СКОНТО ООД

altech.bg%20
Ясни са 4 от 6 общински първенци по волейбол ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 10 Февруари 2018 22:59
Със срещите по волейбол стартираха общинските ученически игри във Велинград 
Три отбора на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград си осигуриха квоти за областната фаза на ученическите игри по волейбол. Това се случи в първия ден от програмата на общинските игри, проведени в залата към градския стадион във Велинград.  

СУ „Св. св. Кирил и Методий“ се класира на първото място на общинско ниво при момчетата (V-VII клас), юношите младша (VIII – X клас) и девойките старша (XI – XII клас). 


При момчетата (V – VII клас) втори се нареди тимът на ОУ „Неофит Рилски“ – Велинград, а на трето място е селекцията на ОУ „Христо Ботев“ – Велинград.  

При юношите младша възраст (VIII – X клас) на втора позиция финишира СУ „Васил Левски“ – Велинград, а трети са волейболистите от НПГГС „Христо Ботев“.

При девойките старша възраст тимът на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ нямаше съперници и автоматично се класира за срещите от областния кръг в Пазарджик. 

Общински победител при момичетата (V – VII клас) пък стана съставът на СУ „Васил Левски“ – Велинград. След него финишираха тимовете на ОУ „Иван Вазов“ – с. Пашови и СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград.  

Във втория състезателен ден (11 февруари) от общинския турнир по волейбол остава да бъдат излъчени най-добрите тимове при девойките младша (VIII – X клас) и юношите старша възраст (XI – XII клас).

Филип УСТАБАШИЕВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
17+2344
2Оборище (Панагюрище)
17+1337
3 Сливнишки герой (Сливница)
17+1735
 4  Пирин (Разлог)
17+1634
5 Банско
17+1533
6 Вихрен (Сандански)
17+531
7Беласица (Петрич)
17+925
8Миньор (Перник)
17+224
9Рилски спортист (Самоков)
17 024
10
Чавдар (Етрополе)
17+520
11Марек (Дупница)
17 020
 12 Германея (Сапарева баня)
17-1220
13Балкан (Ботевград)
17-1017
14Септември (Симитли)
17-517
 15  Ботев (Ихтиман)
17-1016
16Надежда (Доброславци)
17-2014
17Спортист (Своге)
17-1411
18Велбъжд (Кюстендил)
17-343
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

17Христо СпасовБанско
16Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
10Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
15+4540
2Чепинец (Велинград)
15+2335
3Левски (Паталеница)
15+2635
 4 Балкан (Варвара)
15+1830
5Тракиец (Главиница)
15-825
6Брацигово
15+1225
7Сарая
15+825
 8 Величково
15+822
9Тракия (Пазарджик)
15-521
10
Вихър (Ветрен)
15-617
11Спартак (Калугерово)
15-115
 12 Оборище II (Панагюрище)
15-1313
13Родопи (Козарско)
15-812
14Марица (Белово)
15-239
 15  Локомотив (Септември)
15-396
 16 Ботев (Момина клисура)
15-375
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 28 посетителя в сайта

Приятели

. .
.