СКОНТО ООД

altech.bg%20
ПК Белмекен участва с 6 състезатели на зимния шампионат ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 02 Януари 2018 13:38
Състезателите на ПК Белмекен със своята треньорка Йорданка Пенина

От 19 до 22 декември 2017 в София се проведе Държавното лично - отборно първенство по плуване за мъже и жени на 25 м басейн.  

Последното състезание за годината премина на много високо ниво с  участието на  258 плувци от 35 клуба и подобрени 34 държавни рекорда.

Плувен клуб Белмекен - Велинград с треньор Йорданка Пенина,  участва с шест състезатели, които в тази конкуренция се представиха отлично и постигнаха силни резултати.

Радина Попова стана пета на финала на 50 м св. стил при жените с постижение 27.60 сек.

При мъжете Георги Сейменов се класира на пето място на 100 м св. стил с 52.08 сек, на шесто на 50 м бътерфлай с 25.94 сек. и седмо на 50 м св. стил с 23.94 сек.

Ангел Йовчев стана седми на 400 м св. стил с 3.59.51 мин. и осми на 200 м св. стил с 1.53.51 мин.

Лични резултати постигнаха Стоян Допчев и Ясен Кичуков в свободния стил и Радослав Кривулев в бруста. Мъжката щафета на клуба 4 х 50 м св. стил мъже се класира на девето място.

Velsport24.com

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

4-та лига Пз - XI кръг (отл. срещи)

14 декември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)1:2Родопи (Коз)
КРБалкан (Варвара)6:2Тракиец (Глав)
КРЛозен2:0Тракия (Пз)
КРСарая6:1Вихър (Ветрен)        

15 декември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00   Спартак (Кал)-:-Чепинец (Вел)
14:00Брацигово-:-Чико-Бунара (Бяга)  
14:00Левски (Пат)-:-Локомотив (Септ)
 Величково-почива
hippoland.net
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
16+2839
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)16+1333
4Спортист (Своге)16+8 31
5Оборище (Панагюрище)16+1428
6ФК Кюстендил16+928
7Сливнишки герой (Сливница)16+727
8
Банско16+1026
9
Беласица (Петрич)16-222
10
Ботев (Ихтиман)16-1118
11Чавдар (Етрополе)16-117
  12Надежда (Доброславци)16-617
13Пирин (Разлог)16-1016
14Балкан (Ботевград)16-1115
 15  Марек (Дупница)16-1815
16Рилски спортист (Самоков)16-218
17Перун (Кресна)16-277
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след XV кръг)

12Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)13+4937
2Брацигово13+3733
3Чепинец (Велинград)13+2530
 4 Балкан (Варвара)14+2426
5Марица (Белово)14+823
6Локомотив (Септември)13+1022
7Левски (Паталеница)13+219
 8 Спартак (Калугерово)13-619
9Величково14+418
10
Родопи (Козарско)14-417
11Тракиец (Главиница)14-816
 12 Сарая14-2112
13Лозен14-408
14Тракия (Пазарджик)14-237
 15  Вихър (Ветрен)14-572
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 32 посетителя в сайта

Приятели

. .
.