СКОНТО ООД

altech.bg%20
4 училища изпращат баскетболни отбори в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 27 Февруари 2018 22:46
Велинградските школници премериха сили в баскетболните срещи

На 24-25 февруари 2018 г. се изиграха срещите от общинския етап на ученическите игри по баскетбол. Общо 4 училища станаха първенци в отделните възрасти при двата пола.

Шампионски дубъл записаха възпитаниците на НПГГС „Христо Ботев“. „Горските“ спечелиха турнирите при юношите младша (VIII – X клас) старша възраст (XI – XII клас). При по-малките второто място зае тимът на СУ „Васил Левски“, а трети са възпитаниците на СУ „Св. св. Кирил и Методий“. При учениците от XI – XII клас след НПГГС „Христо Ботев“ се наредиха СУ „Св. св. Кирил и Методий“ и СУ „Васил Левски“. 

Баскетболистите на НПГГС "Христо Ботев" (в тъмносини екипи) завоюваха две титли в общинските игри

При девойките младша (VIII – X клас) и старша възраст (XI – XII клас) първите места окупираха отборите на СУ „Св. св. Кирил и Методий“. В надпреварата при  XI – XII клас на второ място завърши СУ „Васил Левски“.

Общински първенец при момичетата (V – VII клас) стана ОУ „Неофит Рилски“, а втори е тимът на СУ „Св. св. Кирил и Методий“.

Три състава премериха сили при момчетата. Номер едно стана селекцията на СУ „Васил Левски“. Втори са възпитаниците на ОУ „Христо Ботев“, а трети – ОУ „Неофит Рилски“.

Победителите в общинския етап на ученическите игри се класират за областната фаза на състезанията.

Борислав ЙОРДАНОВ

Фото: Кирил ЛОЗАНОВ

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Крайно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 13 посетителя в сайта

Приятели

. .
.