СКОНТО ООД

altech.bg%20
Велинградчанка взе злато в ски-бягането за купа „Самоков“ ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 09 Февруари 2018 21:10
Състезателката на велинградския СК Атлас - Лидия Нанова не остави шанс на своите съпернички

Златно отличие от състезанието по ски-бягане за купа „Самоков“ завоюва велинградчанката Лидия Нанова. Възпитаничката на СК Атлас – Велинград бе най-бърза в масовия старт на 5 км при девойките старша възраст (U18). Родената през 2001 г. състезателка преодоля дистанцията на писта „Бистрица“ в класическия стил за 20:20.23 минути.

Старши-треньорът на Атлас - Тодор Гълев заведе общо шестима състезатели на клуба в зимния център Боровец.

Възпитаниците на старши-треньора Тодор Гълев (най-вдясно) се представиха на ниво за купа "Самоков" 

ФОТО: Димитър ПЕТКАНИН

Велинградското участие бе най-масово при момичетата старша възраст (U14) на 4 км в класическия стил. Симона Велкова финишира на 4-то място, Надя Костова е 12-та, Кристина Кадинова е 14-та, а Екатерина Андреева завърши 15-та.

При юношите младша възраст (U16) на дистанция 5 км класически стил Даниел Бошнаков пък се нареди на пето място.

Надпреварата за купа „Самоков“ се проведе на 8 февруари и събра 74 участници на възраст до 18 г. от 7 клуба в страната.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)3:1Перун (Кресна)
ОТЛМарек (Дупница)-:-Рилски спортист
КРБеласица (Пч)2:0Ботев (Ихтиман)
КРФК Кюстендил1:1Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)2:1Балкан (Бот)
КРГранит (Владая)0:0Вихрен (Санд)
КРПирин (ГД)3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:3Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСарая1:4Марица (Белово)
КР     Родопи (Коз)3:2Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Лозен
КРТракия (Пз)1:0Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:3Балкан (Варвара)   
КР  Чико-Бунара (Бяга)9:1Спартак (Кал) 
КРЛевски (Пат)2:4Брацигово 
КРОборище II (Пан)1:3Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 25 посетителя в сайта

Приятели

. .
.