СКОНТО ООД

altech.bg%20
Велинградчанка взе злато в ски-бягането за купа „Самоков“ ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 09 Февруари 2018 21:10
Състезателката на велинградския СК Атлас - Лидия Нанова не остави шанс на своите съпернички

Златно отличие от състезанието по ски-бягане за купа „Самоков“ завоюва велинградчанката Лидия Нанова. Възпитаничката на СК Атлас – Велинград бе най-бърза в масовия старт на 5 км при девойките старша възраст (U18). Родената през 2001 г. състезателка преодоля дистанцията на писта „Бистрица“ в класическия стил за 20:20.23 минути.

Старши-треньорът на Атлас - Тодор Гълев заведе общо шестима състезатели на клуба в зимния център Боровец.

Възпитаниците на старши-треньора Тодор Гълев (най-вдясно) се представиха на ниво за купа "Самоков" 

ФОТО: Димитър ПЕТКАНИН

Велинградското участие бе най-масово при момичетата старша възраст (U14) на 4 км в класическия стил. Симона Велкова финишира на 4-то място, Надя Костова е 12-та, Кристина Кадинова е 14-та, а Екатерина Андреева завърши 15-та.

При юношите младша възраст (U16) на дистанция 5 км класически стил Даниел Бошнаков пък се нареди на пето място.

Надпреварата за купа „Самоков“ се проведе на 8 февруари и събра 74 участници на възраст до 18 г. от 7 клуба в страната.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)34+5490
2Оборище (Панагюрище)34+3375
3 Вихрен (Сандански)
34+1762
 4  Сливнишки герой (Сливница)
34+2558
5 Миньор (Перник)
34+2058
6 Банско
34+1957
7Пирин (Разлог)
34+1251
8Рилски спортист (Самоков)
34+549
9Беласица (Петрич)
34+646
10
Марек (Дупница)
34-241
11Септември (Симитли)
34-240
 12 Чавдар (Етрополе)
34+740
13Балкан (Ботевград)
34-1638
14Надежда (Доброславци)
34-2137
 15  Спортист (Своге)
34-1637
16Ботев (Ихтиман)
34-4032
17Германея (Сапарева баня)
34-3430
18Велбъжд (Кюстендил)34-678
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ Трета Лига

25Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
16Руслан ИвановХебър (Пз)
16Георги НедялковХебър (Пз)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 34 посетителя в сайта

Приятели

. .
.