СКОНТО ООД

altech.bg%20
Велинградчанка взе злато в ски-бягането за купа „Самоков“ ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 09 Февруари 2018 20:10
Състезателката на велинградския СК Атлас - Лидия Нанова не остави шанс на своите съпернички

Златно отличие от състезанието по ски-бягане за купа „Самоков“ завоюва велинградчанката Лидия Нанова. Възпитаничката на СК Атлас – Велинград бе най-бърза в масовия старт на 5 км при девойките старша възраст (U18). Родената през 2001 г. състезателка преодоля дистанцията на писта „Бистрица“ в класическия стил за 20:20.23 минути.

Старши-треньорът на Атлас - Тодор Гълев заведе общо шестима състезатели на клуба в зимния център Боровец.

Възпитаниците на старши-треньора Тодор Гълев (най-вдясно) се представиха на ниво за купа "Самоков" 

ФОТО: Димитър ПЕТКАНИН

Велинградското участие бе най-масово при момичетата старша възраст (U14) на 4 км в класическия стил. Симона Велкова финишира на 4-то място, Надя Костова е 12-та, Кристина Кадинова е 14-та, а Екатерина Андреева завърши 15-та.

При юношите младша възраст (U16) на дистанция 5 км класически стил Даниел Бошнаков пък се нареди на пето място.

Надпреварата за купа „Самоков“ се проведе на 8 февруари и събра 74 участници на възраст до 18 г. от 7 клуба в страната.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Крайно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 48 посетителя в сайта

Приятели

. .
.