СКОНТО ООД

altech.bg%20
4 училища изпращат баскетболни отбори в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 27 Февруари 2018 23:46
Велинградските школници премериха сили в баскетболните срещи

На 24-25 февруари 2018 г. се изиграха срещите от общинския етап на ученическите игри по баскетбол. Общо 4 училища станаха първенци в отделните възрасти при двата пола.

Шампионски дубъл записаха възпитаниците на НПГГС „Христо Ботев“. „Горските“ спечелиха турнирите при юношите младша (VIII – X клас) старша възраст (XI – XII клас). При по-малките второто място зае тимът на СУ „Васил Левски“, а трети са възпитаниците на СУ „Св. св. Кирил и Методий“. При учениците от XI – XII клас след НПГГС „Христо Ботев“ се наредиха СУ „Св. св. Кирил и Методий“ и СУ „Васил Левски“. 

Баскетболистите на НПГГС "Христо Ботев" (в тъмносини екипи) завоюваха две титли в общинските игри

При девойките младша (VIII – X клас) и старша възраст (XI – XII клас) първите места окупираха отборите на СУ „Св. св. Кирил и Методий“. В надпреварата при  XI – XII клас на второ място завърши СУ „Васил Левски“.

Общински първенец при момичетата (V – VII клас) стана ОУ „Неофит Рилски“, а втори е тимът на СУ „Св. св. Кирил и Методий“.

Три състава премериха сили при момчетата. Номер едно стана селекцията на СУ „Васил Левски“. Втори са възпитаниците на ОУ „Христо Ботев“, а трети – ОУ „Неофит Рилски“.

Победителите в общинския етап на ученическите игри се класират за областната фаза на състезанията.

Борислав ЙОРДАНОВ

Фото: Кирил ЛОЗАНОВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

ВПХебър (Пз)
2:0Велбъжд (Кн)
ППСептември (Сим)
0:0Оборище (Пан)
ППБотев (Ихтиман)
1:1Чавдар (Етрополе)
ППБанско
0:1Надежда (Добр)
ВПМиньор (Пк)
1:0Рилски спортист
ВПСливнишки герой
0:0Вихрен (Санд)
ППСпортист (Своге)
0:1Пирин (Разлог)
17:00Германея (Сб)
-:-Марек (Дупница)
ВПБалкан (Бот)
0:0Беласица (Пч)

"А" ОФГ Пз - VI кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Родопи (Коз)
-:-Марица (Белово)
17:00Левски (Пат)
-:-Оборище II (Пан)
17:00Тракия (Пз)
-:-Сарая
17:00Величково
-:-Тракиец (Глав)

23 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Ботев (М. клисура)
-:-Чепинец (Вел)
17:00Локомотив (Септ)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Брацигово-:-Спартак (Кал)
17:00Балкан (Варвара)
-:-Вихър (Ветрен)

Обл. п-во за деца - II кръг

23 септември 2018 г. (неделя) - 10:30 ч.

ОТЛЧепинец (Вел)-:-Оборище (Пан)      
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
7+1219
2Пирин (Разлог)
7+1116
3 Сливнишки герой (Сливница)
7+714
 4  Оборище (Панагюрище)
7+614
5 Германея (Сапарева баня)
7-213
6 Банско
7+612
7Вихрен (Сандански)
7-1 12
8Рилски спортист (Самоков)
7-211
9Балкан (Ботевград)
7-110
10
Септември (Симитли)
7-210
11Миньор (Перник)
7+18
 12 Беласица (Петрич)
7+18
13Марек (Дупница)
7 07
14Чавдар (Етрополе)
7 06
 15  Ботев (Ихтиман)
7-66
16Надежда (Доброславци)
7-105
17Спортист (Своге)
7-55
18Велбъжд (Кюстендил)
7-152
 

Подробно класиране

Голмайстори (след V кръг) - ЮЗ ТЛ

6Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
5Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
5Руслан ИвановХебър (Пазарджик)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
5+1513
2Балкан (Варвара)
5+813
3Чепинец (Велинград)
5+612
 4 Левски (Паталеница)
5+49
5Брацигово
5+49
6Оборище II (Панагюрище)
5+48
7Вихър (Ветрен)
5+47
 8 Марица (Белово)
5+27
9Сарая
5-27
10
Тракия (Пазарджик)
5-26
11Величково
5-55
 12 Тракиец (Главиница)
5-65
13Ботев (Момина клисура)
5-104
14Родопи (Козарско)
5-53
 15  Локомотив (Септември)
5-63
 16 Спартак (Калугерово)
5-111
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 262 посетителя в сайта

Приятели

. .
.