СКОНТО ООД

altech.bg%20
Елитни рефери за битките в Перник и Ботевград ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 17 Март 2018 00:26
Опитният рефер Георги Димитров ще укротява страстите на стадиона в Ботевград

Арбитри от Първа лига ще раздават правосъдие в две от съботните битки в Югозападната трета дивизия.

Столичанинът Георги Димитров получи наряд за сблъсъка между Балкан (Ботевград) и Пирин (Разлог). Колегата му Николай Йорданов пък ще ръководи срещата между съставите на Миньор (Перник) и Ботев (Ихтиман).

Експертът по национална сигурност Тихомир Алексов взе двубоя между Хебър (Пазарджик) и Чавдар (Етрополе).

Представители на областната съдийска колегия в Пазарджик получиха назначение за срещата между Банско и Германея (Сапарева баня). Двубоят на стадион „Свети Петър“ бе възложен на Станислав Апостолов от Стамболийски. Тъчарбитри ще бъдат Любомир Босаков и Невелин Гугутков. Четвърти рефер ще бъде Стоил Малинов. За делегат на мача бе избран Пламен Илиев от Перник.

Кюстендилският рефер Емилиян Антонов ще следи за спазването на правилата на мача между Сливнишки герой (Сливница) и ОФК Елин Пелин.

Решенията в мача на стадион „Бончук“ между тимовете на Марек (Дупница) и Вихрен (Сандански) ще взима столичанинът Красимир Атанасов.

Възпитаникът на НСА „Васил Левски“ – Йото Гарабедов бе изпратен на двубоя Септември (Симитли) – Беласица (Петрич).

Двубоят между Рилски спортист (Самоков) и лидера ЦСКА 1948 бе даден на Васимир Ел-Хатиб.

Столичанинът Иво Исаев ще свири срещата между Пирин (Гоце Делчев) и Свобода (Пещера). 

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVIII кръг

22 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

ВПОборище (Пан)2:1Беласица (Пч)
14:00Миньор (Пк)-:-Надежда (Добр)
14:00ФК Кюстендил-:-Балкан (Бот)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Пирин (Разлог)
14:00Банско-:-Вихрен (Санд)
ВПСливнишки герой1:2Спортист (Своге)
ОТЛРилски спортист-:-Перун (Кресна)
14:00Марек (Дупница)-:-Чавдар (Етрополе)
Септември (Сим)-почива

4-та лига Пз - XVI кръг

22 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00   Лозен-:-Балкан (Варвара)
ВПРодопи (Коз)3:3Тракия (Пз)
14:00 Марица (Белово)-:-Тракиец (Глав)
14:00Левски (Пат)-:-Сарая

23 февруари 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Локомотив (Септ)  
14:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Величково
14:00Спартак (Кал)-:-Вихър (Ветрен)
 Брацигово-почива
hippoland.net
obuvkigido.com

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
16+2839
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)16+1333
4Спортист (Своге)16+8 31
5Оборище (Панагюрище)16+1428
6ФК Кюстендил16+928
7Сливнишки герой (Сливница)16+727
8
Банско16+1026
9
Беласица (Петрич)16-222
10
Ботев (Ихтиман)16-1118
11Чавдар (Етрополе)16-117
  12Надежда (Доброславци)16-617
13Пирин (Разлог)16-1016
14Балкан (Ботевград)16-1115
 15  Марек (Дупница)16-1815
16Рилски спортист (Самоков)16-218
17Перун (Кресна)16-277
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+4938
2Брацигово14+3734
3Чепинец (Велинград)14+3033
 4 Балкан (Варвара)14+2426
5Локомотив (Септември)14+1125
6Марица (Белово)14+823
7Левски (Паталеница)14+119
 8 Спартак (Калугерово)14-1119
9Величково14+418
10
Родопи (Козарско)14-417
11Тракиец (Главиница)14-816
 12 Сарая14-2112
13Лозен14-408
14Тракия (Пазарджик)14-237
 15  Вихър (Ветрен)14-572
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 195 посетителя в сайта

Приятели

. .
.