СКОНТО ООД

altech.bg%20
4 училища изпращат баскетболни отбори в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 27 Февруари 2018 22:46
Велинградските школници премериха сили в баскетболните срещи

На 24-25 февруари 2018 г. се изиграха срещите от общинския етап на ученическите игри по баскетбол. Общо 4 училища станаха първенци в отделните възрасти при двата пола.

Шампионски дубъл записаха възпитаниците на НПГГС „Христо Ботев“. „Горските“ спечелиха турнирите при юношите младша (VIII – X клас) старша възраст (XI – XII клас). При по-малките второто място зае тимът на СУ „Васил Левски“, а трети са възпитаниците на СУ „Св. св. Кирил и Методий“. При учениците от XI – XII клас след НПГГС „Христо Ботев“ се наредиха СУ „Св. св. Кирил и Методий“ и СУ „Васил Левски“. 

Баскетболистите на НПГГС "Христо Ботев" (в тъмносини екипи) завоюваха две титли в общинските игри

При девойките младша (VIII – X клас) и старша възраст (XI – XII клас) първите места окупираха отборите на СУ „Св. св. Кирил и Методий“. В надпреварата при  XI – XII клас на второ място завърши СУ „Васил Левски“.

Общински първенец при момичетата (V – VII клас) стана ОУ „Неофит Рилски“, а втори е тимът на СУ „Св. св. Кирил и Методий“.

Три състава премериха сили при момчетата. Номер едно стана селекцията на СУ „Васил Левски“. Втори са възпитаниците на ОУ „Христо Ботев“, а трети – ОУ „Неофит Рилски“.

Победителите в общинския етап на ученическите игри се класират за областната фаза на състезанията.

Борислав ЙОРДАНОВ

Фото: Кирил ЛОЗАНОВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
17+2344
2Оборище (Панагюрище)
17+1337
3 Сливнишки герой (Сливница)
17+1735
 4  Пирин (Разлог)
17+1634
5 Банско
17+1533
6 Вихрен (Сандански)
17+531
7Беласица (Петрич)
17+925
8Миньор (Перник)
17+224
9Рилски спортист (Самоков)
17 024
10
Чавдар (Етрополе)
17+520
11Марек (Дупница)
17 020
 12 Германея (Сапарева баня)
17-1220
13Балкан (Ботевград)
17-1017
14Септември (Симитли)
17-517
 15  Ботев (Ихтиман)
17-1016
16Надежда (Доброславци)
17-2014
17Спортист (Своге)
17-1411
18Велбъжд (Кюстендил)
17-343
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

17Христо СпасовБанско
16Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
10Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
15+4540
2Чепинец (Велинград)
15+2335
3Левски (Паталеница)
15+2635
 4 Балкан (Варвара)
15+1830
5Тракиец (Главиница)
15-825
6Брацигово
15+1225
7Сарая
15+825
 8 Величково
15+822
9Тракия (Пазарджик)
15-521
10
Вихър (Ветрен)
15-617
11Спартак (Калугерово)
15-115
 12 Оборище II (Панагюрище)
15-1313
13Родопи (Козарско)
15-812
14Марица (Белово)
15-239
 15  Локомотив (Септември)
15-396
 16 Ботев (Момина клисура)
15-375
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 28 посетителя в сайта

Приятели

. .
.