СКОНТО ООД

altech.bg%20
Ясни са 4 от 6 общински първенци по волейбол ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 10 Февруари 2018 23:59
Със срещите по волейбол стартираха общинските ученически игри във Велинград 
Три отбора на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград си осигуриха квоти за областната фаза на ученическите игри по волейбол. Това се случи в първия ден от програмата на общинските игри, проведени в залата към градския стадион във Велинград.  

СУ „Св. св. Кирил и Методий“ се класира на първото място на общинско ниво при момчетата (V-VII клас), юношите младша (VIII – X клас) и девойките старша (XI – XII клас). 


При момчетата (V – VII клас) втори се нареди тимът на ОУ „Неофит Рилски“ – Велинград, а на трето място е селекцията на ОУ „Христо Ботев“ – Велинград.  

При юношите младша възраст (VIII – X клас) на втора позиция финишира СУ „Васил Левски“ – Велинград, а трети са волейболистите от НПГГС „Христо Ботев“.

При девойките старша възраст тимът на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ нямаше съперници и автоматично се класира за срещите от областния кръг в Пазарджик. 

Общински победител при момичетата (V – VII клас) пък стана съставът на СУ „Васил Левски“ – Велинград. След него финишираха тимовете на ОУ „Иван Вазов“ – с. Пашови и СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград.  

Във втория състезателен ден (11 февруари) от общинския турнир по волейбол остава да бъдат излъчени най-добрите тимове при девойките младша (VIII – X клас) и юношите старша възраст (XI – XII клас).

Филип УСТАБАШИЕВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КР           Хебър (Пз)
7:1Спортист (Своге) 

18 май 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Бот)
0:1Оборище (Пан)
КР Септември (Сим)
1:2Миньор (Пк)
КРВелбъжд (Кн)
0:4Вихрен (Санд)
КРНадежда (Добр)
1:1Марек (Дупница)  
КРСливнишки герой
3:1Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
1:1Рилски спортист
КРБанско
4:1Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)
1:0Пирин (Разлог)

"А" ОФГ Пз - XXVIII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)
1:0Брацигово
КРРодопи (Коз)
3:1Тракиец (Глав)
КРВихър (Ветрен)
2:2Сарая
КРВеличково3:3Оборище II (Пан) 
КРЛевски (Пат)2:2Локомотив (Септ)  

19 май 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
4:3Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)
4:3 Спартак (Кал)
СЛ  Ботев (М. клисура)
0:3Тракия (Пз)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)32+5184
2Оборище (Панагюрище)32+3372
3 Вихрен (Сандански)
32+1759
 4  Банско
32+2356
5 Миньор (Перник)
32+1755
6 Сливнишки герой (Сливница)
32+2154
7Пирин (Разлог)
32+847
8Рилски спортист (Самоков)
32 043
9Беласица (Петрич)
32+140
10
Чавдар (Етрополе)32+839
11Марек (Дупница)
32-438
 12 Надежда (Доброславци)
32-1637
13Спортист (Своге)
32-1536
14Септември (Симитли)
32-536
 15  Балкан (Ботевград)
32-1335
16Германея (Сапарева баня)
32-2930
17Ботев (Ихтиман)32-3729
18Велбъжд (Кюстендил)32-608
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXXI кръг)

24Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
28+8371
2Чепинец (Велинград)
28+3664
3Сарая
28+2252
 4 Брацигово
28+1745
5Балкан (Варвара)
28+1644
6Левски (Паталеница)
28+1344
7Тракиец (Главиница)
28-1441
 8 Спартак (Калугерово)
28+335
9Тракия (Пазарджик)
28-1635
10
Величково
28-433
11Вихър (Ветрен)
28-2332
 12 Локомотив (Септември)
28-2031
13Оборище II (Панагюрище)
28-1330
14Марица (Белово)
28-2030
 15  Родопи (Козарско)
28-1727
 16 Ботев (Момина клисура)
28-6311
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 47 посетителя в сайта

Приятели

. .
.