СКОНТО ООД

altech.bg%20
Ясни са 4 от 6 общински първенци по волейбол ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 10 Февруари 2018 22:59
Със срещите по волейбол стартираха общинските ученически игри във Велинград 
Три отбора на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград си осигуриха квоти за областната фаза на ученическите игри по волейбол. Това се случи в първия ден от програмата на общинските игри, проведени в залата към градския стадион във Велинград.  

СУ „Св. св. Кирил и Методий“ се класира на първото място на общинско ниво при момчетата (V-VII клас), юношите младша (VIII – X клас) и девойките старша (XI – XII клас). 


При момчетата (V – VII клас) втори се нареди тимът на ОУ „Неофит Рилски“ – Велинград, а на трето място е селекцията на ОУ „Христо Ботев“ – Велинград.  

При юношите младша възраст (VIII – X клас) на втора позиция финишира СУ „Васил Левски“ – Велинград, а трети са волейболистите от НПГГС „Христо Ботев“.

При девойките старша възраст тимът на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ нямаше съперници и автоматично се класира за срещите от областния кръг в Пазарджик. 

Общински победител при момичетата (V – VII клас) пък стана съставът на СУ „Васил Левски“ – Велинград. След него финишираха тимовете на ОУ „Иван Вазов“ – с. Пашови и СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград.  

Във втория състезателен ден (11 февруари) от общинския турнир по волейбол остава да бъдат излъчени най-добрите тимове при девойките младша (VIII – X клас) и юношите старша възраст (XI – XII клас).

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Крайно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 25 посетителя в сайта

Приятели

. .
.