „Свети Петър“ бе възложен на Станислав Апостолов от Стамболийски. Тъчарбитри ще бъдат Любомир Босаков и Невелин Гугутков. Четвърти рефер ще бъде Стоил Малинов. За делегат на мача бе избран Пламен Илиев от Перник.

Кюстендилският рефер Емилиян Антонов ще следи за спазването на правилата на мача между Сливнишки герой (Сливница) и ОФК Елин Пелин.

Решенията в мача на стадион „Бончук“ между тимовете на Марек (Дупница) и Вихрен (Сандански) ще взима столичанинът Красимир Атанасов.

Възпитаникът на НСА „Васил Левски“ – Йото Гарабедов бе изпратен на двубоя Септември (Симитли) – Беласица (Петрич).

Двубоят между Рилски спортист (Самоков) и лидера ЦСКА 1948 бе даден на Васимир Ел-Хатиб.

Столичанинът Иво Исаев ще свири срещата между Пирин (Гоце Делчев) и Свобода (Пещера). 

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)34+5490
2Оборище (Панагюрище)34+3375
3 Вихрен (Сандански)
34+1762
 4  Сливнишки герой (Сливница)
34+2558
5 Миньор (Перник)
34+2058
6 Банско
34+1957
7Пирин (Разлог)
34+1251
8Рилски спортист (Самоков)
34+549
9Беласица (Петрич)
34+646
10
Марек (Дупница)
34-241
11Септември (Симитли)
34-240
 12 Чавдар (Етрополе)
34+740
13Балкан (Ботевград)
34-1638
14Надежда (Доброславци)
34-2137
 15  Спортист (Своге)
34-1637
16Ботев (Ихтиман)
34-4032
17Германея (Сапарева баня)
34-3430
18Велбъжд (Кюстендил)34-678
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ Трета Лига

25Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
16Руслан ИвановХебър (Пз)
16Георги НедялковХебър (Пз)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 35 посетителя в сайта

Приятели

. .
.