СКОНТО ООД

altech.bg%20
Триумф за Швеция в смесената щафета на ЕП по ски-ориентиране ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 05 Февруари 2018 00:18
Шампионите Тове Александерсон и Ерик Рост пресичат финалната линия на ЕП по ски-ориентиране

Смесената щафета на Швеция стана Европейски шампион по ски-ориентиране, видя репортер на velsport24.com. Тандемът Ерик Рост - Тове Александерсон бе най-бърз по състезателното трасе в местността „Старина“ край Юндола. Скандинавците си осигуриха златните медали с време 47:19 мин.

Тове Александерсон е №1 в световната ранглиста при жените и прибави нова шампионска титла след победата си в спринта. Световният №2 в класацията при мъжете Ерик Рост имаше сребърен медал от спринтовата дистанция.

На второ място завърши щафетата на Финландия 2 с Туомас Котро и Марит Турунен, които изостанаха с 39 секунди от победителите.

Бронзовите отличия пък завоюваха руснаците Сергей Горланов – Анастатия Кравченко. Представителите на „Сборная“ останаха на разстояние от една секунда от второто място.

Най-добрите по време на т. нар. церемония по връчване на цветята („Flower ceremony")

Българският тандем Станимир Беломъжев – Антония Григорова приключи на четвъртото място след мощен финален спринт на Беломъжев.

Финалният спринт на Станимир Беломъжев (вдясно) донесе четвъртото място на България

Българската щафета завърши на 1:13 мин. от победителите.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
sport83.com/bg Magicshop.bg
Magicshop.bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

21 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КР
Хебър (Пз)4:1Свобода (Пещера)
КРБанско1:1Рилски спортист
КРМарек (Дупница)0:1Септември (Сим)
КРБалкан (Бот)0:1ЦСКА 1948 (Сф)
КРМиньор (Пк)3:2Беласица (Пч)
КРГерманея (Сб)0:0Ботев (Ихтиман)
КРСливнишки герой0:0Пирин (ГД)
КРЧавдар (Етрополе)4:0Вихрен (Санд)
КРПирин (Разлог)4:0ОФК Елин Пелин

"А" ОФГ Пз - XXV кръг

21 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КР       Вихър (Ветрен)3:2Локомотив (Септ)
КРЛевски (Пат)2:0Братаница

22 април 2018 г. (неделя) - 13:00 ч.

КР        Тракиец (Глав)0:2Балкан (Варвара)
СЛВеличково3:0Зенит (В. дол)

22 април 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:2Чепинец (Вел) 
КРЧико-Бунара (Бяга)7:1Брацигово
КРРодопи (Коз)2:2Спартак (Кал)
КРТракия (Пз)2:2Сарая

Обл. п-во за деца - XVI кръг

21 април 2018 г. (събота) - 10:30 ч.

СЛБалкан (Варвара)0:3Чепинец (Вел) 
Magicshop.bg
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)27+6273
2Хебър (Пазарджик)27+4470
3 Вихрен (Сандански)27+2152
 4  Септември (Симитли)27+1443
5 Банско27+1040
6 Чавдар (Етрополе)
27+1040
7 Миньор (Перник)
27+138
8Сливнишки герой (Сливница)
27+337
9Марек (Дупница)
27-435
10
Свобода (Пещера)
27-1634
11Пирин (Разлог)
27+734
 12 Балкан (Ботевград)
27-433
13Беласица (Петрич)27-832
14Рилски спортист (Самоков)27-530
 15  Пирин (Гоце Делчев)27-3526
16Ботев (Ихтиман)27-3024
17Германея (Сапарева баня)27-2622
18ОФК Елин Пелин27-4417
 

Есенно класиране

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

28 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Хебър (Пз)
16:00Свобода (Пещера)-:-Миньор (Пк)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Марек (Дупница)
16:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (Разлог)
16:00Беласица (Пч)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00ОФК Елин Пелин-:-Германея (Сб)
16:00Пирин (ГД)-:-Банско
16:00Рилски спортист-:-Балкан (Бот)
16:00Септември (Сим)-:-Сливнишки герой

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)23+7564
2Брацигово23+3653
3 Левски (Паталеница)23+3352
 4 Балкан (Варвара)23+2949
5 Чепинец (Велинград)23+4449
6Оборище II (Панагюрище)23-232
7Величково
23+231
 8 Вихър (Ветрен)23-1829
9Сарая23-626
10
Тракиец (Главиница)23-1924
11Локомотив (Септември)23-824
 12 Спартак (Калугерово)23-723
13Тракия (Пазарджик)23-3522
14Родопи  (Козарско)23-1321
 15  Братаница23-4615
16Зенит (Ветрен дол)23-6513
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

"А" ОФГ Пз - XXVI кръг

28 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Братаница-:-Величково
16:00Балкан (Варвара)-:-Тракия (Пз)
16:00Локомотив (Септ)-:-Родопи (Коз)          

29 април 2018 г. (неделя) - 13:00 ч.

13:00     Брацигово-:-Тракиец (Глав)

29 април 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00   Чепинец (Вел) -:-Вихър (Ветрен)
СЛЗенит (В. дол)0:3Чико-Бунара (Бяга)
16:00Сарая-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Левски (Пат)
 

Кой е тук?

В момента има 25 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер