СКОНТО ООД

altech.bg%20
Чепинец U17 прекратява участие в първенството ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 20 Февруари 2018 13:08
Отборът на Чепинец U17 приключи на 13-ото място от 16 отбора през есенния дял от първенството

Юношите младша възраст на Чепинец напускат първенството на Югозападната зона, научи репортер на velsport24.com

Основната причина отборът на велинградчани да прекрати своето участие е липсата на достатъчно футболисти във възрастовата група на родените през 2001 – 2002 година.

„Няколко от основните ни играчи от есента ни напуснаха и в момента разполагаме с твърде ограничен ресурс в тази възраст. Преценихме, че попълването на играчи от по-малките ни възрасти няма да бъде правилно решение. Ще дадем възможност на най-качествените ни състезатели от Чепинец U17 да продължат през пролетта в мъжкия отбор на Велинград“, уточниха от клуба.

При това положение Зоналното първенство при юношите младша възраст ще бъде подновено в неделя (25 февруари) с 15 отбора. Тимовете, които по програма трябва да играят срещу Чепинец U17 ще записват служебни победи (3:0) в отделните кръгове.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Спортист (Своге)
КРБотев (Ихтиман)
1:1Вихрен (Санд)
КРБеласица (Пч)
3:2Балкан (Бот)
КРРилски спортист
1:1Банско
КРФК Кюстендил
0:1Пирин (Разлог)
КРСливнишки герой
3:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)5:0Перун (Кресна)

24 август 2019 г. (събота) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)
2:2Надежда (Добр)
 Марек (Дупница)-почива

"А" ОГ Пз - I кръг

25 август 2019 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Локомотив (Септ) -:-Чепинец (Вел)
18:00Величково-:-Чико-Бунара (Бяга)
18:00Балкан (Варвара)-:-Лозен
18:00Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)
18:00Тракиец (Глав)-:-Марица (Белово)
18:00Тракия (Пз)-:-Родопи (Коз)
18:00Брацигово-:-Светкавица (Син)
18;00Сарая -:-Левски (Пат)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 45 посетителя в сайта

Приятели

. .
.