СКОНТО ООД

altech.bg%20
ПК Чепинец грабна 36 медала на турнира „Шампион“ ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 28 Януари 2018 19:29
Надежда Тупарова спечели 2 златни и 1 сребърен медал
През уикенда в Пазарджик се проведе деветото издание на плувния турнир „Шампион 2018“.

Организатори на проявата бяха едноименния спортен клуб и община Пазарджик. Участие в надпреварата взеха 8 плувни клуба. Състезанието ще се запомни с рекордния брой участници - 186 деца на възраст от 6 до 14 години.

Всички плувци на ПК Чепинец се представиха отлично и финишираха с лични постижения.

Шампионски титли  спечелиха - Доротеа Николова - 2 зл. и 1 ср., Надежда Тупарова - 2 зл. и 1 ср., Мартин Тюфекчиев - 3 зл., Елица Овчарова - 2 зл., Антон Тупаров - 2 зл., Димитър Пелев – 1 златен медал.

Медалисти в своите дисциплини са още Иван Ръджов - 2 ср. и 1 бр., Валентин Стойнов - 3 ср., Валентина Дебелушина - 2ср. и 1 бр., Трайчо Чорбаджиев - 2 бр., Вероника Николова - 1 ср. и 1 бр., Адриана Димитрова - 2 ср., Мила Чорбаджиева - 1 бр., Атанас Шулев - 1 ср., Володя Патаранов - 2 бр., Никола Мишев - 1 ср. и 1 бр., Александра Славчева - 1 бр.

Треньорите на клуба Любов и Христо Доксинови поздравяват всички 24 участници на клуба за достойното представяне.

 

Класирането по медали:
1. Шампион – 28 златни, 24 сребърни, 32 бронзови
2. Чепинец - 12 зл., 13 ср., 11 бр.
3. Белмекен - 8 зл., 7 ср., 6 бр.
4. Каменград -7 зл., 4 ср., 1 бр.
5. Триатлет - 3 зл., 7 ср., 6 бр.
6. Елит-спорт - 3 зл., 3 бр.
7. Мустанг - 1 зл., 5 ср., 1 бр.
8. Буба спорт - 1 зл., 2 ср., 1 бр.

Velsport24.com

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Спортист (Своге)
КРБотев (Ихтиман)
1:1Вихрен (Санд)
КРБеласица (Пч)
3:2Балкан (Бот)
КРРилски спортист
1:1Банско
КРФК Кюстендил
0:1Пирин (Разлог)
КРСливнишки герой
3:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)5:0Перун (Кресна)

24 август 2019 г. (събота) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)
2:2Надежда (Добр)
 Марек (Дупница)-почива

"А" ОГ Пз - I кръг

25 август 2019 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Локомотив (Септ) -:-Чепинец (Вел)
18:00Величково-:-Чико-Бунара (Бяга)
18:00Балкан (Варвара)-:-Лозен
18:00Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)
18:00Тракиец (Глав)-:-Марица (Белово)
18:00Тракия (Пз)-:-Родопи (Коз)
18:00Брацигово-:-Светкавица (Син)
18;00Сарая -:-Левски (Пат)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 44 посетителя в сайта

Приятели

. .
.